Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Piękny Chrysler do Ślubu. Tanio i Profesjonalnie. id:33408

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Skierniewice, łódzkie
Data dodania: 23-01-2018
Liczba odwiedzin: 292

Oferta

Witam,

Do Państwa dyspozycji Chrysler Newport z 1972 roku – luksusowy samochód osobowy produkowany przez amerykańską firmę Chrysler w latach 1940–1941, 1949–1950 i 1961–1981. Auto bardzo wygodne i komfortowe a przy tym 6 osobowe. Największe coupe jakie kiedykolwiek powstało, prawie 6 metrów długości i ponad 2 metry szerokości.

Przy tak dużym aucie będą Państwo bardzo komfortowo podróżować. Auto szlachetnie płynie po drodze i nie ma osoby która nie obejrzy się za nim. Przednia kanapa przesuwana do przodu, oparcia pochylane pod kątem co pozwala wygodnie zająć miejsce z tyłu.
Silnik V8 o pojemności 6.6 L pojemności wydaje przyjemny dźwięk dla ucha :)

Auto odrestaurowane i zadbane. Jeżdżę nim na zloty ogólnopolskie a dodatkowo Młodej Parze umilam czas i przenoszę w czasy ery Muscle Carów :) Jestem osoba zaangażowaną w ceremonię i jeśli tylko jest potrzeba pomagam przy prezentach, kwiatach i zanoszę je do bagażnika i układam. Nie mam żadnych limitów czasu, jeśli tylko Państwo Młodzi chcą zdjęcia z autem to zawsze jest taka możliwość .

Auto na Ślub ma założone tablice " Młoda Para" a także może być przystrojone według indywidualnych upodobań. I to wszystko mają Państwo w cenie wynajmu.

Proszę dzwonić lub pisać a zawsze chętnie pomogę.
Pozdrawiam,
PiotrDojade do Skierniewic, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Żyrardowa, Warszawy, Łodzi... Napisz do mnie lub zadzwoń a ustalimy konkrety.

Rodzaj:

 • Marka: Chrysler
 • Kolor: biały
 • zabytkowy

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Piękny Chrysler do Ślubu. Tanio i Profesjonalnie.
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Skierniewice
Kod:96-100

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.