Perła Zachodu id:35600

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
(75) 752...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Siedlęcin, dolnośląskie
Data dodania: 08-05-2018
Liczba odwiedzin: 567

Oferta Sale weselne Siedlęcin

Gorąco zachęcamy do powierzenia nam organizacji Państwa przyjęcia weselnego. Gwarantujemy niezwykłe doznania kulinarne oraz niepowtarzalny klimat towarzyszący całej imprezie.

Nasz Gościniec jest położony u stóp jeziora Modre, zaledwie kilka kilometrów od Jeleniej Góry. Perła Zachodu to obiekt PTTK z ponad 85-letnią historią, który jest malowniczo usytuowany tuż nad krawędzią stromego urwiska, będącego jednocześnie linią brzegową jeziora. Dzięki czemu z naszego tarasu oraz wieży widokowej, rozpościera się ujmująca panorama jeziora Modrego z mostkiem i otaczającymi go skałkami.

Wyjątkową atrakcją tego miejsca, jest możliwość zorganizowania uroczystości zaślubin na kamiennej wieży widokowej.
Mamy przygotowaną do Państwa dyspozycji klimatyzowaną salę na 90 osób, którą na ten wyjątkowy dla Państwa dzień, przyozdobimy świeżymi kwiatami oraz pięknie komponującymi się z wystrojem przybraniami krzeseł i stołów w wbranym przez państwa kolorem

Całą uroczystość może uświetnić czekoladowa fontanna oraz bufet staropolski, w którym znajdą Państwo smalec, szynka pieczona, ogórki, kiełbasy, kaszanki,okowitka.

W prezencie dla Pary Młodej mamy pokój na noc poślubną.
Wynajem Sali, obsługa oraz opłata ZAiKS jest bezpłatna, dzieci do lat 4 nie są brane pod uwagę w całkowitym koszcie wesela. Dzieci w wieku 4 do 10 lat ponoszą 50% wartości ceny, powyżej 10 roku życia obowiązuje pełna cena wybranego zestawu menu.

Istnieje możliwość zakwaterowania gości weselnych w pokojach naszego Gościńca w cenie 40zł za osobęw dniu wesela. W przypadku większej ilości noclegów organizujemy zakwaterowanie w innych obiektach.
Gościom weselnym zapewniamy bezpłatny parking przy lokalu. Posiadamy również busa ośmio osobowego wraz z kierowcą do Państwa dyspozycji odpłatnie.

Typ obiektu

 • restauracja

Standard

 • parking
 • ogród
 • taras

Atrakcje

 • Napis LOVE
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie o Perła Zachodu Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Perła Zachodu id:35600
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina Szuba
Karolina Szuba
(5)
Dodano: 08-05-2018
Data imprezy: 05-05-2018
Miejscowość: Jelenia Góra
Nie ma takich słów, które by opisały profesjonalizm całego zespołu z Perły Zachodu. Właścicielka jest Cud Kobietą, która wspiera od pierwszego spotkannia, doradza najlpiej (nawet jeśli początkowo Para ma inne zdanie to po czasie czapki z głów bo wychodzi i tak na słuszną rację Pani Beatki - Organizacyjnego AS-a). Wszystko zaplanowane i zorganizowane od A do Z. O perłę byłam najbardziej spokojna wiedziałam, że pod opieką profesjonalistów wszystko się uda - tak się też stało. Jedzenie każdy wspomina po dziś dzień, nie było osoby, której coś nie smakowało. Wystrój przeszedł najśmielsze oczekiwania (idealna kreacja wymyślonego zarysu). Obsługa cudowna - wszyscy uśmiechnięci, przemili i pomocni. Dzięki atmosferze nie czuliśmy się jak na "sali" czuliśmy się jak w czystym, pachnącym, otwartym, luźnym domu rodzinnym tylko wystylizowanym na poziom Królewski :) każdy był traktowany jak VIP. Nie ma choćby jednej najdrobniejszej rzeczy do której byśmy się mogli przyczepić. Drugim naszym wyborem też by była ponownie Perła. CHAPEAUS BAS - DLA CAŁEJ EKIPY PERŁY ZACHODU! Dziękujemy za naprawdę najpiękniejszy dzień w Naszym Życiu, Karolina i Michał

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.