Zobacz zdjęcia (15)
Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion, Kraków - zdjęcie 1
Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion, Kraków - zdjęcie 2 Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion, Kraków - zdjęcie 3 Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion, Kraków - zdjęcie 4 Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion, Kraków - zdjęcie 5
Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion, Kraków - zdjęcie 6
1 / 15

Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion id:15065

od 120 do 140 zł / godz.
Kraków, małopolskie
(23)
Dodaj opinię
505-007...

O nas

Specjalizacja:

 • pierwszy taniec
 • walc angielski
 • walc wiedeński
 • cha cha
 • rumba
 • samba

Pozostałe

 • rock'n'roll
 • salsa solo
 • salsa w parach
 • taniec brzucha
 • taniec nowoczesny
 • taniec współczesny

Pozostałe

 • foxtrot
 • jive
 • paso doble
 • quickstep

Rumba… walc angielski… mix tańców? A może bollywood dance!

Wybór należy do Was :)

Każda Młoda Para jest dla mnie wyjątkowa i wspólnie ustalamy jak chcecie, by wyglądał Wasz Pierwszy Taniec. Czasami wystarczą 3 lekcje, jednak najlepiej pomyśleć o I tańcu parę miesięcy wcześniej, aby bezstresowo przygotować piękną choreografię.

Zajęcia prowadzi dyplomowana instruktor tańca: Magdalena Pastuszko. Z tańcem
związana od ponad 20 lat, uczy od 2006 roku. Umiejętności kształciła w licznych zespołach oraz na warsztatach i festiwalach tanecznych.
W razie niedostępności oferujemy usługi innych wykwalifikowanych instruktorów.

Lekcje tańca w centrum Krakowa, w lustrzanej sali.
Na życzenie pary zajęcia mogą się odbywać również w innym miejscu z odpowiednią przestrzenią do tańca.

Dla Par, które zakupią lekcje tańca w Dance&Fashion, przewidziany jest rabat -10% na pokazy taneczne na Ich Weselu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion - film 1 Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion - film 1

Oferta Dance&Fashion

Oferta nr 1

od 120 do 140zł/ godz.

120 zł/godz. od Pary (przy wykupieniu z góry pakietu 8 zajęć w cenie 960 zł)
130 zł/godz. od Pary (przy wykupieniu z góry pakietu 4 zajęć w cenie 520 zł)
140 zł/godz. od Pary za pojedynczą lekcję

50 zł/godz. od Pary za wynajem salki tanecznej z lustrami na ćwiczenie choreografii we własnym zakresie

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Dance&Fashion (23)

Dodaj opinię
Piękny i efektowny Pierwszy Taniec-lekcje prywatne w Dance & Fashion id:15065
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 23 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Kraków
Data dodania: 29-05-2022

Serdecznie polecamy naukę do pierwszego tańca u Pani Magdy, która cechuje się profesjonalizmem i kreatywnością. Do wykonania różnych figur dostaliśmy cenne wskazówki, które staraliśmy się wykorzystywać! Bardzo dziękujemy za naukę i mile spędzony czas.

Magdalena Pastuszko-Będek
30-05-2022

Dziękuję, Kochani, za tę opinię! Również bardzo mile spędziłam z Wami czas i dziękuję za filmik, pięknie zatańczyliście!

A
Agata i Janek
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Trojanowice
Data dodania: 09-10-2021

Bardzo polecamy zajęcia i naukę pierwszego tańca u Magdy! Chcemy podziękować za jej pomoc i przygotowanie nas do tego, jakże ważnego tańca w naszym życiu. Zanim przyszliśmy na pierwsze zajęcia nie mieliśmy pomysłu jak zacząć, nie umieliśmy wymyślić kroków do wybranego przez nas utworu.. Dzięki Magdzie, jej indywidualnym podejściu, cennym wskazówkom oraz miłej atmosferze, która panowała na zajęciach - przełamaliśmy się i nasz pierwszy taniec był naprawdę udany:) Dziękujemy!

Magdalena Pastuszko-Będek
09-10-2021

Agato i Janku! Dziękuję Wam również za mile spędzony czas. Naprawdę miło było patrzeć jak się razem bawicie w tańcu i już się nie mogę doczekać zdjęć z Waszego I tańca! Wszystkiego Wam najwspanialszego!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2021
Kraków
Data dodania: 21-09-2021

Z całego serca polecamy lekcje pierwszego tańca u Magdy! Wspólne spotkania to czysta przyjemność - duża dawka humoru, emocji i niezapomnianych wspomnień! Magda to profesjinalistka- choreografia została dopracowana idelanie do naszych charakterów i umiejętności! Wpasowała się idelanie w klimat wesela :)
Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas, cudowne doświadczenie :)

Magdalena Pastuszko-Będek
09-10-2021

Piękny i elegancki I taniec w Waszym wykonaniu oglądałam z przyjemnością! Wybraliście mega nastrojowy utwór, a ja sama nie zapomnę tych lekcji z Wami pełnych uśmiechu :) Dziękuję!

a
alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Sieborowice
Data dodania: 16-09-2021

Magda to jest najlepsza instruktorka na jaką trafiliśmy ! 😁 Uważałam że nie potrafię tańczyć i byłam przerażona 1 tańcem , natomiast Magda do mojej umiejętności ułożyła nam super choreografię na weselu goście byli zachwyceni !! A ja już nie mam tremy przed tańczeniem !! 😁😁Polecam z całego serca !

Magdalena Pastuszko-Będek
17-09-2021

Alicjo! Ślicznie Ci dziękuję za te mile słowa! Ponieważ widać było jak dobrze Łukasz prowadzi Cię w improwizacji włączyliśmy w choreografię i te elementy i dzięki temu Wasz taniec wyglądał jeszcze bardziej naturalnie :) A i podnoszenie na pewno dodało kolorytu! Bardzo się cieszę, że goście tak entuzjastycznie przyjęli Wasz taniec :) Gratuluję, świetna robota!

K
Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2021
Kraków
Data dodania: 02-08-2021

Jesteśmy niezwykle zadowoloni z zajęć u Magdy. Każdy spędzona z nią godzina była czystą przyjemnością, pozbawioną presji i pełna luzu. Pomogła nam wypracować choreografię i urzeczywistnić naszą wizję. Każda para, która do niej przyjdzie będzie w pełni zadowolona z jej zaangażowania jak i z świetnej atmosfery, którą Magda tworzy na swoich zajęciach.
Sam pierwszy taniec był niesamowity, wspomnie tej chwili pozostanie z nami już na zawsze.

Magdalena Pastuszko-Będek
04-08-2021

Od pierwszego naszego spotkania wiedziałam, że to będzie niezwykła przygoda! :D Cieszę się, że tak sobie łatwo czytaliśmy w myślach ;D ponieważ dzięki temu, mogłam stworzyć choreografię, w której wyglądaliście zjawiskowo! Dziękuję Wam za przemiłą opinię i za tę wspólną przygodę! :)

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2020
Kraków
Data dodania: 19-04-2021

Z czystym sercem mogę polecić lekcje tańca z Panią Magdalena. Lekcje odbywaly się w miłej i przyjemnej atmosferze, pani Magda proponowała wiele pomysłów od siebie które były z pewnością dopasowane do nas. Taniec udał się w 100 % a goście byli zachwyceni :)

Magdalena Pastuszko-Będek
21-04-2021

Ślicznie dziękuję za tę opinię! Miło się Was oglądało, zarówno w choreografii jak i spontanicznych improwizacjach tanecznych na zajęciach :)

K
Karolina i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Kraków
Data dodania: 17-04-2021

Przyszliśmy na lekcje z wybranym utworem (Fly me to the moon Sinatry) i wstępnym doświadczeniem (swing), a Meggi opracowała zakręconą, skoczną i figlarną choreografię dostosowaną do naszych umiejętności i charakterów. Przyjmowała entuzjastycznie nasze szalone pomysły i wplatała je w spójną całość. Nasza instruktorka zawsze tryskała energią i dobrym humorem, a zajęcia przebiegały w radosnej i wesołej atmosferze. Ubaw po pachy, ale wszystko z poszanowaniem pełni profesjonalizmu!

Magdalena Pastuszko-Będek
21-04-2021

Kochani! Praca nad Waszą choreografią również była dla mnie ogromną przyjemnością! Wasze przyklaskiwanie wspólnym pomysłom jak i Wasze taneczne spontany dodawały jeszcze więcej wyjątkowości Waszemu tańcu! Cieszę się, że mogłam go na żywo obejrzeć podczas wesela i obserwować też tak pozytywne reakcje gości :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Kraków
Data dodania: 09-01-2021

Lekcje tańca prowadzone w bardzo miłej atmosferze, otwartość na potrzeby i inspiracje klienta oraz dostosowanie do poziomu umiejętności Pary. Madzia pomaga także przy wyborze podkładu muzycznego, istnieje także możliwość jego modyfikacji. Duża dostępność i dostosowanie godzin lekcji są dodatkowym atutem. Nawet w bardzo krótkim czasie Instruktorka pomoże wyczarować piękny taniec na ten szczególny dzień ;) Trzymanie kciuków i dobra energia gwarantowana! Polecamy!

Magdalena Pastuszko-Będek
11-01-2021

Z przyjemnością przeczytałam Waszą opinię! Bardzo dziękuję! Cieszę się, że mogłam Wam towarzyszyć w przygotowaniach pierwszego małżeńskiego tańca :) Życzę dużo szczęścia!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Dance&Fashion

Nazwa firmy: Dance&Fashion
NIP: 6762337178
Imię i nazwisko: Magdalena Pastuszko-Będek
Adres: Kraków, ul. Czysta 12/6, 31-121, woj. małopolskie
505-007...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5022
Zadzwoń
505-007...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie