Zobacz zdjęcia (5)
85mm - Paweł Kobiałka - fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 1
85mm - Paweł Kobiałka - fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 2 85mm - Paweł Kobiałka - fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 3 85mm - Paweł Kobiałka - fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 4 85mm - Paweł Kobiałka - fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

85mm - Paweł Kobiałka - fotografia ślubna id:24142

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zdjęcia, które opowiedzą Waszą historię!

Staram się by zdjęcia były jak najbardziej naturalne i nie pozowane, a Para Młoda czuła się przy mnie swobodnie. Miła atmosfera i pozytywna energia jest bardzo ważna, szybko udziela się wszystkim dookoła, a to sprawia, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze piękniejszy i piękniejsze też będą fotografie. Nie ingeruje w przebieg wydarzeń, a w razie potrzeby tylko sugeruję i doradzam tak by wydobyć z Was jak najwięcej, a największe piękno często kryję się w najzwyklejszych chwilach, drobnych gestach…

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Staram się by zdjęcia były jak najbardziej naturalne i nie pozowane, a Para Młoda czuła się przy mnie swobodnie. Miła atmosfera i pozytywna energia jest bardzo ważna, szybko udziela się wszystkim dookoła, a to sprawia, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze piękniejszy i piękniejsze też będą fotografie. Nie ingeruje w przebieg wydarzeń, a w razie potrzeby tylko sugeruję i doradzam tak by wydobyć z Was jak najwięcej, a największe piękno często kryję się w najzwyklejszych chwilach, drobnych gestach…

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wszystko zależy od wybranego pakietu ale najczęściej zaczynam od przygotowań Pary Młodej )np. godzina 9:00) i kończę po zabawach oczepinowych ale nie później niż o g. 1:00 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie z reportażu ślubnego Para Młoda zawsze otrzyma zdjęcia po mojej autorskiej obróbce w postaci elektronicznej, zarówno jako wygodna galeria internetowa, którą łatwo udostępniać, oraz na specjalnym pendrive w drewnianym pudełku. Oczywiście są możliwe również foto-książki i inne dodatki.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Z fotografią tak naprawdę związany jestem od dziecka, zaczynając od legendarnej Smieny M8. Później nadeszła era cyfrowa, pierwsze lustrzanki, itd. Stricte fotografią ślubną zajmuję się już 10 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nikt głośno o tym nie mów ale wiadomo że chodzi o jedzenie na weselu. ;) A tak już serio to przede wszystkim kontakt z ludźmi i ogrom pozytywnych emocji, dużo śmiechu, łez szczęści i ekspozycji endorfin na parkiecie. Nie sposób też nie wspomnieć o możliwości odwiedzenie ciekawych miejsc, zarówno tych w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

2 profesjonalne pełno-klatkowe bezlusterkowce od Sony, oraz kila super jasnych, stało-ogniskowych obiektywów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Przede wszystkim bezpieczeństwo, 2 aparaty, zapis na 2 kartach równocześnie, to gwarancja że materiał z tak wyjątkowego dnia nie zostanie utracony. Kolejna sprawa to możliwości nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu, pozwalające na fotografowanie w każdych warunkach oświetleniowy. Szybkość takich aparatów też nie jest bez znaczenia, chodzi o to żeby wychwycić i złapać te najpiękniejsze momenty. :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zawsze działam sam, zawsze jestem na zleceniach osobiście, nie wysyłam pracowników i zastępców. Mogę sobie na to pozwolić ponieważ nigdy nie biorę kilku wesel na jeden termin. Para Młoda ma zawsze gwarancję mojego stylu zarówno w ujęciach jak i w obróbce.

Jak ubieramy się na wesele?

Tak żeby wstydu nie było! :) Staram się ubierać stonowanie, nie rzucając się w oczy. Zazwyczaj koszula lub czarny tshirt. Ważny w mojej pracy jest ubiór nie krępujący ruchów ale też odpowiedni do okoliczności.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zarówno w postaci elektronicznej - internetowa galeria z wygodnym do udostępniania linkiem, oraz na specjalnym pendrive w drewnianym pudełku z wygrawerowanymi imionami Młodej Pary.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

To zależy czy początek czy koniec sezonu ślubnego. Maksymalny czas jaki daje sobie na oddanie zdjęć to 90 dni i dotyczy to raczej końcówki sezonu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, mam specjalną legitymację wydaną przez kurię.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Też, posiadam drona, wraz z aktualnym ubezpieczeniem oraz świadectwo kwalifikacji wydane przez ULC, które uprawnia mnie do legalnego latania dronem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, nawet nie trzeba mnie namawiać! :) Jestem otwarty na najbardziej zwariowane pomysły.

Jaki jest styl naszej pracy?

Myślę że dobrze oddającymi słowami będą ciepło i naturalność, ciepło w kolorystyce i naturalność w ujęciach. Staram się fotografować tak by zdjęcia przeglądane jedno po drugim tworzyły historię, którą ogląda się niczym film. Przy czym staram się być z boku i nie ingerować w przebieg uroczystości, jednak w razie potrzeby chętnie służę poradą lub coś podpowiem. :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nic odkrywczego chyba tu nie napiszę, po prostu dać się jej porwać i to wszystko.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, wszystko jest do dogadania, jestem w tych sprawach bardzo elastyczny.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Bezproblemowo, z cukru nie jestem, sprzęt również, co by się nie działo nigdy nie schodzę z posterunku! ;)

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Chyba nie za bardzo lubię to określenie, trend kojarzy mi się z czymś co pojawia się i przemija. Staram się robić takie zdjęcia, które przetrwają próbę czasu. Ciepła kolorystyka, odpowiednie i zróżnicowane kadry, oraz sposób przedstawienia i ich tak żeby opowiadały historię niczym film.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Moją kobietę! :) Aparat jest na drugim miejscu, pierwszeństwo zawsze mają ludzie, to oni inspirują i motywują do działania czego efekty można później przenieść na zdjęcia.

Nasze pasje.

Jest ich kilka, majsterkowanie, motoryzacja, podróże, kino, teatr, dobra muzyka, fotografia ogólnie i malarstwo.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ogromny fan trylogii "Powrót do przyszłości", "Terminatora 1 i 2", Quentina Tarantino, Stanleya Kubricka i Stephena Kinga.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Paweł Kobiałka
Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2001

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy