Podwale Imprezy okolicznościowe id:12146

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Dęblin, lubelskie
Data dodania: 30-03-2014
Liczba odwiedzin: 814

Oferta

W Podwalu zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, komunii, chrzcin oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale. Ozdobą sali konsumpcyjnej jest piękny kominek wprowadzający ciepłą, przytulną i rodzinną atmosferę. W sali tanecznej uwagę przyciąga przestronny parkiet, wykończenia z naturalnego kamienia oraz drewna. Przytulne wnętrze zachęca by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas. Do dyspozycji gości są również pokoje. Kolejnym atutem Podwala jest jego ustronna lokalizacja. Malownicza, zielona okolica gwarantuje spokój i prywatność.

Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia realizację własnej wizji uroczystości. Menu dostosowujemy do Państwa osobistych upodobań kulinarnych. Potrawy przygotowywane i podawane są przez dyskretną i profesjonalną obsługę. Dużą popularnością cieszy się także suto zastawiony tradycyjnymi potrawami stół wiejski oraz kącik kawowo - deserowy.

Oferujemy atrakcyjne ceny i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystość była wyjątkowa i na długo pozostawiła w pamięci wspaniałe wspomnienia.

Zapraszamy!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Podwale Imprezy okolicznościowe
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Dęblin
Kod:08-530

Nowe ogłoszenia