Zobacz zdjęcia (2)
Partito Dekoracje Balonowe  , Ścianki balonowe, Balony, Lublin - zdjęcie 1
Partito Dekoracje Balonowe  , Ścianki balonowe, Balony, Lublin - zdjęcie 2
1 / 2

Partito Dekoracje Balonowe , Ścianki balonowe, Balony id:51549

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • sale
  • stoły
  • ściany bąbelkowe

Partito Dekoracje Balonowe Lublin - naszym celem jest tworzenie takich dekoracji, które na długo pozostaną w pamięci gości. Nasze ścianki balonowe, girlandy organiczne to doskonały pomysł na uzupełnienie dekoracji przyjęcia. Tworzymy dekoracje balonowe na chrzciny, komunia święta, wesele, roczek, urodziny, baby shower, osiemnastka, panieński, wydarzenia firmowe, otwarcie sklepu, zaręczyny, dekoracje ślubne i wiele wiele innych!
Każdy projekt to dla nas indywidualne wyzwanie, zwłaszcza mając świadomość że każdy ma inne gusta. Dlatego podchodzimy z otwartą głową do każdej realizacji, starając się sprostać oczekiwaniom klientów, jednocześnie służąc swoją pomocą i radami!
Dekoracje balonowe dosyć niedawno zawładnęły polskim instagramem, a my idąc za najnowocześniejszymi trendami stworzyliśmy własną markę, pragnąc tworzyć nietuzinkowe dekoracje z użyciem balonów. Dekoracje balonowe Lublin to strzał w dziesiątkę. Zdajemy jednak sobie sprawę, że nie samymi balonami człowiek żyje, dlatego też chętnie podejmujemy współpracę z firmami z branży, tak aby współrealizować każdego rodzaju dekoracje.

Nie posiadamy stałego cennika, ze względu że każdy projekt jest inny, i tak jak wspominaliśmy, do każdych dekoracji balonowych podchodzimy indywidualnie. Ceny dekoracji balonowych są uwarunkowane rodzajem, kolorem, ilością balonów. Dokonujemy jednak bezpłatnej wyceny, dlatego jeśli masz pomysł na swoją ściankę balonową, lub chcesz abyśmy Ci doradzili, skontaktuj się z nami!
Oprócz dekoracji balonowych działamy także jako wypożyczalnia dekoracji. Znajdziesz u nas stelaże ozdobne na wynajem które świetnie sprawdzają się jako tło za parą młodych, neony na wynajem które są idealnym uzupełnieniem dekoracji balonowych, instax na wynajem, dekoracje stołu na wynajem. Znajdziesz u nas podesty, świeczniki, kwietniki i wiele innych! Sprawdź naszą ofertę wypożyczalni dekoracji w Lublinie.


Działamy głównie na terenie Lublina i okolic.
Napisz do nas z informacją o rodzaju przyjęcia oraz jaką dekoracją balonową jesteś zainteresowany poprzez formularz na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy na naszą stronę internetową, Instagrama i Facebook.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1048

Popularne miasta w okolicy