Pic Maker Fotolustro Fotobudka

od 1000 do 1400 zł
Biłgoraj, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Pic-Maker! Oferujemy wynajem fotolustra, które zapewni niezapomniane wspomnienia z każdej imprezy.
Dzięki naszej ofercie masz możliwość wyboru różnych ramek, efektów i tła, co pozwala na stworzenie unikalnej koncepcji zdjęć dostosowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Nasze fotolustro jest wynajmowane wraz z obsługą profesjonalnego asystenta, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać z tego sprzętu, niezależnie od swojego doświadczenia w fotografowaniu.
Wynajem fotolustra to także gwarancja dobrej zabawy dla gości imprezy. W naszej ofercie znajdują się rekwizyty i akcesoria do zdjęć, które umożliwiają spontaniczne i śmieszne ujęcia. Zdjęcia, które zostaną wykonane, będą wspaniałą pamiątką dla gości i gospodarzy imprezy.
Nasze fotolustro jest wyposażone w specjalną drukarkę, która umożliwia natychmiastowe wydrukowanie wysokiej jakości zdjęć. Każdy z gości otrzyma swoją kopię zdjęć, co na pewno przysporzy uśmiechu na twarzach uczestników imprezy.
Oferujemy także profesjonalną obsługę fotolustra podczas imprezy, dzięki czemu masz pewność, że sprzęt będzie działać poprawnie a goście zostaną zaopiekowani.
Zapraszamy na stronę pic-maker, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszej oferty. Wybierz fotolustro od Pic-Maker i ciesz się niezapomnianymi wspomnieniami z każdej imprezy!
Oto 6 powodów, dla których warto wybrać fotolustro:
Zapewnia niezapomniane wspomnienia - fotolustro to doskonały sposób na uwiecznienie najważniejszych momentów w trakcie imprezy, takich jak wesela, urodziny, czy eventy firmowe. Zdjęcia z fotolustra stanowią świetną pamiątkę dla gości oraz gospodarzy imprezy.
Oferuje wiele możliwości - fotolustro pozwala na tworzenie różnych koncepcji i stylów zdjęć, dzięki dostępności różnych tłach, ramek i efektów. Można dostosować je do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.
Zapewnia zabawę - wynajęcie fotolustra to także gwarancja dobrej zabawy dla gości imprezy. Rekwizyty i akcesoria do zdjęć, które są częścią oferty, umożliwiają spontaniczne i śmieszne ujęcia, co z pewnością przysporzy uśmiechu na twarzach uczestników.
Jest łatwe w obsłudze - fotolustro jest obsługiwane przez profesjonalnego asystenta, który jest podczas obecny podczas całej imprezy, co oznacza, że nawet osoby, które nie mają doświadczenia w fotografowaniu, będą w stanie łatwo korzystać z tego sprzętu.
Dostarcza wysokiej jakości zdjęcia - fotolustro jest wyposażone w specjalną drukarkę, która umożliwia natychmiastowe wydrukowanie wysokiej jakości zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką dla gości imprezy.
Jest mobilne - wynajęcie fotolustra daje możliwość przeprowadzenia imprezy w dowolnym miejscu, nawet w plenerze. Oferujemy transport i obsługę fotolustra w miejsce wybranej imprezy.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: PIC MAKER FOTOLUSTRO
NIP: 9182144932
Adres: Biłgoraj, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 746

Wyjątkowe sale weselne w mieście Biłgoraj

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie