Zobacz zdjęcia (5)
Piotr Kempa Foto - fajne zdjęcia ślubne ;), Gdańsk - zdjęcie 1
Piotr Kempa Foto - fajne zdjęcia ślubne ;), Gdańsk - zdjęcie 2 Piotr Kempa Foto - fajne zdjęcia ślubne ;), Gdańsk - zdjęcie 3 Piotr Kempa Foto - fajne zdjęcia ślubne ;), Gdańsk - zdjęcie 4 Piotr Kempa Foto - fajne zdjęcia ślubne ;), Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Piotr Kempa Foto - fajne zdjęcia ślubne ;) id:21221

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Kiedy byłem mały, największą pasją mojego taty była fotografia. Jego praca z filmem, obiektywami i cała fotograficzna chemia były dla mnie jak najlepsze, prywatne pokazy sztuki czarodziejskiej. Naturalne zatem stało się to, że sam także sięgnąłem po aparat, kiedy tylko podrosłem. Po latach mniej lub bardziej udanych prób, odnalazłem własną ścieżkę. Najbardziej fascynuje mnie niezwykła plastyka światła i możliwość zatrzymania ulotnych momentów. Nie fotografuję martwej natury i pejzaży. W fotografii chodzi o ludzi i ich emocje.

Podczas ślubnych reportaży, od przygotowań po nocną zabawę, staram się być niezauważalnym obserwatorem, rejestratorem niezwykłego klimatu, niepowtarzalnych emocji, które za każdym razem są inne.
Sesje narzeczeńskie i plenerowe są za to jak rollercoaster – daję się wciągnąć w wir zdarzeń i łapać to, co nieuchwytne. Staram się nie reżyserować, ale najlepsze ujęcia wychodzą, gdy mówię „To teraz przez chwilę się nie śmiejcie”.

Mój styl jest reportażowy, a kolorystyka dość stonowana i spokojna. Jeśli lubicie taki nastrój, zapraszam do oglądania mojego portfolio!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-437, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 2165

Popularne miasta w okolicy