Oferta

Pałac Tarce - Perła Elegancji ukryta wśród lasów id:8232

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 07-06-2012
Liczba odwiedzin: 2683

Oferta

W Pałacu Tarce każda uroczystość nabiera wyjątkowego charakteru. Niezależnie od tego, czy zechcą Państwo świętować z Nami swoje urodziny, chrzciny czy wybrać się na romantyczny obiad, Nasza obsługa i najwyższej jakości kuchnia zapewnią Państwu niezwykłe doznania.

Zachęcamy do organizowania w Naszych wnętrzach uroczystych zaślubin, wesel, komunii świętych i innych spotkań rodzinnych. Gwarantujemy elastyczność i swobodę w doborze menu, dzięki czemu przyjęcia organizowane w Pałacu Tarce będą niezwykłym przeżyciem.

Na wyjątkowy dzień zaślubin przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe atrakcje. Istnieje możliwość wynajęcia całego Pałacu, zorganizowania uroczystości pod namiotem, w pałacowym ogrodzie. Pokój dla Nowożeńców gratis!

Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z usług:
Przywitanie Państwa Młodych i Gości na tarasie Pałacu Tarce z widokiem na historyczny park.
Kawiarnia wodna gwarantuje Państwu chwile odpoczynku i relaksu przy kawie i herbacie wśród pięknej zieleni i wody.

Uroczystości w Pałacu Tarce organizowane są dla Państwa. Nasz personel zadba o ich doskonałość w najdrobniejszym szczególe.


Zapraszamy wszystkich fotografów, pary młode oraz osoby i firmy, które poszukują pięknych wnętrz do sesji zdjęciowych. Koszt sesji 300-600 zł.

W naszym Pałacu imprezy organizują nie tylko Goście z Jarocina, Poznania i okolic, organizujemy imprezy dla gości z całej Polski oraz z zagranicy.

Typ obiektu

  • pałac, zamek

Dane kontaktowe

Pałac Tarce - Perła Elegancji ukryta wśród lasów
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:63-200

Nowe ogłoszenia