Zobacz zdjęcia (5)
Passja-Flora Pracownia Florystyczna, Lublin - zdjęcie 1
Passja-Flora Pracownia Florystyczna, Lublin - zdjęcie 2 Passja-Flora Pracownia Florystyczna, Lublin - zdjęcie 3 Passja-Flora Pracownia Florystyczna, Lublin - zdjęcie 4 Passja-Flora Pracownia Florystyczna, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Passja-Flora Pracownia Florystyczna id:1703

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
504-175...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Pracownia florystyczna Passja-Flora specjalizuje się we florystyce ślubnej. Oferujemy bardzo szeroki asortyment bukietów ślubnych, dekoracji sal weselnych, kościołów i ślubów plenerowych. Pracujemy z materiałem roślinnym najwyższej jakości tak aby nasze realizacje spełniły oczekiwania najbardziej wymagających panien młodych. Organizujemy śluby plenerowe w wybranych przez młodą parę miejscach, dekorując miejsce uroczystości pięknymi kompozycjami kwiatowymi, lampionami, stojakami etc. Dysponujemy dwiema bajkowymi pergolami, które ubrane w kwiaty stanowią idealne tło dla miejsca zaślubin. W ofercie pracowni znajduje się bogaty asortyment dekoracyjnych naczyń, w których układamy kwiaty do dekoracji sal weselnych i kościołów. Kwiaty to nasza Passja .

PRACOWNIA NIE MA STAŁYCH GODZIN PRACY!

W celu zapoznania się z ofertą, prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania.

Obsługa w odległości 200 km od Lublina.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świadczymy usługi florystyczne na najwyższym poziomie, od 15 lat specjalizujemy się w oprawie florystycznej uroczystości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tworzymy najpiękniejsze realizacji dla klientów, który mają duże poczucie estetyki i piękna. Nasze kwiaty zawsze są świeże, dedykowane do konkretnego zamówienia.

Jaki jest zakres naszych usług?

Dekoracje sal weselnych, dekoracje kościołów, aranżacje ślubów cywilnych i humanistycznych, bukiety ślubne, bukiety, kosze kwiatowe- podziękowania dla rodziców, kwiatowa dekoracja samochodu i tortu. Dla wymagających klientów oferujemy usługę wypożyczenia kolorowych obrusów i serwetek, dekoracyjnych krzeseł, podtalerzy, obrączek na serwetki.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Cena usługi uzależniona jest od ilości kompozycji, ich składu gatunkowego i wielkości. Także ilość elementów dekoratorskich mam wpływ na wartość dekoracji, czy w zamówieniu jest kwiatowa ścianka za młodymi-jak duża? czy będą świece i świeczniki - ile?, podtalerze, kolorowe serwetki i obrusy, wymieniane krzesła. Wartość dekoracji uzależniona jest od oczekiwań klienta i możliwości finansowych.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Tylko ścianki za młodą parą lub zwisy nad głowami wykonane są ze sztucznych kwiatów wysokiej jakości. Na stołach gości i młodej ary, bukiety ślubne zawsze wykonane są z żywych kwiatów.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Bardzo duże doświadczenie, wykształcenie naszego personelu-pracownia prowadzona jest przez dyplomowaną mistrzynię florystyki.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Różnorodne stojaki i naczynia na kwiaty, świeczniki w różnych stylach i kolorach, konstrukcje na ścianki, współpracujemy z wypożyczalniami obrusów i serwetek oraz krzeseł, numerki stołów, podtalerze szklane i plastikowe, meble na uroczystości plenerowe etc.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak, jeśli są to elementy dekoracyjne. Nie, jeśli są to kwiaty.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Pracownia prowadzona jest przez mistrzynię florystyki, dyplomowaną florystkę Anna Smolińską Wieczorkiewicz, osobę z ogromnym doświadczeniem prowadzącą również pokazy i warsztaty florystyczne. Pracownię tworzą osoby po szkołach florystycznych z tytułem florysty.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Tak, dysponujemy ciężarówka chłodnią oraz współpracujemy z dostawcami kwiatów w całej Europie. Realizacje poza zagranicami Polski nie są nam straszne ;-)

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Dekoracja sali/kościoła/pleneru w dniu ślubu, demontaż dekoracji po uroczystości/weselu/poprawinach. Kwiaty zabierają młodzi.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kwiaty są zapłacone przez klienta więc są jego. Klienci zabierają kwiaty, rozdają je gościom, zostawiają na sali. Pracownia zabiera swoje elementy dekoratorskie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefon, mail, Facebook, Instagram, WhatsUpp. tak często jak wymaga tego klient.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Dopóki nie został zakupiony materiał roślinny wszystko możemy zmieniać i ustalać na nowo.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, , 20-632, woj. lubelskie
504-175...
liczba odwiedzin: 9774
Zadzwoń
504-175...
Napisz

Popularne miasta w okolicy