Zobacz zdjęcia (6)
Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE, Katowice - zdjęcie 1
Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE, Katowice - zdjęcie 2 Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE, Katowice - zdjęcie 3 Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE, Katowice - zdjęcie 4 Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE, Katowice - zdjęcie 5
Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE, Katowice - zdjęcie 6
1 / 6

Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE id:54469

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
506-131...

O nas

Proponujemy wyjątkową oprawę muzyczna Ślubu, którą zapewni znana Państwu z mediów piosenkarka i kompozytorka Ewelina Binkowska. Od 20 lat na scenie, dostrzeżona przez amerykańskie rozgłośnie radiowe, które grają jej single. Wielokrotnie doceniana przez dziennikarzy i nagrodzona za osiągnięcia przez Prezydenta. Zaproszona przez stacje TVN Style do występu na Ślubie w programie Izabeli Janachowskiej. Laureatka wielu Festiwali, występowała miedzy innymi na słynnych opolskich Debiutach. Uświetniła muzycznie wiele gali i uroczystości jak choćby u premiera Jerzego Buzka.
Posiadająca dyplom z fortepianu a także wokalu - który nadała jej Komisja z Ministerstwa Kultury i Sztuki a przewodniczył jej Jerzy Połomski.
Można wymieniać jeszcze długo ale najważniejsze, że mogąca teraz sprawić, ze i Państwa ślub będzie w magicznej oprawie o dźwiękach na światowym poziomie.
Zachęcamy do przesłuchania utworów w demo - filmik zawiera kilka utworów oraz zapraszamy do kontaktu.

*jesteśmy zarejestrowanym podmiotem gospodarczym rozliczającym się z urzędem skarbowym

Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE - film 1 Piosenkarka na Waszym ślubie! Ostatnie wolne terminy! OFERTA EXCLUSIVE - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Manager 
Adres: Katowice, woj. śląskie
506-131...
liczba odwiedzin: 98
Zadzwoń
506-131...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie