Hotel **** Pałac Romantyczny id:28343

Turzno, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
(56) 642...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(56) 642...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Rodzaj sali

 • hotel
 • pałac, dworek, zamek

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • minimalna liczba osób: 2
 • maksymalna liczba osób: 135
 • liczba miejsc noclegowych: 150
 • liczba sal: 2

Atrakcje

 • Barman
 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Wesele w dziewiętnastowiecznym pałacu, w którym swego czasu przebywał Fryderyk Chopin, sesja zdjęciowa w urokliwych alejkach parkowych, przypałacowe stawy oświetlone dyskretnymi latarniami wśród szumiących drzew. Czy można sobie wyobrazić piękniejszą scenerię na takie wydarzenie?
Ślub i wesele, to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych chwil w życiu człowieka, dlatego zasługują na szczególną oprawę. Organizujemy wesela już od dłuższego czasu, a zdobyte doświadczenie wykorzystujemy, by zapewnić Państwu maksimum satysfakcji. Łączymy naszą wiedzę i zdobyte umiejętności z bogatym zapleczem , pozwalającym spełnić nawet najśmielsze wizje. Sala weselna na ponad 140 osób, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa, możliwość noclegu dla gości w komfortowych pokojach i jeden z najpiękniejszych w okolicy Torunia parków, to tylko niektóre spośród atutów Pałacu Romantycznego w Turznie. Dodatkowo mają Państwo możliwość zorganizowania ślubu, zarówno kościelnego, jak i cywilnego, w kapliczce neogotyckiego Zameczku, będącego integralną częścią naszego zespołu pałacowo-parkowego.
Naszym celem było stworzenie miejsca, które będzie spełniać najbardziej wyrafinowane wymagania naszych Gości, dlatego projektując na nowo kompleks pałacowo-parkowy w Turznie, opieraliśmy się na najlepszych praktykach stosowanych w hotelach renomowanych światowych marek. Chcemy, aby nasi Goście korzystając z wnętrz Pałacu Romantycznego, mogli odbyć podróż w czasie, nie rezygnując jednocześnie z wygód, jakie zapewniają najnowsze osiągnięcia techniki. Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, chrzciny, komunie oraz firmowych (konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne).
Specjalnie dla Państwa zaprojektowaliśmy restaurację ,,Marconi’’, w której nasi kucharze serwują zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i egzotyczne specjały z najdalszych zakątków świata. Dokładamy wszelkich starań, aby menu naszej restauracji spełniało marzenia każdej goszczącej u nas osoby. Szczycimy się tym, że potrawy w pałacowej restauracji przygotowywane są z najwyższych jakościowo składników.
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 67 pokoi gościnnych, obejmujące 4 apartamenty, przygotowane z największą dbałością o komfort wypoczynku Gości. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w stylizowane na XIX wiek, wykonane na specjalne zamówienie, meble. Akustyczne drzwi zapewniają Gościom spokój i ciszę. W każdym pokoju znajduje się wysokiej klasy telewizor, nowoczesne oświetlenie typu LED, minibar oraz urządzenie do parzenia kawy i herbaty. Oferujemy również bezpłatny parking, który jest monitorowany przez całą dobę. Na terenie hotelu można również skorzystać z darmowego dostępu do bezprzewodowego Internetu.
Pałac Romantyczny otacza zabytkowy park angielski rozciągający się na powierzchni 16 hektarów, w którym odbywają się różne imprezy plenerowe (grill nad stawem, ognisko, kuligi, obozy integracyjne). Dla osób aktywnych hotel proponuje: korty tenisowe, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, nordic walking, wypożyczenie rowerów. Amatorów wędkarstwa zapraszamy do wypróbowania swoich sił w jednym z dwóch rybnych stawów. Nie ma lepszej odnowy zmęczonego ciała niż wizyta w pałacowym SPA. W Pałacu Romantycznym będziecie mogli Państwo skorzystać z licznych zabiegów regenerujących obciążone codziennymi obowiązkami ciało (kąpiele piwne, sauna fińska i parowa, jacuzzi, gabinet kosmetyczny, salon masażu).

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Lidka

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:PW ARPOL RAFAŁ PREDENKIEWICZ
Imię i nazwisko:Lidka Predenkiewicz-Makowska
Adres:Turznoul. Toruńska 1
87-148woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz na mapie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne
(56) 642...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(56) 642...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-06-2017, liczba odwiedzin: 1301
Telefon
(56) 642...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(56) 642...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie