Zobacz zdjęcia (15)
Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 1
Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 2 Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 3 Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 4 Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 5
Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟, Malnia - zdjęcie 6
1 / 15

Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟 id:46248

od 2200 do 3500 zł / wesele
Malnia, opolskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-238...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Paweł Hadasik – choć młody żonkoś, poczucia humoru nie stracił… jeszcze :)
Paweł występuje w pojedynkę. Kiedyś co prawda usłyszał, że „można występować w 5-tkę, ale wypłatę lepiej dzieli się na 2-jkę” …na Pawła i jego żonę. Dlatego występuje sam – oczywiste…
Solową karierę rozpoczął jeszcze w pierwszym miesiącu swojego życia, kiedy to na kościelnym chrzcie wyśpiewał całe „Łeeee łejamelalolilu…” - chyba w jakimś dawno wymarłym języku. Generalnie śpiewać potrafił od zawsze, tylko nigdy nie wiedział kiedy (poczucie rytmu dopracował dopiero w szkole muzycznej). Zresztą co nieco z tego pozostało mu aż do dziś - jeśli zobaczycie go jadącego samochodem (a czasem też autobusem lub pociągiem) z szeroko rozwartą paszczą gębową, nie oznacza, że ziewa – on śpiewa!

O MNIE:
Edukację muzyczną rozpocząłem w wieku 7 lat. Przez kilkanaście lat uczęszczałem do szkół muzycznych, ucząc się gry na fortepianie, organach kościelnych oraz eufoniom. Śpiewałem w chórach oraz grałem w orkiestrach dętych i symfonicznych. Przygodę w branży rozrywkowo-weselnej rozpocząłem już jako nastolatek. Od tego czasu scena rozrywkowa towarzyszy mi nieprzerwanie, aż do dnia dzisiejszego. Zagrałem setki koncertów, wesel, zabaw tanecznych, itd. Swoją pracę wykonuję z wielką pasją i zaangażowaniem, co sprawia, że każdorazowo daje to gwarancję fantastycznej zabawy i entuzjastycznych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez długie lata.OFERTA OBEJMUJE:

Muzyka do tańca (choć nie tylko, do kotleta też zagram) – to po primo, bo czym byłoby wesele lub inna zabawa, bez muzyki. Sprawnie dobieram repertuar do okoliczności i upodobań gości. Łączę odtwarzanie starannie wyselekcjonowanej muzyki z profesjonalnymi występami wokalnymi na żywo. Jest to nowoczesny kompromis pomiędzy DJ, a zespołem muzycznym na żywo. Dodatkowo często łapię się za instrumenty. Muzykę wykonuję z prawdziwą bombą energii, zachęcając wszystkich gości do wspólnej zabawy. Repertuar obejmuje muzykę taneczną – Dance, Disco, POP, Rock, Blues, Latino, Rock and Roll, klubowa, reggae itd. Całość uzupełnia profesjonalne, wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie dyskotekowe.

Prowadzenie konferansjerskie – to po drugie primo (cytując klasyka). Żadna impreza nie obejdzie się bez tego elementu. Każdorazowo biorę na barki pełną odpowiedzialność za to, byś Ty mógł czuć się na swojej imprezie komfortowo. Zadbam o przywitanie gości, poprowadzenie zabaw i konkursów oraz utrzymanie odpowiedniej atmosfery. Imprezy prowadzę w sposób kulturalny, z młodzieńczą ambicją i energią.

Kabaret – niekonwencjonalna propozycja, która mile zaskoczy Twoich gości oraz rozbawi ich do łez. W swoim repertuarze posiadam skecze, które rozluźnią atmosferę i zintegrują wszystkich gości. Tego elementu nie może zabraknąć na Twojej uroczystości.


OFERTA OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE UROCZYSTOŚCI:
- wesela oraz poprawiny (w tym wykupiny, tradycyjne oczepiny, itd.),
- zabawy taneczne,
- bale sylwestrowe, karnawałowe i andrzejkowe,
- eventy i spotkania biznesowe,
- inne imprezy okolicznościowe,
- a także oprawa muzyczna ślubów w wykonaniu kwintetu dętego blaszanego.

