Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny id:8659

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografia to moja pasja, która przerodziła się w zawód. Lubię, gdy coś się zmienia, dlatego zajmuję się reportażem, czego efekty widać na zdjęciach. Swoje doświadczenia przekładam na język obrazu, utrwalam najważniejsze wydarzenia na fotografii. Niewątpliwie wesele jest taką chwilą, którą warto w profesjonalny i niekonwencjonalny sposób utrwalić. Od państwa młodych wymagam, aby się nie oszczędzali i dali ponieść emocjom, a od siebie wymagam twórczego i eksperymentalnego podejścia.

Reportaż, który wykonuję, polega na podpatrywaniu jakże subiektywnym pary młodej od momentu przygotowań. Staram się nie ingerować, nie poprawiać kołnierzyków, nie przestawiać gości weselnych, ponieważ nie na tym to polega. Pokazuję emocje, zabawę gości, ale utrwalam także drugi plan, przeważnie niewidoczny, ale jakże zaskakujący.

Fotografuję wszędzie, we Wrocławiu, gdzie mieszkam, a także w całej Polsce. Na sesje zdjęciowe wyjeżdżam nawet do Pragi, Berlina. Dla mnie nie ma granic, nie ma nieładnych miejsc, wszędzie można zrobić piękną fotografię. Ale zawsze najważniejsi są ludzie i Wy młodzi.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / całość

Cena obejmuje reportaż ślubny do około godz 1:00, plener w innym dniu oraz album fotograficzny.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-672
Data dodania: 07-09-2012
Liczba odwiedzin: 890

Polecamy

Nowe ogłoszenia