Zdjęcia
od 1600 do 2700 zł / całość

Pap-Art Wedding Photography id:24993

od 1600 do 2700 zł / całość
Warszawa, mazowieckie
(2)
Dodaj opinię
604-267...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Jesteśmy duetem fotografów. Fotografujemy razem i osobno. Na co dzień pracujemy jako fotoreporterzy dla takich wydawnictw jak : Ringier Axel Springer Polska, Wydawnictwo Bauer, Edipresse Polska. W wolnym czasie możemy oddawać się naszej drugiej pasji jaką jest nowoczesna fotografia ślubna.
Fotografia to dla nas pewna filozofia życia. W każde zdjęcie wkładamy nasz autorski pierwiastek estetyki. Podczas naszej pracy, szukamy artystycznych kadrów, w pięknym naturalnym świetle. Staramy się dopasować do oczekiwań naszych klientów. W zależności od sytuacji jesteśmy obserwatorami wydarzenia lub gdy wymaga tego ujęcie, jego częścią. Nie możemy przeoczyć jakiegokolwiek kadru … kiedy ojciec prowadzi pannę młodą przed ołtarz, kiedy mąż zakłada obrączkę swojej żonie. Patrząc w jednym kierunku, jesteśmy świadomi, że zaraz może wydarzyć się coś obok, coś czego nie można przeoczyć.

HISTORIE O WAS I DLA WAS - nie chcemy by miejsca w których będziemy i rzeczy wokół nas przysłoniły to co najważniejsze.

DLATEGO TEŻ NIE NAJWAŻNIEJSZE JEST GDZIE BĘDZIEMY - w samym centrum dużego miasta czy na samotnym szczycie, ważne jest to abyście nam zaufali - tak na chwilę - otworzyli się i pozwolili sfotografować takimi jakimi jesteście.

CAŁODNIOWY REPORTAŻ ZAWIERA - nasze całkowite zaangażowanie we wszystkie najważniejsze oraz pozornie mniej ważne chwile,

AUTORSKA OBRÓBKA ZDJĘĆ - wszystkie fotografie, które oddajemy przechodzą przez proces starannej selekcji oraz edycji tak aby stanowiły spójną całość,

CHCEMY OPOWIEDZIEĆ WASZĄ HISTORIĘ NAJLEPIEJ JAK TO MOŻLIWE - historię, która nie będzie wyjątkowa jedynie poprzez moment zakładania obrączek czy pierwszy taniec. Będzie wyjątkowa i niepowtarzalna poprzez wszystko to co się dzieje „ pomiędzy”.

WASZ ALBUM
Stworzymy wspólnie tak aby nie pominąć żadnej z Waszych ulubionych chwil ale również pod kątem odpowiedniej edycji i składu tak aby Wasza historia oglądała się sama.

PEŁNA PERSONALIZACJA
Oprawiony w naturalną skórę lub płótno, wykonany na najwyższej jakości fotopapierze zawierający od 40 do 120 stron z okładką, którą można ozdobić wytłoczeniem bądź grawerem.

Zapraszamy na naszą stronę :)

Kategoria:

Fotograf ślubny Warszawa

Oferta

Oferta nr 1
od 1600 do 2700 / całość
Cena w zależności od Pakietu od 1500 zł do 4500 zł
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :)

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Pap-Art Wedding Photography id:24993
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2017
Ciechanów
Data dodania: 12-09-2017
Szukając fotografa na wesele trafiłam na Pawła i zakochałam się w jego twórczości . W tamtej chwili wiedziałam, że to jest " ten " , który uchwyci nasze najwspanialsze chwile w tym najważniejszym dniu w naszym życiu.!!! Teraz wiem , że była to najlepsze decyzja jaką mogliśmy podjąć :) Współpraca z Pawłem okazała się czymś fantastycznym. To co uchwycił na zdjęciach jest czymś nieprawdopodobnym i niesamowitym. Sami zobaczcie..... nie pożałujecie :)
Ania i Marek
A
Ala
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2016
Toruń
Data dodania: 09-03-2017
Serdecznie polecam! Super zdjęcia,bardzo miła i profesjonalna ekipa.. warta swojej ceny!
Paweł

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Pap-Art Wedding Photography
Imię:Paweł 
Adres:Warszawaul. Sarmacka
02-972woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:09:00 - 20:00
Sb:09:00 - 20:00
Nd:09:00 - 20:00
604-267...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 03-02-2017, liczba odwiedzin: 3389
Telefon
604-267...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie