Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Piotr Kempa Foto - artystyczne zdjęcia ślubne id:21221

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Piotr Kempa Foto - artystyczne zdjęcia ślubne

Ostatnio widziany 08-01-2018
792-265...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 31-05-2016
Liczba odwiedzin: 635

Oferta

Kiedy byłem mały, największą pasją mojego taty była fotografia. Jego praca z filmem, obiektywami i cała fotograficzna chemia były dla mnie jak najlepsze, prywatne pokazy sztuki czarodziejskiej. Naturalne zatem stało się to, że sam także sięgnąłem po aparat, kiedy tylko podrosłem. Po latach mniej lub bardziej udanych prób, odnalazłem własną ścieżkę. Najbardziej fascynuje mnie niezwykła plastyka światła i możliwość zatrzymania ulotnych momentów. Nie fotografuję martwej natury i pejzaży. W fotografii chodzi o ludzi i ich emocje.

Podczas ślubnych reportaży, od przygotowań po nocną zabawę, staram się być niezauważalnym obserwatorem, rejestratorem niezwykłego klimatu, niepowtarzalnych emocji, które za każdym razem są inne.
Sesje narzeczeńskie i plenerowe są za to jak rollercoaster – daję się wciągnąć w wir zdarzeń i łapać to, co nieuchwytne. Staram się nie reżyserować, ale najlepsze ujęcia wychodzą, gdy mówię „To teraz przez chwilę się nie śmiejcie”.

Mój styl jest reportażowy, a kolorystyka dość stonowana i spokojna. Jeśli lubicie taki nastrój, zapraszam do oglądania mojego portfolio!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
od 2000 do 2600 / całość
Nie lubię komplikować, dlatego moja oferta jest prosta i przejrzysta. W ramach pakietu otrzymacie prywatną galerię zabezpieczoną hasłem oraz album z wybranymi odbitkami. Zdjęcia obejmują przygotowania do ślubu, błogosławieństwo i ceremonię oraz wesele do godziny 1 w nocy. Sesje plenerowe (w strojach ślubnych lub narzeczeńskie) dodatkowo 600zł. Jeśli macie jednak potrzeby wychodzące poza mój podstawowy pakiet albo jakiekolwiek pytanie, pomysł, wątpliwość, zachęcam do kontaktu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Piotr Kempa Foto
Imię:Piotr
Nazwisko:Kempa
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-283
Adres:Myśliwska

Nowe ogłoszenia