Zobacz zdjęcia (5)
Iluzjonista na twoje wesele Tomasz Peterwas  prezent dla pary młodych, Wrocław - zdjęcie 1
Iluzjonista na twoje wesele Tomasz Peterwas  prezent dla pary młodych, Wrocław - zdjęcie 2 Iluzjonista na twoje wesele Tomasz Peterwas  prezent dla pary młodych, Wrocław - zdjęcie 3 Iluzjonista na twoje wesele Tomasz Peterwas  prezent dla pary młodych, Wrocław - zdjęcie 4 Iluzjonista na twoje wesele Tomasz Peterwas  prezent dla pary młodych, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Iluzjonista na twoje wesele Tomasz Peterwas prezent dla pary młodych id:34200

Wrocław, dolnośląskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka? Z całą pewną ślub, a jak ślub to i Wesele! Bo kto jak nie my Polacy potrafi bawić się lepiej?
Jak sprawić aby to właśnie Wasze Wesele było wyjątkowe, a goście zapamiętali je i wspominali przez długi okres? Sala, potrawy, orkiestra lub dj - to standardowy element praktycznie każdego Wesela. Jednak Państwa przyjęcie będzie czymś się wyróżniało, mianowicie POKAZEM ILUZJI!
Nazywam się Tomasz Peterwas, jestem iluzjonistą z 5 letnim doświadczeniem i sprawię, że każdy uczestnik Waszego Święta będzie dosłownie oraz w przenośni OCZAROWANY!
Mój pokaz to połączenie iluzji wraz z występem scenicznym typu stand-up. Posiadam pełen wachlarz sztuczek magicznych, które zaskoczą nawet najbardziej wymagającego widza, a wszystko to okraszone jest sporą dawką humoru.
Gwarancja dobrej zabawy dla dorosłych, ale także dla dzieci, ponieważ w swoim repertuarze posiadam także sztuczki dla najmłodszych gości weselnych.
Jak wiadomo zaproszeni goście pewną część czasu spędzają przy stolikach, a to dla mnie doskonała okazja na zaprezentowanie sztuczek karcianych - dzięki temu żaden Wujek ani Ciocia nie będzie nudził się kiedy akurat zejdzie z parkietu do swojego stolika.
Po więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną - odpowiem na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnię swoją koncepcję pokazu na Państwa Weselu.
W ofercie również posiadam kamerzystę i fotografa ;)

Opinie TOMASZ PETERWAS - ILUZJONISTA (4)

Iluzjonista na twoje wesele Tomasz Peterwas prezent dla pary młodych id:34200
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 4 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
U
Ula i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-11-2021
Wrocław
Data dodania: 28-11-2021

Zaczarował naszych gości. Wszyscy byli zachwyceni. Rozbawił i dzieci i dorosłych.
Bardzo sympatyczny fajny gość.
Polecamy z całego serca.

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Wrocław
Data dodania: 21-09-2020

Serdecznie polecamy Tomka, jest świetnym iluzjonista,nie ma jemu równych 😊 Goście byli oczarowani jego sztuczkami, było magicznie 😁 Polecamy każdemu kto chce, aby jego wesele było urozmaicone i rozbawiło Gości do wesołego 😊

Tomasz
24-09-2020

ja też się świetnie bawiłem z wami i także wiem że was oczarowałem w sposób magiczny dziękuje i całuje :) i zostanie wam to do końca waszego życia w pamięci :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Czarny Bór
Data dodania: 31-08-2020

Cała sala zachwycona, dzieci i dorośli, a nawet obsługa imprezy. Genialna opcja na rozkręcenie imprezy. Wesele z klasą i dobrym humorem - tylko z tym iluzjonistą !

Tomasz
31-08-2020

milo mi to bardzo usłyszeć jesteście kochani i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

P
Paulina
4.60
 / 5
Data ślubu: 15-09-2019
Wrocław
Data dodania: 11-09-2020

Polecam z całego serca p. Tomasza super człowiek z mega humorem nieźle rozbawi nawet tych najmniej aktywnych gości weselnych. Potrzebujesz dobrej zabawy zaproś właśnie jego.

Tomasz
15-09-2020

Ja również dziękuję że mogłem występować na waszym weselu było wspaniale :)

Kontakt TOMASZ PETERWAS - ILUZJONISTA

Nazwa firmy: TOMASZ PETERWAS - ILUZJONISTA
Imię i nazwisko: Tomasz Peterwas
Adres: Wrocław, ul. Wapienna 22/2, 50-518, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 4209

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie