Zobacz zdjęcia (12)
Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb, Ząbki - zdjęcie 1
Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb, Ząbki - zdjęcie 2 Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb, Ząbki - zdjęcie 3 Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb, Ząbki - zdjęcie 4 Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb, Ząbki - zdjęcie 5
Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb, Ząbki - zdjęcie 6
1 / 12

Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb id:54167

od 350 do 450 zł / wizyta
Ząbki, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
733-050...

O nas

Specjalizacja:

  • dojazd do klienta

Pakiet nr 1:
„Only Girls”
Fryzura ślubna / w dniu ślubu
+ 1 uczesanie okolicznościowe damskie
W dniu ślubu wykonam Twoją wymarzoną fryzurę ślubną, która najlepiej pasuje do Ciebie oraz całej ślubnej stylizacji. Będzie ona odpowiednio utrwalona, aby przetrwała nie tylko sam ślub, ale również huczne wesele. We włosy wpięte zostaną wszystkie ślubne dodatki i akcesoria, takie jak welon, wianek, grzebień, spinki lub cokolwiek innego masz w planach.

W Pakiecie „Only Girls” wykonam również w dniu ślubu uczesanie okolicznościowe damskie, dla wybranej osoby. Podobnie jak w przypadku upięcia ślubnego, takie uczesanie będzie dopasowane do preferencji, urody oraz stylizacji najbliższej Ci osoby. Fryzura również zostanie odpowiednio utrwalona, aby przetrwała całą noc.
CENA: 800 zł

Pakiet nr 2: „Mr. and Mrs.”
Fryzura ślubna / w dniu ślubu
+ 2 uczesania okolicznościowe damskie
Korekta fryzury Pana Młodego (w tym broda i wąsy)
Dzień śluby będzie wyjątkowy. Przed ceremonią wykonam Twoją wyśnioną fryzurę ślubną, która będzie pasowała do Twojej osobowości, urody oraz ślubnej stylizacji i tematyki wesela. Fryzura zostanie odpowiednio utrwalona profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi, aby fryzura przetrwała ślub i wesele. Podczas uczesania we włosy wpięte zostaną Twoje ślubne ozdoby, takie jak welon, wianek, grzebień lub spinki.

W Pakiecie „Mr. and Mrs” wykonam również z wielką przyjemnością DWA uczesania okolicznościowe damskie. One również zostaną utrwalone specjalistycznymi kosmetykami. Upięcia okolicznościowe dla najbliższych zostaną dobrane do upodobań, urody oraz stylizacji weselnej.

Dodatkowo w pakiecie tym razem z Tobą poczekam na Pana Młodego i w razie takiej potrzeby dokonam korekty jego ślubnej fryzury, aby pasował do pięknej Panny Młodej. Przez korektę rozumiemy wystylizowanie lub przeczesanie fryzury, w tym również brody i/lub wąsów. Korekta fryzury nie obejmuje strzyżenia.
CENA: 1200 zł

Pakiet nr 3: „She, He and Loved Ones”
Fryzura ślubna / w dniu ślubu
+ 3 upięcia okolicznościowe damskie
+ Fryzura ślubna Pana Młodego
Podczas naszego spotkania w dniu Twojego ślubu, wykonam fryzurę ślubną, o której marzysz od miesięcy. Oczywiście będzie ona pasowała do Twoich oczekiwań, sukni ślubnej, urody oraz tematyki ślubu. Fryzura zostanie odpowiednio utrwalona, aby mogła przetrwać ceremonię zaślubin oraz huczne wesele. Dodatkowo podczas czesania wepnę we włosy wybrane przez Ciebie wcześniej ozdoby do włosów.

Pakiet „: She, He and Loved Ones” obejmuje również TRZY uczesania okolicznościowe damskie, dla wybranych przez Ciebie osób. One również zostaną wykonane w dniu ślubu, w taki sposób, aby pasowały do upodobań i całej, weselnej stylizacji. Wszystkie fryzury okolicznościowe będą utrwalone odpowiednimi kosmetykami, aby przetrwały całą noc.

Następnie zajmiemy się wystylizowaniem Pana Młodego. Zadbamy o jego ślubne uczesanie, wystylizujemy również brodę i wąsy, jeśli istnieje taka potrzeba, aby tworzył wraz z Tobą idealny duet.
CENA: 1800 zł

Pakiet nr 4: „All Night”
Fryzura ślubna / w dniu ślubu
+ 3 upięcia okolicznościowe damskie
+ Fryzura ślubna Pana Młodego
+ poprawki fryzur w trakcie wesela (obecność na weselu do 24.00)
W dniu ślubu każda Panna Młoda pragnie wyglądać olśniewająco, dlatego z chęcią Ci w tym pomogę. Wykonam fryzurę ślubną, która będzie pasowała do Ciebie oraz do ślubnej stylizacji. Fryzura ślubna zostanie odpowiedni utrwalona profesjonalnymi kosmetykami, aby przetrwała nie tylko moment ślubu, ale również tańce do białego rana. Podczas uczesania umieszczę we włosach również Twoje ślubne ozdoby i akcesoria, takie jak wianek, welon, grzebień lub spinki.

W pakiecie „All Night” zostaną wykonane również TRZY uczesania okolicznościowe damskie, dla wybranych przez Ciebie najbliższych. One również będą dopasowane do tematyki wesela, stylizacji oraz urody. Odpowiednie utrwalenie zagwarantuje, że wszystkie fryzury przetrwają całą uroczystość.

Następnie uczeszemy Pana Młodego i wystylizujemy jego brodę oraz wąsy, jeśli będzie taka potrzeba. Wszystko po to, abyście od początku tworzyli zachwycający duet.

Dodatkowo będę Wam towarzyszyła podczas wesela do godziny 24.00, aby w razie potrzeby poprawić wykonane wcześniej fryzury lub delikatnie je przeczesać. Z tej usługi będą mogli skorzystać wszyscy goście weselni. Pamiętaj jednak, że musze mieć w miarę możliwości ustronne miejsce, aby móc rozłożyć swoje przybory fryzjerskie.
CENA: 3000 zł

USŁUGI PODSTAWOWE:
Fryzura próbna CENA: 350 – 450 zł
Fryzura ślubna CENA: 400 – 500 zł
Stylizacja męska ślubna – strzyżenie z uczesaniem CENA: 200 zł

Oferta Fryzjer Stylista Kinga Bancerz

Fryzura próbna

od 350 do 450zł/ wizyta

Fryzura próbna, zwana również nietrwałą, wykonywana jest po to, aby dobrać najlepsze ślubne uczesanie do Twojej urody, kształtu twarzy oraz ślubnych akcesoriów i sukni. Ważne jest, aby stylista fryzur poznał Twoje oczekiwania, a Ty podczas próbnego uczesania poznasz moje umiejętności. Co oszczędzi Ci dodatkowego stresu w tym ważnym dniu.

Fryzura ślubna

od 400 do 500zł/ wizyta

Podczas naszego spotkania w dniu Twojego ślubu, wykonam fryzurę ślubną, o której marzysz od miesięcy. Oczywiście będzie ona pasowała do Twoich oczekiwań, sukni ślubnej, urody oraz tematyki ślubu. Fryzura zostanie odpowiednio utrwalona, aby mogła przetrwać ceremonię zaślubin oraz huczne wesele. Dodatkowo podczas czesania wepnę we włosy wybrane przez Ciebie wcześniej ozdoby do włosów.

Stylizacja ślubna męska

200zł/ wizyta

W dniu ślubu na uwagę zasługuje również Pan Młody. Podczas wizyty uczeszemy Pana Młodego i wystylizujemy jego brodę oraz wąsy, jeśli będzie taka potrzeba. Wszystko po to, abyście od początku tworzyli zachwycający duet.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja oferta poparta jest latami doświadczeń i skrojona na miarę. Wiem czego oczekują Panny Młode i na jakich uczesaniach zależy im w dniu ślubu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jestem stylistą fryzur, który dojeżdża do swoich klientów. Mogę pojawić się w domu Panny i Pana Młodego, udać się na miejsce ceremonii, a nawet zadbać o Wasze fryzury podczas wesela.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę dzięki perfekcyjnemu wykonaniu i zabezpieczeniu fryzur oraz pakietom uczesań ślubnych dostosowanych do potrzeb Panien Młodych i ich bliskich.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Moje najmocniejsze strony to perfekcjonizm, dbałość o komfort klientów i ciągle pogłębiana wiedza.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, błysk w oku po wykonanej usłudze, uśmiechy i radość moich klientów.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo moja praca jest moją największą pasją i nie wyobrażam sobie innej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuje od ponad 10 lat, czesząc Panny Młode, Panów Młodych oraz ich rodziny i bliskich.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas wykonania usługi jest zależy od wielu czynników. Wpływa na niego wybrane uczesanie, długość włosów oraz ilość osób do uczesania.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Na uczesania ślubne trzeba umówić się minimum 3 miesiące przed planowaną datą ślubu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście każda usługa, nawet jeśli jest to pakiet uczesań ślubnych, może zostać spersonalizowana po wcześniejszej konsultacji.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze liczy się dla mnie przede wszystkim zadowolenie Panny Młodej, przecież to najbardziej wyjątkowy dzień w jej życiu, dlatego nawet w przypadku zmiany ustaleń szukam zawsze najlepszego dla obu stron rozwiązania.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Przeczesywałam Pannę Młodą, jej mamę, świadkową oraz siostrę 3 godziny przed ślubem, aby naprawić błędy popełnione przez innego fryzjera. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Z reguły proszę o Panny Młode o kontakt, jedynie w celu otrzymania profesjonalnych zdjęć z dnia ślubu i tylko w przypadku jeśli Panna Młoda wyraża na to zgodę.

Opinie Fryzjer Stylista Kinga Bancerz (1)

Pakiety uczesań ślubnych dopasowane do Twoich potrzeb id:54167
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Warszawa
Data dodania: 13-01-2023

Fryzura ślubna wykonana według przygotowanej wcześniej propozycji podczas uczesania próbnego. Moje włosy są włosami ciężkimi i trudnymi w stylizacji. Natomiast wykonana fryzura przetrwała zarówno cały dzień w dniu ślubu jak i huczne wesele do białego rana. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Będę korzystać z usługi Pani Kingi na następnych uroczystościach okolicznościowych. Po za tym Pani Kinga roztacza wokół siebie podczas wizyty pozytywną energię i spokój, co jest bardzo ważne dla nas jako Panien Młodych.

Kontakt Fryzjer Stylista Kinga Bancerz

Nazwa firmy: Fryzjer Stylista Kinga Bancerz
NIP: 8252113682
Imię i nazwisko: Kinga Bancerz
Adres: Ząbki, , 05-091, woj. mazowieckie
733-050...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 77
Zadzwoń
733-050...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie