Zobacz zdjęcia (5)
Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 1
Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 2 Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 3 Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 4 Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna id:2084

Gdańsk, pomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Powierzając mi fotografowanie Waszego ślubu stawiacie przede mną wyzwanie. Moim celem jest doskonałe uwiecznienie tego dnia. Te chwile są niepowtarzalne, nie można ich powtórzyć, cofnąć, poprosić o zmianę scenografii.

Dlatego nie ma w tym dniu miejsca na moje błędy i pomyłki. Jest za to miejsce na pełne zaangażowanie,profesjonalizm i na pokrzepiający uśmiech. Zależy mi, byście mieli pewność, że fotograf jest tym, o co w takim dniu nie musicie się martwić.

Biorę odpowiedzialność za to, by fotografie, które powstaną w pełni odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dlatego proponuję by nasza współpraca rozpoczęła się spotkaniem. Dzięki temu poznamy się, ustalimy szczegóły współpracy i przebieg tego dnia. Opowiem Wam więcej o tym jak pracuję, pokażę moje realizacje (zdjęcia, fotoksiążki, albumy).

I nie bójcie się zadawać pytań, mówić o swoich pomysłach. Możliwości są nieograniczone, a nasze porozumienie to podstawa sukcesu.

Opinie (1)

Pi Foto Wojciech Piskorski - Fotografia ślubna id:2084
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Tomasz Orzłowski
Tomasz Orzłowski
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Przechlewo
Data dodania: 30-07-2020

Z całą odpowiedzialnością polecamy Pana Wojtka. Lepiej nie mogliśmy wybrać. Pełen profesjonalizm i pasja do fotografii. Świetny kontakt od pierwszego spotkania. Podczas sesji narzeczeńskiej jak i podczas wesela czuliśmy się wyjątkowo, świetnie się bawiliśmy i czuliśmy się bardzo swobodnie, a Pan Wojtek był niewidzialny :) Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia, które otrzymaliśmy bardzo szybko. Alina i Tomek

Kontakt

NIP: 8431557177
Adres: Gdańsk, , 80-283, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 3780

Popularne miasta w okolicy