Pałac Jabłonna id:17414

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Jabłonna, mazowieckie
Data dodania: 27-11-2015
Liczba odwiedzin: 175

Oferta

XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie koło Warszawy zaprasza serdecznie do organizacji uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa pod każdym względem wyjątkowy. Jesteśmy przekonani, że Państwo i Wasi goście będą zauroczeni gościnnością Pałacu w Jabłonnie. Powierzając nam organizację tak ważnej uroczystości, jaką są zaślubiny i wesele, w pełni oddacie się Państwo atmosferze święta i radości.

Ślub to jedna z najwspanialszych chwil w życiu człowieka, dlatego też wszyscy staramy się, aby nadać temu wydarzeniu wyjątkowo uroczysty charakter i stworzyć niepowtarzalną, radosną atmosferę. Piękne stroje, bukiety kwiatów, limuzyna, doskonała oprawa muzyczna, wyjątkowe miejsce zaślubin i wreszcie elegancko przygotowane przyjęcie weselne – to wszystko składa się na niezapomniane wrażenie, które po wielu nawet latach wywołuje w nas pozytywne emocje.

Piękne wnętrza sal pałacowych, ze stylowymi meblami oraz obrazami z końca XVIII wieku, znakomicie podkreślają podniosłość wydarzenia. Usytuowana centralnie okrągła sala Balowa urzeka oryginalnymi sztukateriami i doskonałą akustyką. Odbywa się w niej uroczystość zaślubin i poczęstunek lampką szampana, a potem zabawa taneczna do białego rana. W trzech pozostałych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowujemy stoły i serwujemy uzgodnione wspólnie z Państwem dania. W salach pałacowych możemy gościć jednorazowo do 200 osób. Piękne dekoracje, znakomity smak potraw oraz dyskretna obsługa na pewno zostaną docenione przez Państwa gości. Bliskie sąsiedztwo przepięknego, zabytkowego kościoła w Jabłonnie daje możliwość zawarcia związku małżeńskiego w pobliżu sali, bez konieczności kłopotliwego przemieszczania się.

Przyjęcie weselne w formie uroczystego obiadu poślubnego może być również zorganizowane w restauracji – znajdującej się w podziemiach Pałacu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy także wielohektarowy, zabytkowy park angielski. Spacer alejkami parku daje chwilę wytchnienia od hucznej zabawy.
Obok Pałacu znajduje się budynek hotelowy dysponujący 46. miejscami noclegowymi. Państwa goście odpoczną w stylowo urządzonych apartamentach oraz pokojach jedno- i dwuosobowych.
Niewątpliwą zaletą zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie jest jego położenie – na prawym brzegu Wisły, zaledwie 20 km na północ od centrum Warszawy – i dogodny dojazd. Zapewniamy również miejsca parkingowe. Cały teren obiektu jest ogrodzony.

Typ obiektu

  • dwór

Dane kontaktowe

Pałac Jabłonna
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Jabłonna
Kod:05-110

Nowe ogłoszenia