Piotr Palak Fotografia

od 3400 do 4100 zł
Lublin, lubelskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
697-360...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Hej,

Mam na imię Piotrek. Fotografia to moja pasja, która z każdym dniem odgrywa coraz większą rolę w moim życiu. Nauczyła mnie ona wrażliwości, dyscypliny a zarazem wolności poprzez dowolne kształtowanie rzeczywistości.

Każdy ślub traktuję jako wyzwanie a zarazem ciekawą przygodę. Podczas wesela staram się pozostawać niezauważonym a jednocześnie być cały czas blisko Was. Moja rola nie ogranicza się wyłącznie do fotografowania, przede wszystkim jestem w tym dniu dla Was i najważniejsze abyście się czuli komfortowo. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i gdy zajdzie taka potrzeba to pomogę Wam w kryzysowych sytuacjach.

Zawsze staram się być tam gdzie dzieje się coś ciekawego aby móc uchwycić uczucia i emocje, zatrzymać ulotne chwile a rzeczy z pozoru banalne pokazać w nietuzinkowy i ciekawy sposób.

Zachęcam Was do obejrzenia prezentacji w zakładce filmy które są skrótami wykonanych przeze mnie reportaży.

Jeżeli moje zdjęcia Wam się spodobały to proszę o kontakt.
Stwórzmy razem niezapomnianą pamiątkę...

Reportaż Ślubny

od 3400 do 4100zł/ całość

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Moje zdjęcia kilkukrotnie otrzymały wyróżnienia od jury portalu PROWEDaward.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin pracy zawiera się zazwyczaj między 12:00 a 1:00 w nocy w dniu wesela. Godziny te są do ustalenia przy podpisywaniu umowy. Czas na sesję plenerową zależy w dużej mierze od lokalizacji.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera:
 Zdjęcia od przygotowań do końca oczepin (około godziny 1:00)
 Minimum 500 profesjonalnie obrobionych zdjęć w formacie JPG
 100 wybranych przez Państwa zdjęć wydrukowanych w formacie 15x23cm
 Galeria internetowa z dostępem na hasło oraz możliwością zaznaczenia zdjęć niewidocznych dla innych gości

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografia to moja pasja, która narastała od dziecka. Niemal zawsze to ja robiłem zdjęcia na wszelkich imprezach rodzinnych oraz wyjazdach.
Przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2013 roku. Wtedy po raz pierwszy wykonałem zdjęcia na ślubie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwszy raz z aparatem na ślubie pojawiłem się, w 2013, ale to rok 2014 uważam za swój pierwszy sezon w branży ślubnej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W mojej pracy najbardziej lubię poznawać nowych ludzi oraz możliwość przeżywania z nimi jednych z najwspanialszych chwil ich życia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na pełnokwiatowych aparatach firmy Nikon (2xD750, Z6 II) oraz najwyższej klasy obiektywach stało ogniskowych (35mm,50mm,85mm) oraz typu zoom (15-30mm, 70-200mm).

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne umożliwia swobodną pracę w trudnych warunkach oświetleniowych, co pozytywnie oddziałuje na końcową jakość materiału.
W moim przypadku większość sprzętu ma swój backup co daje komfort pracy w sytuacjach kryzysowych

W jakim składzie realizujemy usługę?

Niemal zawsze pracuję sam, dlatego możecie mieć pewność, że osobiście będę wykonywał dla Was zdjęcia.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele zawsze ubieram się elegancko. Przeważnie jest to biała koszula, eleganckie buty oraz gdy nie jest zbyt gorąco muszka. Jedynie aparaty odróżniają mnie spośród gości :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniam za pomocą galerii internetowej. Wstawiam tam zdjęcia w dużej rozdzielczości, które można bezpośrednio pobrać na swój komputer/telefon itp.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów, który umożliwia mi wykonywanie zdjęć w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Ukończyłem kurs i posiadam świadectwo kwalifikacji obsługi drona

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy z etapów jest wyjątkowy i ciężko jest określić, który z nich lubię najbardziej.
Lubię przygotowania, ponieważ zawsze dużo się na nich dzieje i często można uchwycić wiele ciekawych sytuacji.
Ceremonia jest ekscytująca, ponieważ każda lokalizacja jest inna i pozwala mi na kreatywną pracę. Dodatkowo podczas uroczystości towarzyszą emocje, które potrafią zakręcić łezkę w oku.
Przyjęcie weselne lubię za mnogość tematów do zdjęć, otwartość gości oraz ogólny klimat temu towarzyszący.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Bardzo chętnie zrealizuję zagraniczną sesję zdjęciową

Certyfikat 2022
Piotr Palak Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aneta i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Zamość
Data dodania: 02-09-2023

Gdy zaczęliśmy załatwiać formalności weselne od razu padła decyzja na Piotra. Wybór ten uważamy za słuszny i nie zmienilibyśmy tej decyzji. Jakość zdjęć które dostaliśmy w albumie przerosła nasze oczekiwania są świetnej jakości. Nawet chcemy zamówić sobie dodatkowy album z sesji i bardzo polecamy przyszłym Parom jest mega pamiątka do której wraca się często telefon czy monitor komputera nie oddaje tego co album. Piotr od początku naszej współpracy słuchał naszych oczekiwań był w każdym momencie podczas przygotowań, ślubu i wesela uchwycajac je a zarazem był nie widoczny. Idealnie współpracował z kamerzysta. Sesja ślubna przebiegła pełna pomysłów ze strony Piotra ten fotograf nie nudzi się, potrafi wybrać piękny kadr z każdego miejsca. Z całego serca polecamy Piotra napewno będziemy korzystać z jego usług jeszcze przy innych okazjach. Przyszłe Pary młode nie oszczędzajcie kasy na fotografa bo naprawdę jest to pamiątka na różne pokolenia.

A
Ania i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Mełgiew
Data dodania: 13-12-2022

Lepiej trafić nie mogliśmy. Pełen profesjonalizm przy luźnej atmosferze współpracy. Trzyma się wszystkich ustaleń, gdy idzie coś nie tak szybko reaguje. Ogólnie trzyma nad wszystkim rękę na pulsie. Chcieliśmy mieć zdjęcie w nocy ze sztucznymi ogniami, gdyby Piotrek o tym nie pamiętał to pewnie byśmy ich nie zrobili bo nasze głowy były zajęte innymi sprawami. Emocje, które towarzyszą w tym dniu czasami potrafią namieszać, na szczęście Piotrek kiedy trzeba potrafi rozluźnić i uspokoić atmosferę :)
Na sesji plenerowej nie ma nudy. Piotrek to osoba z milionem pomysłów na minutę :) Bardzo, bardzo serdecznie polecamy! 🤩

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Lublin
Data dodania: 25-11-2022

Jestem zachwycona i z całego serca polecam ! :) Realizacja przerosła wręcz nasze oczekiwania :) Zdjęcia ze ślubu i wesela idealnie oddają klimat tego dnia, a plener to jakaś magia :) Mieliśmy mega Vibe z Piotrkiem i super nam się współpracowało:)

Piotrek
25-11-2022

Bardzo dziękuję za opinię

M
Marta i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Zamość
Data dodania: 14-10-2022

Z całego serca polecamy z mężem Piotra. Fotografował nasz ślub, łącznie z przygotowaniami i weselem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia wyszły bardzo naturalne, piękne kadry. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Dodatkowo zamówiliśmy albumy dla rodziców. Są bardzo eleganckie,świetna pamiątka. Przy innej okazji na pewno zechcemy ponownie z Piotrem współpracować.

Piotrek
15-10-2022

Bardzo dziękuję za opinię

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Lublin
Data dodania: 22-09-2022

Piotr to profesjonalista, doskonały fotograf i wspaniały Człowiek. Potrafi uchwycić niesamowitą dynamikę chwil, przez co zdjęcia ogląda się z ogromnym zaciekawieniem. Tworzą dzięki temu wierny reportaż wydarzenia. Co więcej uważam, że styl wykonanych zdjęć jest bardzo naruralny i ponadczasowy. Długo szukaliśmy z mężem fotografa, który zachwyci nas wysoką techniką wykonanych zdjęć, bez używania zbędnych filtrów. Piotrek uwiecznia na zdjęciach najlepszą wersję każdego z nas. Jestem o tym przekonana, gdyż podczas oglądania, wiele osób kazało nam cofnąć zdjęcie by móc jeszcze raz napawać się swoim korzystnym ujęciem. Bardzo miło wspominamy z mężem sesję poślubną. Oboje nie mamy drygu do pozowania, ale humor i kreatywność Piotrka zdziałały cuda. To było przemiłe i efektywne spotkanie. Polecam z całego serca. PS Moje 3 koleżanki już zarezerwowały Piotrka. Nie wahajcie się i Wy 😊

Piotrek
22-09-2022

Bardzo dziękuję za opinię

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Mełgiew
Data dodania: 04-09-2022

Z czystym sumieniem mogę polecić Piotra jako fotografa na wesele oraz sesję poślubną. Pełen profesjonalizm w najmniejszym szczególe. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są piękną pamiątka, która pozwala nam wrócić do tamtych wspaniałych chwil. Piotr, stara się wykorzystać każdy moment, żeby oddać jak najlepiej klimat wesela, nigdy nie odpuszcza. Jeszcze raz polecam!

Piotrek
22-09-2022

Bardzo dziękuję za opinię

A
Anka
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2021
Lublin
Data dodania: 21-02-2022

Całym sercem polecamy Piotrka !!! Pełen profesjonalizm, świetne zdjęcia, oddające w pełni klimat i atmosferę naszego dnia. Piotrek sprawił, że oglądając relację uchwyconą przez niego w obiektywie, czujemy się tak, jakbyśmy znów tam byli i przeżywali te emocje na nowo - szczęście, wzruszenie, zabawa, śmiech - Piotrek to wszystko „łapie” i utrwala! Kontakt bardzo dobry. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Piotrek
21-02-2022

Bardzo dziękuję za opinię

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Łańcuchów
Data dodania: 10-02-2022

Z całego serca polecam Piotrka jako fotografa ślubnego. Dzięki świetnej znajomość harmonogramu przyjęć weselnych jest w stanie uchwycić najważniejsze momenty oraz doradzić na kiedy zaplanować podziękowania oraz tort. Piotr zwraca uwagę na najdrobniejsze detale. Jest kreatywny oraz profesjonalny. Widać, że fotografia to jego pasja. Bardzo miło się z nim współpracuje. Zdjęcia ze ślubu i wesela które nam zrobił są przepiękne.

Piotrek
21-02-2022

Bardzo dziękuję za opinię

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Piotr Palak Fotografia
NIP: 7123071018
Imię i nazwisko: Piotr Palak
Adres: Lublin, woj. lubelskie
697-360...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3944
Zadzwoń
697-360...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy