Pod Dębami id:26555

Dłutów, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 350
  • miejsca noclegowe: 50

Atrakcje

  • Słodki kącik
  • Wiejski stół

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Hotel Pod Dębami dysponuje salą weselną mogącą przyjąć 350 osób. Od Bełchatowa po Łódź nie ma większej sali niż ta w Pawłówku! Wystrój wnętrza jest w stylu egipskim. Kryształowe żyrandole, polerowana posadzka oraz ciepłe kolory sprawiają iż sala jest przytulną i pełną elegancji. Wyposażona jest również w klimatyzację, specjalną wentylację oraz wysokiej klasy nagłośnienie. Na Parę Młodą czeka "błękitny apartament" w hotelu.

Stoły weselne i parkiet taneczny znajdują się na jednej sali. Do dyspozycji państwa są stoły tradycyjne bądź owalne. Oferujemy profesjonalną obsługę, nowoczesne zaplecze gastronomiczne, w którym przygotowujemy potrawy i ciasta. Jedną z atrakcji mogą być również zdjęcia w plenerze wśród zieleni i romantycznej fontanny w ogrodzie.

Oferujemy również dodatkowe opcjonalne atrakcje:
fontanna czekoladowa
fontanna alkoholowa (poncz)
stół wiejski
drink bar
pieczone, płonące indyki.Atrakcją wesela pod Dębami są potrawy przyrządzane na węglowym grillu, który znajduje się w pobliżu sali. W dzień poprawin gościom weselnym oferowane jest darmowe piwo które można popijać na świeżym powietrzu pod parasolami.

Do państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach: 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych oraz w apartamentach. Mogą państwo liczyć na przyjazną, miłą i fachową obsługę. Wszystkie pokoje, wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, TV, Internet, telefon.
Nasz kompleks hotelowo-gastronomiczny położony jest na ponad 1ha powierzchni, są to obiekty noclegowe, gastronomiczne i piękny ogród, w którym znajdują się ławy dębowe, altanki, parasole.

Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy miłego pobytu w Hotelu i Restauracji "Pod Dębami".

liczba odwiedzin: 1128

Popularne miasta w okolicy