Zobacz zdjęcia (5)
Paweł Seelieb Fotograf, Gdańsk - zdjęcie 1
Paweł Seelieb Fotograf, Gdańsk - zdjęcie 2 Paweł Seelieb Fotograf, Gdańsk - zdjęcie 3 Paweł Seelieb Fotograf, Gdańsk - zdjęcie 4 Paweł Seelieb Fotograf, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Paweł Seelieb Fotograf id:44182

Gdańsk, pomorskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

ZDJĘCIA ŚLUBNE NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE.
Czy zdarzyło się Wam oglądać zdjęcia ślubne swoich bliskich lub znajomych, którzy serwowali Wam prezentację 1000 zdjęć z dnia ślubu? A gdy już półżywi dotarliście od ostatniego zdjęcia, pani młoda z niekrytym entuzjazmem zawołała „a teraz 500 z sesji plenerowej…” Znacie to prawda. ;) Na szczęście świadomość tego, że liczy się jakość a nie ilość jest coraz większa. Dlatego nowoczesna fotografia ślubna, stawia na świeży i lekki reportaż ślubny, gdzie każde zdjęcie jest inne. W którym liczą się emocje, bliskość, energia i zaskoczenie. Reportaż ślubny ma być ciekawy nie tylko dla Młodych ale i innych osób, które będą go oglądały.

Moim zdaniem fotograf ślubny na dzień ślubu powinien patrzyć szerzej. Nie chodzi o to by zdjęcia ślubne z przygotowań dokumentowały kolejne etapy makijażu. Nie chodzi również o to by nie odstępować Młodych na krok, a w przerwie „na jednego” robić z automatu portrety gości przy stole. Ważny jest kontekst, otoczenie. Detal i szeroka perspektywa. Nowoczesna fotografia ślubna ma pokazać wydarzenie z różnych stron i perspektyw. By wybrane przez fotografa kadry były jednocześnie różne ale tworzyły spójną wciągającą opowieść. Każde kolejne zdjęcie ma zaskakiwać ale nie dziwić. Staram się, by w moich historiach, opowiadanych obrazami, pozostawić miejsce na wyobraźnie. Chcę aby widz czuł lekki niedosyt a oglądając reportaż po raz kolejny odkrywał nowe szczegóły i niuanse.

SESJA ŚLUBNA W PLENERZE JAKO DOPEŁNIENIE REPORTAŻU ŚLUBNEGO.
Sesja plenerowa stała się nieodłącznym elementem zdjęć ślubnych. Podczas niej Młoda Para czuje się swobodniej, największe emocje są już za nimi. Pierwszym pytaniem nowożeńców dotyczącym pleneru jest pytanie o miejsce na sesję plenerową. Podpowiadam, że dobrze sprawdzają się te miejsca, które oni już znają, z którymi w jakiś sposób są związani. Jeśli nic nie przychodzi do głowy podpowiadam jedno z poniższej listy.

Opinie (2)

Paweł Seelieb Fotograf id:44182
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-10-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 04-02-2021

Bardzo polecamy Pawła :) Jest rewelacyjnych fotografem - zdjęcia wyszły przepiękna mimo, że bardzo obawialiśmy się siebie w roli "modeli". Dzięki swojej osobowości sprawił, że sesje były świetną zabawą, pełną wskazówek i informacji na czym się skupić przy pozowaniu. To były naprawdę świetne dni, których efektem są cudowne zdjęcia. Dziękujemy :)

M
Marta & Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 01-10-2020

Baaaadzo polecamy! :) Współpraca z panem Pawłem była czystą przyjemnością, zdjęcia były robione mega profesjonalnie, a podejście do nas szybko skradło nasze serca, przez co zdjęcia wyszły naturalnie i przepięknie. Pan fotograf cechuje się ogromnym doświadczeniem i poczuciem humoru, dzięki czemu otrzymywaliśmy masę przydatnych wskazówek, a sesja przestała być czymś krępującym i stresującym, a fantastyczną zabawą w efekcie, której otrzymaliśmy magiczne zdjęcia :).

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-126, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1201

Popularne miasta w okolicy