Paulina Omilian - Twoj fotograf ślubny z Olecka id:8894

Kontakt

Napisz wiadomość
Olecko, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 21-10-2012
Liczba odwiedzin: 1506

Oferta

To Wasz wielki dzień. I właśnie ten dzień będziesz wspominać jako jeden z najpiękniejszych w swoim życiu. Ja służę pomocą, aby te cudowne chwile uchwycić i zatrzymać w każdym kadrze, abyście mogli razem wracać do nich, by przeżywać je wciąż na nowo.

Wasz ślub to Wasze święto. Ale też święto Jej i Jego rodziny, przyjaciół i znajomych. Zaufało mi już wiele par i doskonale wiem, jak nie jest to łatwy reportaż, ale jakże piękny. Zawsze staram się fotografować wszystko tak, jakby był to mój własny ślub. Niejednokrotnie się wzruszam, ale zawsze jestem wszędzie tam, gdzie powinnam być. Nie jestem nachalnym fotografem, który co raz mówi Wam jak macie stanąć. Oczywiście kiedy wymaga tego sytuacja to podpowiem co nieco, ale zazwyczaj staram się "obserwować" wszystko i nie rozpraszać Was i Waszych bliskich swoją osobą.

Nie przyniosę Wam wstydu, ani zachowaniem, ani ubiorem. Zamiast tego zawsze biorę ze sobą sprzęt wysokiej jakości oraz wyśmienity humor, by w stresujących sytuacjach móc rozluźnić przyszłą żonę lub przyszłego męża. Dodatkowo zawsze jestem na czas, zawsze do usług :).

Czuję się w pewnym sensie odpowiedzialna za „moje” Pary Młode i ogromnie każdej kibicuję! Jeśli widziałaś/eś już zdjęcia i podobają Ci się, to napisz lub zadzwoń: spotkamy się, wszystko Ci wyjaśnię, odpowiem na każde pytanie.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Paulina Omilian - Twoj fotograf ślubny z Olecka
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olecko
Kod:19-400

Nowe ogłoszenia