Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja id:9284

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja

Tomasz Ostatnio widziany 13-07-2018
886-154...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (12)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 06-01-2013
Liczba odwiedzin: 5001

Oferta Iluzjonista Kraków

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Pokaz iluzji to oryginalny sposób na urozmaicenie waszego przyjęcia.

Sporo zabawy, humoru i zaskoczenia. W każdym programie, który mam do zaoferowania.

--- Pokaz Sceniczny ---
Show mogące trwać od 20 do 40 minut.
Biorą w nim udział wszyscy zgromadzeni, w czasie pokazu uczestnicy są wybierani na scenę jako asystenci, dzięki czemu pokaz staje się interaktywny. W programie tym zobaczymy iluzje światowego formatu takie np. jak lewitujący stolik, łączenie dużych metalowych obręczy, a nawet mnożenie banknotów, które w połączeniu z odpowiednio dobraną muzyką tworzą niesamowity magiczny klimat.

--- Pokaz Stolikowy ---
Podczas tej formy show, iluzjonista przemieszcza się między stolikami oraz gośćmi prezentując sztuki magiczne z bardzo bliska, dzięki czemu goście doświadczają magii bezpośrednio we własnych dłoniach.


Dlatego jeżeli nie wiesz jak zaskoczyć swoich gości i chcesz aby Twoje wesele było inne niż wszystkie, po prostu zadzwoń lub napisz, a ja się tym zajmę.

!!!
Jeżeli będą pisali Państwo wiadomość z zapytaniem, proszę o podanie daty i miejscowości, w której ma odbywać się przyjęcie.
!!!

Opinie o Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja id:9284
Ilość głosów: 12
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Arkadiusz
Arkadiusz
(5)
Dodano: 09-07-2018
Data imprezy: 23-06-2018
Miejscowość: Rząska
Pan Tomasz dał świetny pokaz który wspaniale wpisał się w nasze wesele. Mial z świetny kontakt z gośćmi, angażował ich w zabawy, oczarowani przekazywali nam swoje zachwyty.
Magik pozostał im w pamięci :)
Anna
Anna
(5)
Dodano: 11-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Tychy
Występ pana Tomasza był jednym z najlepszych i niezapomnianych momentów naszego wesela. Do dziś miło i żywo wspominamy pokaz sztuk magicznych, którym pan Tomasz oczarował, a także chwilami rozbawił do łez nie tylko najmłodszych gości naszego wesela. Częśc z nich miała również okazję asystować w sztuczkach, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło cały występ (I nikt z nas nie ma pojęcia jak tego dokonał ;)). Do tego współpraca z Panem Tomaszem była na każdym etapie bardzo miła sprawna i profesjonalna, co sprawia że szczerze Pana Tomka polecamy każdej parze, która szuka oryginalnego pomysłu, który sprawi że ich wesele pozostanie na długo w pamięci wszystkich gości.
Monika
Monika
(5)
Dodano: 21-12-2017
Data imprezy: 16-12-2017
Miejscowość: Myślenice
Pan Tomasz zaczarował wręcz gości, pokaz dopracowany z największymi szczegółami, klimat, efekty dźwiękowe i wspaniały talent oczarował gości. Do dziś się zastanawiam nad tym ‚jak on to zrobił ?!!’ Moi goście z całej imprezy najbardziej pamiętają Magika
Magda
Magda
(5)
Dodano: 16-10-2017
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Czuszów
Pan Tomasz jest profesjonalistą w tym, co robi. Jego pokaz iluzji oczarował i rozbawił naszych gości. Szczerze polecam!
Serdecznie dziękujemy Panie Tomaszu i pozdrawiamy :)
Mateusz
Mateusz
(5)
Dodano: 05-09-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Rybnik
Powiem że bardzo polecam tego Pana oczarował tak ludzi że jeszcze przez kilka dni o tym mówili "jak on to zrobił", byliśmy mile zaskoczeni przedstawieniem, bardzo fajna i oryginalna atrakcja na wesele i nie tylko :) Pozdrawiam Mateusz i Ewelina.
Alicja i Andrzej
Alicja i Andrzej
(5)
Dodano: 24-11-2016
Data imprezy: 08-10-2016
Miejscowość: Kraków
Polecam! Niesamowita atrakcja dla gości weselnych,nie tylko tych najmłodszych ale też tych starszych. Pan Tomasz swoim występem potrafi tak wprowadzić w świat magii,gdzie każdy przez dłuższą chwilę niedowierza i zastanawia się jak on to zrobił!
Naprawdę rewelacja!
Daniel
Daniel
(5)
Dodano: 24-11-2016
Data imprezy: 30-01-2016
Miejscowość: Łuków
Wspaniały pokaz iluzji na imprezie firmowej dzięki czemu również nie było tak sztywno. Dla wielu z nas to niesamowite przeżycie tym bardziej że sami mogliśmy w tym bezpośrednio uczestniczyć. Wszystkim bardzo serdecznie polecam
Sylwia i Paweł
Sylwia i Paweł
(5)
Dodano: 22-11-2016
Data imprezy: 25-06-2016
Miejscowość: Mników
Artysta godny polecenia!!! Klasa sama w sobie. Pan Tomasz Soja na pewno Wasze wesele zamieni w wyjątkowe wydarzenie i nada mu niezapomniany urok i atrakcje jakich nie ma na zwykłych weselach jak było w naszym przypadku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całą pewnością w przyszłości ponownie zaprosimy pana Tomasza na kolejne ważne wydarzenie w naszym życiu aby swoim niesamowitym talentem iluzjonistycznym wywołał uśmiech radości na twarzach naszych gości i znajomych. Serdecznie dziękujemy Panie Tomaszu za widowiskowy pokaz.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja
Imię:Tomasz
Nazwisko:Soja
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.