Zobacz zdjęcia (5)
Patrycja Blachlińska Weddings. Fotograf Ślubny ♥, Świerklaniec - zdjęcie 1
Patrycja Blachlińska Weddings. Fotograf Ślubny ♥, Świerklaniec - zdjęcie 2 Patrycja Blachlińska Weddings. Fotograf Ślubny ♥, Świerklaniec - zdjęcie 3 Patrycja Blachlińska Weddings. Fotograf Ślubny ♥, Świerklaniec - zdjęcie 4 Patrycja Blachlińska Weddings. Fotograf Ślubny ♥, Świerklaniec - zdjęcie 5
1 / 5

Patrycja Blachlińska Weddings. Fotograf Ślubny ♥ id:50448

Świerklaniec, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia Ślubna opowiadająca o Waszej miłości, uczuciach i emocjach. Malowanie światłem, chwil, pełnych radości, spojrzeń.. wzruszeń.
Mam na imię Patrycja i serdecznie witam Was w tym miejscu :) Fotografia od lat jest moją najmilszą pasją, a fotografie wykonane przeze mnie pełne są ciepłych tonów, romantycznych rozmyć i ujęć. Tworzenie reportażu z wyjątkowego dnia życia dwojga zakochanych ludzi jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.
W swojej pracy staram się podążać za Wami, wczuć się w panujący klimat, relacje, a jednocześnie niezauważalnie uczestniczyć w ceremonii Zaślubin i zabawie weselnej.
Efektem moich działań jest kompozycja Waszych wspomnień zapisana na fotografiach. Jestem z Wami od momentu przygotowań do zakończenia oczepin, chyba że życzycie sobie inaczej ;) Styl, który preferuję, inaczej sposób w jaki edytuję zdjęcia, w szerszej wersji można zobaczyć na moich mediach społecznościowych.

Pozdrawiam ciepło i zapraszam do kontaktu :) Będzie mi bardzo miło.
Patrycja

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Świerklaniec, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 747

Popularne miasta w okolicy