Zobacz zdjęcia (5)
Perfekt Art Miotke profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe, Wejherowo - zdjęcie 1
Perfekt Art Miotke profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe, Wejherowo - zdjęcie 2 Perfekt Art Miotke profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe, Wejherowo - zdjęcie 3 Perfekt Art Miotke profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe, Wejherowo - zdjęcie 4 Perfekt Art Miotke profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe, Wejherowo - zdjęcie 5
1 / 5

Perfekt Art Miotke profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe id:37965

Wejherowo, pomorskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Perfekt Art Miotke to ślubna pracownia florystyczno-dekoratorska działająca na terenie województwa pomorskiego, która z przyjemnością zadba o wyjątkową i niepowtarzalną scenerię Twojego ślubu i wesela. Nie boję się wyzwań, zawsze poszukuje najlepszych rozwiązań. Zajmuję się dekorowaniem sal weselnych, kościołów, samochodów a także wykonuję bukiety ślubne i dekoracje florystyczne oraz wiele innych dodatków. Staram się wsłuchiwać w oczekiwania i potrzeby klienta, jednocześnie służąc poradą, wsparciem. Jestem pasjonatką i do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, nie szablonowo. Dbam o najmniejszy szczegół, aby wszystko było wykonane na najwyższym poziomie i gustownie. Zapraszam do kontaktu. Pisz śmiało. Zapraszam na moją stronę oraz na Facebooka i instragram.

Opinie (2)

Perfekt Art Miotke profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe id:37965
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Magdalena I Sławomir
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Bojano
Data dodania: 02-10-2018

Z czystym sumieniem POLECAM usługi Pani Moniki, która swoim wyczuciem gustu zbudowała przepiękna oprawę naszego ślubu jak i wesela. Widać, że zna się na tym co robi i na spotkaniu podpowiada co do czego pasuje. Piękne kwiatowe kompozycje, subtelne z gustem do tego przepiękne lampiony i wspaniała dekoracja stołu pary młodej. Dekoracja kościoła była prześliczna i wykonana ze starannością. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni! :) GORĄCO POLECAM.

M
Magdalena i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Rumia
Data dodania: 21-09-2018

Pani Monika bardzo profesjonalnie podchodzi do pracy, potrafiła nam doradzić, a swoimi pomysłami zachwyciła nas.
Dzięki pomocy dekoratorki nie musieliśmy się o nic martwić, bo z pasją i zaangażowaniem zadbała o nawet najdrobniejszy szczegół wystroju sali, oraz bukietu ślubnego, butonierek i wystroju samochodu.
My oraz goście byliśmy zachwyceni przepiękną dekoracją ;)
Serdecznie polecamy ;)

liczba odwiedzin: 3080

Popularne miasta w okolicy