Pasieka Słodka Kraina id:30823

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lubliniec, śląskie
Data dodania: 19-09-2017
Liczba odwiedzin: 155

Oferta

Nie masz pomysłu jak podziękować swoim gościom za przybycie na wesele ? Tylko popatrz co przygotowaliśmy w ramach małego prezentu dla weselników. Słoiczek z miodem z etykietą z Waszymi imionami oraz datą ślubu. Naturalny miód wielokwiatowy z mojej pasieki. Motyw grafiki dowolny; możesz zdecydować się na motyw zgodny z wybranymi przez Ciebie wcześniej zaproszeniami Niezwykle oryginalny pomysł na prezent dla gości w podziękowaniu za przybycie na uroczystość. Swojski akcent, który doskonale komponuje się z każdym stylem weselnych dekoracji. Można go wykorzystać na inne uroczystości (komunia, chrzest, rocznice). Istniej możliwość zamiany tkaniny i wstążeczek tak aby komponowało się to z całością wystroju. Termin wykonania to zazwyczaj do 10 dni roboczych, w razie potrzeby - ustalany jest indywidualnie. Koszt 1 szt słoiczka bez ozdoby to 4 zł Koszt 1 szt słoiczka z ozdobą 5 zł Istnieje możliwość dołączenie karteczki z podziękowaniami : Chcemy Wam za przybycie podziękować I nieco słodkości podarować. Dla naszych wspaniałych Gości wyrazy podziękowania i małe słodkości. Dziękuję, że jesteście ze mną w tak ważnym dla mnie dniu. Młoda Para dziś częstuje słodkościami Wam dziękuje! Odrobina słodkości dla Szanownych Gości. Przepyszne słodkości dla wspaniałych Gości. Serdecznie dziękujemy za przybycie I życzymy miłej zabawy. Serdecznie dziękujemy, że Jesteście z nami w Tym wyjątkowym dla nas dniu. Za życzenia dziękujemy, Słodkościami częstujemy!!! Za życzenia, za przybycie Od nas dla Was te słodycze!!! Za obecność dziękujemy, na pamiątkę miodek dajemy. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr telefonu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.