Pogotowie Muzyczne - DJ, WODZIREJ na Wesele id:19385

Oferta
Dodaj do plannera

Wesele to jedna z najpiękniejszych chwil w naszym życiu, które będziemy wspominać bardzo długo. Dzień ślubu i wesela to chwile podniosłe oraz pełne szczęścia dla Młodej Pary, rodziny Państwa Młodych, gości weselnych, a także przyjaciół i znajomych, a co najważniejsze noc pełna dobrej zabawy. Dbam w szczególności o wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę do białego rana. Mam przewagą na orkiestrą pod względem szerokości repertuaru i granych przeze mnie utworów muzycznych w najwyższej jakości. Przy mojej muzyce nie usłyszycie fałszowanych wokali, i banalnych mało profesjonalnych podkładów muzycznych. Nie zapominam przy tym o tradycyjnych zabawach weselnych i oczepinowych. Oferta zabaw Przedstawiana na specjalne życzenie klientów Zachęcam do wybierania muzyki na wesele takiej jaką lubicie. Ja wprowadzę gości w doskonały nastrój, muzyką taką, jaką sobie zażyczysz. Lata 70-te, 80-te, 90-te ? A może złota era disco, latino, radiowe hity czy największe polskie przeboje ? To nie stanowi problemu – liczy się dobra zabawa. Pełny repertuar przedstawiam na specjalne życzenie klientów. Istnieje możliwość pracy z wokalistką.

Postaram się spełnić Wasze marzenia o pięknym weselu, ponieważ pragnę zrealizować wszystkie wasze pomysły i sugestie. Gwarantuje wesele na najwyższym poziomie, a także wysoką kulturę osobistą.

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Cena jest uzależniona w pełni od wymagań klientów, wielkości imprezy, ilości użytego sprzętu,oraz liczności weselnego teamu który realizuje zlecenie(np. Team 3 - osobowy = DJ+Wodzirej+Wokalistka). Zazwyczaj jest to kwota w przedziale od 2000 zł do 4000 zł netto.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

781-299...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Pogotowie Muzyczne
Imię:Jakub
Nazwisko:Zbiciak
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Firlej
Kod:21-136
Adres:Przypisówka 79
Data dodania: 17-02-2016
Liczba odwiedzin: 531

Nowe ogłoszenia