Oferta Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik

Wesele

od 2200 do 3500zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Gwarantuję Państwu zadowolenie z wyboru oraz moc pięknych i radosnych wspomnień. Moje know-how na Państwa zadowolenie jest wypadkową wielu zmiennych, które staram się każdorazowo przestrzegać ze szczególną starannością. Najważniejsze składniki ma mój przepis udanego wesela:
- traktowanie gości z szacunkiem i kulturą,
- doświadczenie (występy sceniczne towarzyszą mi już od 20 lat),
- młodzieńcza energia (bo ciągle jestem przed 30-stką),
- umiejętność doboru repertuaru,
- wyczucie czasu,
- prowadzenie konferansjerskie na wysokim poziomie,
- występy wokalne na żywo,
- show kabaretowe połączone z zabawami i konkursami, itd.
Przekonaj się sam :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna (DJ z występami wokalnymi na żywo), prowadzenie konferansjerskie, show kabaretowe. Dodatkowo wspomagam się wysokiej jakości nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Wykonuję własny repertuar, który stanowi sprawdzony podczas wieloletniej praktyki zawodowej zbiór utworów. Listę na bieżąco wzbogacam nowymi hitami. Każdorazowo przewiduję jednak możliwość dopasowania stylu muzycznego, a także przygotowania kilku nowych utworów wg zaleceń.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do zakupu licencji na ZAiKS zobowiązany jest Organizator wesela, a jest nim Para Młoda lub lokal, w którym odbywa się wesele - to zwykle określone zostaje w Umowie zawartej pomiędzy Parą młodą, a wspomnianym lokalem. Dlatego na etapie zawierania umowy z lokalem, powinno się ustalić, kto powinien odpowiadać za opłacenie ZAiKS'u. Jeżeli nie zrobi tego lokal (choć jest to bardzo częstą praktyką), za zawarcie umowy licencyjnej na odtwarzanie muzyki na weselu odpowiada Para Młoda - koszt ten wynosi zwykle sto kilkadziesiąt złotych (opłaty można dokonać zdalnie). W przypadku ewentualnej kontroli i braku stosownej licencji ZAiKS'u, na Organizatora wesela może zostać nałożona kara.
Jeżeli natomiast chodzi o obowiązujące zasady dla DJ: jestem zrzeszonym członkiem DJ Promotion, korzystającym z legalnych utworów z prawem do ich publicznego odtwarzania.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Moim skromnym zdaniem, zabawy integracyjne stanowią bardzo ważny element każdego wesela. Można je realizować na wiele sposobów np. rywalizacja w konkursach weselnych, tańce grupowe, biesiada przy stolikach, itd. Ważne, by odpowiednio dopasować rodzaj zabawy integracyjnej do sytuacji oraz zapewnić, by jej przebieg był bezpieczny. Realizując zabawy integracyjne staram się odpowiednio budować napięcie wśród gości Pary Młodej, a także dbać o to, by zabawa była przeprowadzona w sposób ciekawy, zachęcający i przede wszystkim wesoły. Dobrze sprawdzają się zabawy integracyjne, do których zapraszani są wszyscy goście weselni. W moim repertuarze posiadam zabawy integracyjne połączone z tzw. "show kabaretowym", gdzie odgrywając różne role, staram się zapewnić wszystkim gościom wesołą i przyjemną atmosferę.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie słucham, ale znam :) Disco-polo towarzyszy nam praktycznie na 99% polskich wesel, choć z różną intensywnością - to też powinno zależeć od upodobań gości. Dzięki doświadczeniu, z wyczuciem dopasuję repertuar do Państwa uroczystości :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Uważam, że nie ma takiej grupy gości, która nie potrafi się bawić. Każdorazowo dopasowuję scenariusz weselny do okoliczności. Każdorazowo przekłada się to także na sukces, a także wspaniałe i wesołe wspomnienia :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik (20)

Paweł Hadasik – Muzyka & Konferansjerka & Kabaret 🌟🌟🌟🌟🌟 id:46248
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2022
Moje firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne QA: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Strzelce Opolskie
Data dodania: 18-09-2022

Wow wow i jeszcze raz Wow! Goście zachwyceni, muzyczka pod nóżkę grana dla młodych, starszych, średnich...życzenia muzyczne jak i zabawy konkursowe realizowane bez mrugnięcia okiem... Moc śmiechu...i atrakcji...znajomi już proszą o nr kontaktowy do Ciebie(pytanie czy masz wolne terminy hihi) ❤️ Sama z kontaktu będę korzystać przy organizacji kolejnych imprez... Dziękuję ❤️ Dziękujemy ❤️ żaden zespół nie zastąpi Ciebie....:)

Paweł
19-09-2022

Dziękuję i zapraszam 😁

M
Mariusz i Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Moje firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne QA: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krapkowice
Data dodania: 28-08-2022

Pragniemy podziękować Pawłowi za poprowadzenie naszego wesela🥂🍾. Jego profesjonalne podejście było na wysokim poziomie. Goście bawili się wspaniale wszystkim podobały się zabawy oraz występy poprowadzone przez Pawła. Nowatorskie oczepiny dużo gości było zaskoczonych nam oczywiście bardzo się podobało. Serdecznie dziękujemy I pozdrawiamy koleżankę Mariolkę z pierwszej klasy😘

Ż
Żaneta i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2022
Komorno
Data dodania: 15-08-2022

Bardzo polecamy Pawła! Świetnie poprowadził Nasze wesele! Zabawy były super, szczególnie podobał Nam się Pan Dj w wydaniu księdza i Mariolki 😁 muzyka była różnorodna, dzięki czemu każdy bawił się świetnie. Dziękujemy za zabawę i serdecznie polecamy!!! 👍😎

Paweł
16-08-2022

Dzięki :)

P
Paulina i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Brzeg
Data dodania: 29-06-2022

Dziękujemy Pawłowi za super zabawę.
Wspaniale dobrany repertuar muzyczny i zabawy.
Serdecznie polecamy! :)

Paweł
30-06-2022

Dzięki :)

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Górażdże
Data dodania: 09-06-2022

Wesoły, taktowny zabawny. Prowadzenie na poziomie. Goście zadowoleni, a to najlepsza ocena. Polecam

Paweł
09-06-2022

:-)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Moje firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne QA: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Izbicko
Data dodania: 30-05-2022

Bardzo polecam Pawła jako DJ. Na naszym weselu spisał się świetnie. Goście bawili się super. Jedyne do czego się przyczepić to Mariolka miała różowa torebkę! 😃

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-01-2022
Moszna
Data dodania: 22-03-2022

Paweł ma bardzo profesjonalne podejście, program wesela był idealnie dostosowany do każdego rodzaju gościa, muzyka była różnorodna ,konkursy prowadzone w bardzo ciekawy i zaskakujący sposób. Przebranie Michała Wiśniewskiego zrobiło największą furorę wśród gości, potrafił rozbawić a nawet doprowadzić momentami do łez. Cudownie urozmaicona noc weselna. Polecam z całego serca!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2021
Opole
Data dodania: 08-10-2021

Polecam z całego serca Pawła, mieliśmy bardzo małe wesele i sporo starszych osób. Swoją osobą i całym programem wesela był w stanie poderwać do tańca wszystkie babcie na weselu. Muzyka była różnorodna, od disco polo po Armstronga. Naprawdę polecam jeśli chcecie mieć wesele z klasą to tylko z Pawłem na czele :D

Pokaż więcej opinii

Kontakt Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Paweł Hadasik
NIP: 7561959459
Imię i nazwisko: Paweł Hadasik
Adres: Malnia, , 47-316, woj. opolskie
501-238...
liczba odwiedzin: 2779
Zadzwoń
501-238...
Napisz

Popularne miasta w okolicy