Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (16)

Zespół Plus Braders

od 7000 do 10000 zł
Gubin, lubuskie
(4)
Dodaj opinię
607-275...
727-913...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

O nas

Trzech braci plus czwarty i piąty Element (ten obcy/kolega /przyjaciel) plus siostra.
Łączy nas pasja grania. Słowem gra można opisać lwią część naszych życiorysów.
Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym grającym muzykę rozrywkową.
Naszą grupę tworzy zespół sześciu muzyków z woj. lubuskiego.
U nas wszystko gra, a motto naszego zespołu brzmi: "Gramy by bawić, bawimy się grając".

OFERTA

od 7000 do 10000zł/ występ

Oferta cenowa przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o konkretne zapytanie zawierające informacje o dokładnej dacie, miejscu i charakterze imprezy

Oferta

od 7000 do 10000zł/ występ
Zespół Plus Braders
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Szczecin
Data dodania: 12-08-2020

Absolutnie rewelacyjny zespół! Polecam z całego serca ♥️♥️♥️ przepiękne aranżacje, profesjonalne wykonanie, super repertuar, wspaniała zabawa, świetny kontakt, świeżość, luz, zabawa z nimi jest po prostu wyborna 🥳 chciałabym to wesele powtórzyć!

Artur
25-08-2020

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią o naszym zespole. Polecamy się na pszyszłość! Pozdrawiamy gorąco! Zespół Plus Braders

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Bronków
Data dodania: 05-07-2019

29 czerwca 2019 r. zespół PLUS BRADERS grał w kościele na ślubie Kasi (jestem ojcem :) ) i Pawła oraz na ich weselu. Początkowo nie pisałem opinii bo, ktoś mógłby powiedzieć, że to nieobiektywna opinia. Jednak po rozmowach z gośćmi i osobami, które słyszały grę zespołu, wszystko potwierdziło się :). Zespół PLUS BRADERS jest rewelacyjny, profesjonalny. Wspaniale dobrane utwory, które ani razu się nie powtarzały. O przepraszam jeden z nich się powtarzał kilka razy "STO LAT...." :). W kościele goście płakali jak usłyszeli utwory, a szczególnie "Ave Maria" - pani Alicja na skrzypcach :) - PIĘKNIE. Prowadzenie OCZEPIN, całość rewelacja. Polecam wszystkim ten zespół !!!!!! :) I chciałbym Wam bardzo podziękować za stworzenie wspaniałej atmosfery w kościele i na weselu :) DZIĘKUJĘ BARDZO !!! Ojciec Kasi - byłej :D młodej .

Artur
07-07-2019

Jest nam niezmiernie miło czytać te słowa. Dziękujemy bardzo, że mogliśmy być z wami.

M
Michalina i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Leszno
Data dodania: 01-06-2019

Gorąco ich polecamy! Po naszym weselu możemy powiedzieć, że Plus Braders to zespół bardzo sympatyczny i spontaniczny, a do tego doskonale przygotowany muzycznie i technicznie.

Muzykę chwalili zarówno młodszy brat, jak i babcia. Impreza trwała nawet dłużej niż przewidywaliśmy - a Plus Braders grali do samego końca.

Od pierwszego kontaktu dbali o to, by dostosować swój program do nas i nie mieli problemu z rozszerzeniem go o nasze pomysły, także takie, o których dowiadywali się dopiero w trakcie wesela (pożyczyli nawet własną gitarę naszemu kuzynowi, który przygotował występ-niespodziankę). Znakomicie poradzili sobie z zabawianiem gości – co ważne: w sposób godny i nietuzinkowy.

Cieszymy się, że to właśnie oni grali na naszym weselu.

Michalina i Paweł Pawiłojciowie

Artur
03-06-2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy gorąco! Zespół Plus Braders

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Gubin
Data dodania: 20-01-2019

Zespół wybraliśmy od razu, gdy wiedzieliśmy, że wymarzona sala będzie nasza. Zespół również okazał się idealnym wyborem. Zaczynając od przygotowań: kontakt z panem Arturem był na dobrym poziomie, w czasie spotkań odpowiedział na nasze pytania, rozjaśniając jak wygląda przebieg konkretnych części, podsuwał pomysły. Zespół był gotowy, gdy wchodziliśmy na salę, zagrzewał do zabawy oraz grał do ostatniej chwili naszego wesela, a nawet dłużej (obsługa zaczynała już powoli ogarniać salę, a zespół dalej grał). Ogromnym plusem jest możliwość doboru muzyki do własnego gustu - nam akurat zależało, aby muzyki disco polo było jak najmniej, zaś wokalistka urozmaicała swoim głosem oraz grą na skrzypcach występ. Dodatkowo chcę zdementować plotki, które słyszałam po wyborze zespołu: zespół miał ponoć robić "zbyt długie przerwy" - jest to kompletna bzdura, PlusBraders gra na pełnych obrotach, a przerwy były dopasowane do tego jak rozwijała się nasza impreza. Z czystym sercem ja oraz mąż możemy polecić zespół PlusBraders - na wesela i inne imprezy.

Artur
20-01-2019

Dziękujemy bardzo za opinię na temat naszego zespołu i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Plus Braders.

Nazwa firmy: Plus Braders
Imię i nazwisko: Artur Bezdziczek
Adres: Gubin, Lampego 16, 66-620, woj. lubuskie
607-275...
727-913...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8682
Zadzwoń
607-275...
727-913...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gubin

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy