Pojazdy 4x4:quady, auta terenowe. id:3873

Kontakt

Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 28-09-2010
Liczba odwiedzin: 1724

Oferta

Z NAMI AKTYWNIE SPĘDZISZ CZAS !!!
OFF-ROAD 100% LEGALNIE TYLKO U NAS !!!

Sporty Ekstremalne 4x4, to jedyna firma w okolicy Łodzi posiadająca własny TOR OFF-ROAD dla quadów i aut terenowych na pow. ok. 25ha, przy trasie nr 71: Rzgów-Pabianice, na którym organizujemy imprezy integracyjne dla firm i wynajmujemy nasz sprzęt klientom indywidualnym.
Tor OFF-ROAD został zaprojektowany tak, aby zapewnić fanom off-roadu różnorodność zarówno podłoża, jak i ukształtowania terenu. Podczas przejazdu po torze, na kierowców czeka wiele ciekawych i trudnych prób, wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, rów wodny, odcinki błotne.
Tylko u nas możecie Państwo spróbować swoich możliwości, prowadząc pojazdy z napędem 4x4: quady i auta terenowe. Oferta nasza skierowana jest dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nasi klienci to początkujący z jazdą w terenie, jak i zapaleni off-roadowcy, dzieci, kobiety i mężczyźni.
Jako jedni z nielicznych wypożyczamy samochody terenowe umożliwiając uczestnikom zasiadanie za kierownicą. Jedną z naszych myśli przewodnich stało się hasło:
"Jazda na fotelu pasażera jest dla niektórych jak lizanie loda przez papierek".
Po pierwszych imprezach z autami, dołożyliśmy także drugą:
"Zrób za kierownicą coś, czego nigdy nie odważyłbyś się zrobić własnym autem".
Oferujemy szkolenia praktyczne dla właścicieli quadów i aut terenowych.

Rodzaj:

  • quady
  • off-road

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Pojazdy 4x4:quady, auta terenowe.
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:95-054

Nowe ogłoszenia