Zobacz zdjęcia (12)
PINAGRO pracownia florystyczna - dekoracje, kwiaty, bukiety, florystka, Warszawa - zdjęcie 1
PINAGRO pracownia florystyczna - dekoracje, kwiaty, bukiety, florystka, Warszawa - zdjęcie 2 PINAGRO pracownia florystyczna - dekoracje, kwiaty, bukiety, florystka, Warszawa - zdjęcie 3 PINAGRO pracownia florystyczna - dekoracje, kwiaty, bukiety, florystka, Warszawa - zdjęcie 4 PINAGRO pracownia florystyczna - dekoracje, kwiaty, bukiety, florystka, Warszawa - zdjęcie 5
PINAGRO pracownia florystyczna - dekoracje, kwiaty, bukiety, florystka, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 12

PINAGRO pracownia florystyczna - dekoracje, kwiaty, bukiety, florystka id:49301

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
602-559...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

Hej!

Nazywam się Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka i prowadzę pracownię florystyczną PINAGRO.

Pracownia powstała w odpowiedzi na sztampowe, niepodążające za trendami, bazujące na ciągle tych samych gatunkach kwiatów pracownie i kwiaciarnie.
Ja mówię temu zdecydowane NIE i proponuję Wam kompozycje pełne powietrza, lekkości, nietypowych, sezonowych kwiatów i zieleni. Kompozycje, które zaskoczą i zachwycą Was i Waszych gości. Dekoracje pełne szczęścia, bo tak, traktuję kwiaty jako nośnik i wyraz emocji, jako sztukę, która ma zapadać w pamięć, budować klimat i charakter Waszego przyjęcia. Poruszać.

Zajmuję się kompleksową obsługą Waszych uroczystości:
1. Na pierwszych spotkaniach opracowujemy wspólnie koncepcję i zakres dekoracji, następnie przygotowuję dla Was konkretną ofertę cenową i działam!
2. Przygotowuję kwiaty dla Pary Młodej i Waszych najbliższych - bukiety, butonierki, kwiatowe broszki, bransoletki i wianki.
3. Dekoruję kościół lub inne miejsce zaślubin. Biały dywan, confetti ze świeżych kwiatów, alejka rozświetlona dziesiątkami świec, kwiatowy łuk a może elegancka dekoracja ołtarza? Nie ma problemu!
4. Na sali zaczynam zawsze od Waszego stołu, to to miejsce najbardziej zapamiętacie Wy i goście, musi zachwycać! Współpracuję z wypożyczalniami dekoracji, więc jeśli konieczna będzie wymiana obrusów, krzeseł czy dodatkowe serwetki to wszystko biorę na siebie.
5. Zaraz po stole Pary Młodej na mojej liście priorytetów są stoły gości - piękne dopełnienie i podkreślenie dekoracji stołu Młodej Pary.
6. Miejsca specjalne, strefa relaksu, kącik fotograficzny, spektakularne wejście? Pomagam nie tylko w dekoracji tych miejsc ale także w ich stworzeniu!

Moja pracownia na co dzień działa w Warszawie i okolicy, ale od wielkiego święta dojeżdża wszędzie, a Wasz ślub to właśnie wielkie święto!

Napiszcie do mnie, poznajmy się!

Aktualny cennik znajdziecie w zakładce Kontakt, klikając na globusik przy Odwiedź nas.

Zdjęcia: Joanna Paxton Another Story, w grudniu po południu, Marcelina Dąbrowska Asylum of Wind

Opinie PINAGRO Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt PINAGRO Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka

Nazwa firmy: PINAGRO Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka
NIP: 5272957789
Imię i nazwisko: Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka
Adres: Warszawa, , 01-248, woj. mazowieckie
602-559...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1075
Zadzwoń
602-559...
Napisz

Popularne miasta w okolicy