Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟 - film 1 Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟 - film 1

Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟 id:46248

od 2000 do 2500 zł / wesele
Malnia, opolskie
(8)
Dodaj opinię
501-238...

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Paweł Hadasik – choć młody żonkoś, poczucia humoru nie stracił… jeszcze :)
Paweł występuje w pojedynkę. Kiedyś co prawda usłyszał, że „można występować w 5-tkę, ale wypłatę lepiej dzieli się na 2-jkę” …na Pawła i jego żonę. Dlatego występuje sam – oczywiste…
Solową karierę rozpoczął jeszcze w pierwszym miesiącu swojego życia, kiedy to na kościelnym chrzcie wyśpiewał całe „Łeeee łejamelalolilu…” - chyba w jakimś dawno wymarłym języku. Generalnie śpiewać potrafił od zawsze, tylko nigdy nie wiedział kiedy (poczucie rytmu dopracował dopiero w szkole muzycznej). Zresztą co nieco z tego pozostało mu aż do dziś - jeśli zobaczycie go jadącego samochodem (a czasem też autobusem lub pociągiem) z szeroko rozwartą paszczą gębową, nie oznacza, że ziewa – on śpiewa!

O MNIE:
Edukację muzyczną rozpocząłem w wieku 7 lat. Przez kilkanaście lat uczęszczałem do szkół muzycznych, ucząc się gry na fortepianie, organach kościelnych oraz eufoniom. Śpiewałem w chórach oraz grałem w orkiestrach dętych i symfonicznych. Przygodę w branży rozrywkowo-weselnej rozpocząłem już jako nastolatek. Od tego czasu scena rozrywkowa towarzyszy mi nieprzerwanie, aż do dnia dzisiejszego. Zagrałem setki koncertów, wesel, zabaw tanecznych, itd. Swoją pracę wykonuję z wielką pasją i zaangażowaniem, co sprawia, że każdorazowo daje to gwarancję fantastycznej zabawy i entuzjastycznych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez długie lata.OFERTA OBEJMUJE:

Muzyka do tańca (choć nie tylko, do kotleta też zagram) – to po primo, bo czym byłoby wesele lub inna zabawa, bez muzyki. Sprawnie dobieram repertuar do okoliczności i upodobań gości. Łączę odtwarzanie starannie wyselekcjonowanej muzyki z profesjonalnymi występami wokalnymi na żywo. Jest to nowoczesny kompromis pomiędzy DJ, a zespołem muzycznym na żywo. Dodatkowo często łapię się za instrumenty. Muzykę wykonuję z prawdziwą bombą energii, zachęcając wszystkich gości do wspólnej zabawy. Repertuar obejmuje muzykę taneczną – Dance, Disco, POP, Rock, Blues itd. Całość uzupełnia profesjonalne, wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie dyskotekowe.

Prowadzenie konferansjerskie – to po drugie primo (cytując klasyka). Żadna impreza nie obejdzie się bez tego elementu. Każdorazowo biorę na barki pełną odpowiedzialność za to, byś Ty mógł czuć się na swojej imprezie komfortowo. Zadbam o przywitanie gości, poprowadzenie zabaw i konkursów oraz utrzymanie odpowiedniej atmosfery. Imprezy prowadzę w sposób kulturalny, z młodzieńczą ambicją i energią.

Kabaret – niekonwencjonalna propozycja, która mile zaskoczy Twoich gości oraz rozbawi ich do łez. W swoim repertuarze posiadam skecze, które rozluźnią atmosferę i zintegrują wszystkich gości. Tego elementu nie może zabraknąć na Twojej uroczystości.


OFERTA OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE UROCZYSTOŚCI:
- wesela oraz poprawiny (w tym wykupiny, tradycyjne oczepiny, itd.),
- zabawy taneczne,
- bale sylwestrowe, karnawałowe i andrzejkowe,
- eventy i spotkania biznesowe,
- inne imprezy okolicznościowe,
- a także oprawa muzyczna ślubów w wykonaniu kwintetu dętego blaszanego.

Zobacz zdjęcia (12)
Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 1
Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 2 Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 3 Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 4 Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 5
Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 6
1 / 12

Oferta Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik

Wesele

od 2000 do 2500 zł / wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Gwarantuję Państwu zadowolenie z wyboru oraz moc pięknych i radosnych wspomnień. Moje know-how na Państwa zadowolenie jest wypadkową wielu zmiennych, które staram się każdorazowo przestrzegać ze szczególną starannością. Najważniejsze składniki ma mój przepis udanego wesela:
- traktowanie gości z szacunkiem i kulturą,
- doświadczenie (występy sceniczne towarzyszą mi już od 20 lat),
- młodzieńcza energia (bo ciągle jestem przed 30-stką),
- umiejętność doboru repertuaru,
- wyczucie czasu,
- prowadzenie konferansjerskie na wysokim poziomie,
- występy wokalne na żywo,
- show kabaretowe połączone z zabawami i konkursami, itd.
Przekonaj się sam :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna (DJ z występami wokalnymi na żywo), prowadzenie konferansjerskie, show kabaretowe. Dodatkowo wspomagam się wysokiej jakości nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Wykonuję własny repertuar, który stanowi sprawdzony podczas wieloletniej praktyki zawodowej zbiór utworów. Listę na bieżąco wzbogacam nowymi hitami. Każdorazowo przewiduję jednak możliwość dopasowania stylu muzycznego, a także przygotowania kilku nowych utworów wg zaleceń.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Moim skromnym zdaniem, zabawy integracyjne stanowią bardzo ważny element każdego wesela. Można je realizować na wiele sposobów np. rywalizacja w konkursach weselnych, tańce grupowe, biesiada przy stolikach, itd. Ważne, by odpowiednio dopasować rodzaj zabawy integracyjnej do sytuacji oraz zapewnić, by jej przebieg był bezpieczny. Realizując zabawy integracyjne staram się odpowiednio budować napięcie wśród gości Pary Młodej, a także dbać o to, by zabawa była przeprowadzona w sposób ciekawy, zachęcający i przede wszystkim wesoły. Dobrze sprawdzają się zabawy integracyjne, do których zapraszani są wszyscy goście weselni. W moim repertuarze posiadam zabawy integracyjne połączone z tzw. "show kabaretowym", gdzie odgrywając różne role, staram się zapewnić wszystkim gościom wesołą i przyjemną atmosferę.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie słucham, ale znam :) Disco-polo towarzyszy nam praktycznie na 99% polskich wesel, choć z różną intensywnością - to też powinno zależeć od upodobań gości. Dzięki doświadczeniu, z wyczuciem dopasuję repertuar do Państwa uroczystości :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Uważam, że nie ma takiej grupy gości, która nie potrafi się bawić. Każdorazowo dopasowuję scenariusz weselny do okoliczności. Każdorazowo przekłada się to także na sukces, a także wspaniałe i wesołe wspomnienia :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik (8)

Dodaj opinię
Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟 id:46248
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Opole
Data dodania: 21-10-2020

Jeśli zależy Wam na niezwykle pozytywnej atmosferze oraz świetnie dobranej muzyce to z czystym sumieniem mogę polecić Pawła. Pełen profesjonalizm, zabawy i muzyka idealnie dopasowane do gości oraz super poczucie humoru. Goście byli zachwyceni, śmiechu było co nie miara, a parkiet rzadko pozostawał pusty. Wszystko wyszło wspaniale. Jeszcze raz gorąco polecam! :)

E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Gogolin
Data dodania: 04-10-2020

Jeśli ktoś nadal poszukuje najlepszego DJ'a to właśnie go znalazł. Młody chłopak z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem. Szybko odpowiadał na potrzeby sali spełniając najdziwniejsze życzenia muzyczne gości. Ciekawe konkursy. Świetny kabareciarz. Goście zadowoleni. Chwalili. Para Młoda zadowolona... Czegóż chcieć więcej?

M
Marysia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Kluczbork
Data dodania: 12-09-2020

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Dobry żart, ciekawe konkursy i fajna muza.

D
Daniel i Angela
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2020
Opole
Data dodania: 30-08-2020

Mega profesjonalnie,komunikatywny do zabawy wyciągnie nawet najbardziej opornych.Polecamy!!!!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Kędzierzyn-Koźle
Data dodania: 20-08-2020

Jeśli nie masz jeszcze zespołu lub kogoś, kto poprowadziłby Twoją uroczystość, gorąco polecam Pawła! Jest to osoba, która wszystko robi w profesjonalny sposób, a co ważniejsze: z pasją i z sercem. Doskonale dobrana muzyka z nutką dobrego humoru sprawiły, że nie było na naszej uroczystości osoby, która źle by się bawiła. Raz jeszcze gorąco polecam! :)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Opole
Data dodania: 28-07-2020

Wraz z Mężem i Gośćmi bardzo dziękujemy za udane przyjęcie weselne. Pełen profesjonalizm, dobór muzyki i zabaw idealnie dopasowany do sytuacji, uwzględniając również podejście do najmłodszych gości. Polecam !!!

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-06-2020
Prószków
Data dodania: 24-06-2020

Bardzo dziękujemy za tak cudowną atmosferę na naszym przyjęciu weselnym. Goście byli zadowoleni, a my nie wyobrażamy sobie, żeby to ktoś inny poprowadził nasze wesele. Dzięki i do zobaczenia!!!! :)

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Opole
Data dodania: 20-05-2020

Paweł sprawił, że nasze wesele bylo cudownym wydarzeniem! Goście byli zachwyceni prowadzeniem wesela. Profesjonalne podejście, świetny dobór muzyki i zabaw. Dodatkowo genialny dowcip. Dzięki Pawłowi nasze wesele na długo zapadnie nam w pamięci! Polecamy!!!!

Kontakt Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik
NIP: 7561959459
Imię i nazwisko: Paweł Hadasik
Adres: Malnia, , 47-316, woj. opolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 21:00 Wt: 08:00 - 21:00 Śr: 08:00 - 21:00 Cz: 08:00 - 21:00 Pt: 08:00 - 21:00 Sb: 08:00 - 21:00 Nd: 08:00 - 21:00
501-238...
liczba odwiedzin: 945
Telefon
501-238...
Wiadomość