Pałac Radziwiłłów id:17072

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Balice, małopolskie
Data dodania: 06-11-2015
Liczba odwiedzin: 789

Oferta Sale weselne Balice

Wiemy, że ten dzień to jedna z najważniejszych chwil dla Państwa, wiemy, że pragną Państwo, aby był wyjątkowy, niepowtarzalny i piękny. Wiemy, że oczekują Państwo najwyższej jakości usług, wyśmienitego jedzenia oraz pięknych dekoracji, dlatego od lat staramy się spełniać wszystkie Państwa oczekiwania i z największym możliwym zaangażowaniem realizujemy każde przyjęcie weselne. Szukając idealnego miejsca na organizację wesela w Krakowie proponujemy Państwu przeniesienie się do bajkowego Pałacu Radziwiłłów w Balicach. Przyjęcia weselne organizowane w tej przepięknej okolicy pozostają na długo w pamięci naszych gości, a uśmiech na twarzy każdej Pary młodej wkraczającej do uroczyście przygotowanych sal weselnych jest z pewnością naszym największym sukcesem. Państwa radość i uśmiech są dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby ten wspaniały i wyjątkowy dzień pozostał Państwa najpiękniejszym wspomnieniem.

Opinie o Pałac Radziwiłłów Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.