Pokaz tańca w powietrzu

Kielce, świętokrzyskie

O nas

Pokaz tańca w powietrzu to wyjątkowa atrakcja na imprezy firmowe, wesela, koncerty i wszelkie wydarzenia. Artystka zawieszona na delikatnej tkaninie prezentuje gibkość i grację swojego ciała. W rytm muzyki wykonuje powietrzne akrobacje, emocjonujące i niebezpieczne spadki oraz tricki.
W ofercie również pokazy spersonalizowane na specjalne życzenie klienta, specjalny dobór koloru szarfy, kostiumu, muzyki do wydarzenia. Możliwe są również pokazy w plenerze na rozkładanej konstrukcji do akrobatyki powietrznej. Oferujemy także pokazy na kole i lolipop.

Artystka - Magdalena Czarny
Artystka tańca w powietrzu. Certyfikowana instruktorka gimnastyki powietrznej uprawnienia uzyskane przez Polish Federation Air Power Athletics. Ze sportem związana od ponad 10 lat. Obecnie specjalizuje się w występach na szarfie i kole cyrkowym. Wielokrotnie stojąca na podium na zawodach rangi Ogólnopolskiej, Europejskiej, Międzynarodowej. Spośród licznych nagród należy wymienić: srebrny medal w kategorii Aerial Silks i brązowy w kategorii Aerial Hoop na International Air Athletics Cup – Poland 2019 z awansem do reprezentacji Kraju na Międzynarodowe Mistrzostwa Atletyki Powietrznej w Rydze i 3 miejsce na Europejskich zawodach artystycznych: Vertical Fit Championship & European Pole Expo startując na kole.
Regularnie występuje i współpracuje z takimi firmami jak, np. Binkowski Resort, Binkowski Baseny tropikalne, Łomża Vive Kielce... Zrealizowane pokazy to między innymi: podczas koncertu Sanah&Sobel Kadzielnia Kielce, wielokrotnie podczas meczów Łomża Vive Kielce, Baseny Tropikalne pokazy nad taflą wody, Binkowski Dworek pokazy na rekwizycie Lollipop i wiele innych realizacji znajdziecie na naszej stronie.

liczba odwiedzin: 1204

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie