Zobacz zdjęcia (5)
Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny, Wrocław - zdjęcie 1
Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny, Wrocław - zdjęcie 2 Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny, Wrocław - zdjęcie 3 Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny, Wrocław - zdjęcie 4 Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Paweł Kozioł Najlepszy reportaż ślubny id:8659

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia to moja pasja, która przerodziła się w zawód. Lubię, gdy coś się zmienia, dlatego zajmuję się reportażem, czego efekty widać na zdjęciach. Swoje doświadczenia przekładam na język obrazu, utrwalam najważniejsze wydarzenia na fotografii. Niewątpliwie wesele jest taką chwilą, którą warto w profesjonalny i niekonwencjonalny sposób utrwalić. Od państwa młodych wymagam, aby się nie oszczędzali i dali ponieść emocjom, a od siebie wymagam twórczego i eksperymentalnego podejścia.

Reportaż, który wykonuję, polega na podpatrywaniu jakże subiektywnym pary młodej od momentu przygotowań. Staram się nie ingerować, nie poprawiać kołnierzyków, nie przestawiać gości weselnych, ponieważ nie na tym to polega. Pokazuję emocje, zabawę gości, ale utrwalam także drugi plan, przeważnie niewidoczny, ale jakże zaskakujący.

Fotografuję wszędzie, we Wrocławiu, gdzie mieszkam, a także w całej Polsce. Na sesje zdjęciowe wyjeżdżam nawet do Pragi, Berlina. Dla mnie nie ma granic, nie ma nieładnych miejsc, wszędzie można zrobić piękną fotografię. Ale zawsze najważniejsi są ludzie i Wy młodzi.

liczba odwiedzin: 2292

Popularne miasta w okolicy