Pinagro Pracownia Florystyczna

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
602-559...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Nazywam się Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka, prowadzę pracownię florystyczną PINAGRO i dekoruję śluby w nowoczesnym, lekkim, naturalnym stylu.

Piękno to dla mnie przede wszystkim natura. Tu nie znajdziesz sztywnych form, idealnych kul i płaskich kompozycji kwiatowych. Moje kwiaty żyją. Są lekkie, potrafią swobodnie fruwać, tańczyć w bukietach i zachwycać swym pięknem. Są ponadczasowe. Otaczam je dobrymi materiałami, żeby stworzyć spójną całość w Twoim stylu.

Z moimi parami pracuję od etapu koncepcji do kompleksowej realizacji, tak jak tego potrzebują. W mojej ofercie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do stworzenia wyjątkowej oprawy Twojego przyjęcia. Przede wszystkim kwiaty - bukiety, butonierki, bransoletki, wianki, kompozycje kwiatowe na stoły, wysokie kompozycje, ścianki, stelaże ozdabiane kwiatami, podwieszenia, girlandy i kwiaty do kościoła. Dekoracje kwiatowe uzupełniam dopasowanymi do nich i miejsca przyjęcia dodatkami takimi jak np. świece, podtalerze, naczynia, serwety, obrusy, krzesła - jeśli tylko są potrzebne. Transportuję, montuję i demontuję dekoracje i dbam o to, żeby miejsce uroczystości wyglądało w dniu przyjęcia jak najpiękniej, tak żebyś Ty nie musiała się już tym martwić.

Jestem po to, aby ułatwić Ci organizację przyjęcia.

Wiem o tym, że wybór profesjonalnych usługodawców zdejmuje spory ciężar z barków Pary Młodej. Oddaj dekorację swojego przyjęcia w dobre ręce. Nie musisz znać się na kwiatach, nie musisz mieć pomysłu na oprawę i wiedzieć czego dokładnie potrzebujesz. Przeprowadzę Cię przez proces planowania. Realizacja i cała logistyka związana z dekoracją Twojej uroczystości spoczywa na mnie. Zmiany w umowie, nieprzewidziane sytuacje, odłożenie pewnych decyzji na później? Z pełną otwartością podchodzę do Waszych potrzeb i prowadzę naszą współpracę tak jak układam kwiaty - lekko, z radością i wrażliwym sercem.

Moja pracownia na co dzień działa w Warszawie i okolicy, ale od wielkiego święta dojeżdża wszędzie, a Wasz ślub to właśnie wielkie święto!

Napisz do mnie, poznajmy się!

Aktualny cennik znajdziesz w zakładce Kontakt, klikając na globusik przy Odwiedź nas.

Zdjęcia: Joanna Paxton Another Story, w grudniu po południu, Marcelina Dąbrowska Asylum of Wind, Simple weddings

Tak wygląda nasza praca

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt usług zależny jest od zakresu zlecenia, nie od liczby gości. Wycenę indywidualną przygotowuję po wypełnieniu przez parę formularza, w którym określa ona wstępnie jakie dekoracje ją interesują, lub spotykam się przed wyceną żeby omówić życzenia pary i zaproponować rozwiązania dobre dla danego miejsca.

Jaki jest zakres naszych usług?

Dokładnie taki, jakiego potrzebuje klient. W pełnym pakiecie oferuję kompleksowe usługi dekoracji sali wraz z wymianą krzeseł, obrusów, zastawą stołową itp. Z drugiej strony możliwe jest zamówienie tylko dekoracji kwiatowych, do samodzielnego odbioru i aranżacji na miejscu przyjęcia. Jedyne czego nie robię to praca na kwiatach zakupionych przez klienta. Dobry dobór materiału florystycznego to kluczowy i najtrudniejszy element wpływający na efekt końcowy dekoracji. Oddanie tego w ręce amatora mogłoby poskutkować efektem pod którym nie chciałabym się podpisać.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Nie, w dekoracjach ślubnych nie korzystam ze sztucznych kwiatów.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Po prostu współpracujemy, szukamy kompromisu, bo w końcu cel mamy jeden - żeby Wasze przyjęcie było najpiękniejsze.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Jedyne czego nie robię to praca na kwiatach zakupionych przez klienta. Dobry dobór materiału florystycznego to kluczowy i najtrudniejszy element wpływający na efekt końcowy dekoracji. Oddanie tego etapu w ręce amatora mogłoby poskutkować efektem pod którym nie chciałabym się podpisać.
Dodatki, dekoracje, własne naczynia - nie ma problemu! Mogą zostać jednak naliczone dodatkowe koszty za rozstawienie/rozłożenie takich elementów na sali, wynikające z potrzebnego do tego dodatkowego czasu pracy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Własną firmę dekoratorską prowadzę od dwóch lat, wcześniej, przez dwa lata, pomagałam przy realizacjach innych dekoratorek.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Tak, dekoruję przyjęcia w plenerze, tam są najpiękniejsze, chociaż czasami narzucają na nas pewne ograniczenia i trochę stresu.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Sezonowe kwiaty, oczywiście. Wraz z porami roku zmienia się dostępność niektórych gatunków, ich wybarwienie i jakość. Najchętniej pracuję na kwiatach sezonowych i uwielbiam kiedy pora roku jest widoczna w kompozycjach kwiatowych!

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Tak, jednak wiąże się to z dodatkowymi, wysokimi kosztami logistycznymi.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

W dniu ślubu - dowóz bukietów, butonierek i innych elementów florystyki indywidualnej do pary młodej, transport dekoracji na miejsce przyjęcia, kontrola rozstawienia stołów, czystości obrusów itp., dekoracja miejsca przyjęcia, dekoracja miejsca zaślubin, jeśli istnieje taka konieczność - sprzątnięcie dekoracji np. z miejsca zaślubin.
Po uroczystości - sprzątniecie dekoracji w wyznaczonym przez salę czasie, przygotowanie kwiatów do odebrania przez parę młodą.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kwiaty należą do pary młodej. Podczas demontażu dekoracji najczęściej przygotowuję z nich bukiety, które możecie rozdać swoim gościom. Elementy stałe (wazony, świeczniki) zabieram ze sobą.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Podstawowa forma kontaktu z klientami to e-mail. Kontaktujemy się po raz pierwszy na kilka miesięcy przed ślubem, kiedy ustalamy zakres zamówienia i podpisujemy umowę - wtedy nasz kontakt jest najintensywniejszy, wymieniamy się pomysłami, spotykamy osobiście lub online i pracujemy wspólnie nad koncepcją dekoracji. Ponownie kontaktujemy się na około na miesiąc przed ślubem, kiedy macie potwierdzona listę gości, wtedy aktualizujemy umowę, podpisujemy aneks itp. Ostatni kontakt przed dniem ślubu mamy na około tydzień przed ślubem, ustalam wtedy szczegóły dotyczące dostawy bukietów do Waszych domów i wszystko to, co wymaga jeszcze naszej uwagi.

Jaki jest styl naszej pracy?

Piękno to dla mnie przede wszystkim natura. Moje kwiaty żyją. Są lekkie, potrafią swobodnie fruwać, tańczyć w bukietach i zachwycać swym pięknem. Są ponadczasowe. Styl współpracy? Z pełną otwartością podchodzę do Waszych potrzeb i prowadzę naszą współpracę tak jak układam kwiaty - lekko, z radością i wrażliwym sercem.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Inaczej nie pracuję, każda dekoracja ślubna jest dopasowana do pary młodej, miejsca przyjęcia i pory roku.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jeśli para komunikuje jasno, że nie wie czego chce, przygotowuję propozycje dekoracji dopasowane do miejsca przyjęcia i budżetu pary i omawiamy je wspólnie na spotkaniu.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jestem otwarta i elastyczna. Umowa jest aktualizowana na miesiąc przed ślubem i na tym etapie możliwe jest wprowadzenie każdej zmiany w zakresie zamówienia, nawet jeśli drastycznie zmienia ona np. budżet. Rozumiem, że życie pisze różne scenariusze i nie jestem po to, aby utrudniać Wam organizację ślubu i dokładać zmartwień a po to, aby je z Waszych barków ściągać. Dogadamy się!

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Tylko w celu opłacenia faktury, chociaż zawsze jest miło, gdy zostawicie opinię w Google lub prześlecie zdjęcia, albo po prostu dacie znać, czy Wam się podobało.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Barka na Wiśle. Największe wyzwanie - transport dekoracji do miejsca uroczystości, przejazd bulwarami wydawał się nierealny, ale dzięki pomocy pracowników barki do skutku. Wszystko się udało i było pięknie!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Naturalne, nowoczesne i romantyczne - takie śluby uwielbiam dekorować. Najbardziej nie po drodze mi z glamour i bukietami kulkami.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Kompozycje bez użycia jednorazowych, szkodliwych dla środowiska materiałów, takich jak np. gąbka florystyczna. W kompozycjach kwiaty z lokalnych, odpowiedzialnych upraw. Różom z Ekwadoru mówimy nie.

Pinagro Pracownia Florystyczna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 30-08-2023

Bardzo dziękuję za piękne dekoracje weselne. Od kwiatów, po serwety i zieloną ściankę wszystko wyglądało pięknie. Bezproblemowa współpraca, szybki kontakt. Pani Agnieszka dopasowała ofertę pod nasze możliwości finansowe. Wszystkie kwestie zostały omówione dużo wcześniej tak, że w dniu ślubu w ogóle nie musiałam się tym martwić. Można zaufać tej firmie

Agnieszka
31-08-2023

Bardzo dziękuję za opinię i współpracę! ❤️

Nazwa firmy: PINAGRO Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka
NIP: 5272957789
Imię i nazwisko: Agnieszka Napiórkowska-Gromadzka
Adres: Warszawa, 01-248, woj. mazowieckie
602-559...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2144
Zadzwoń
602-559...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy