Zdjęcia | Oferta | Opinie 3

Pokaz iluzji z klasą - Paweł Szreter id:10893

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Katowice, śląskie
Data dodania: 02-09-2013
Liczba odwiedzin: 2247

Oferta

Zajmujemy się organizacją ekskluzywnych magicznych przedstawien na przyjeciach weselnych przy wykorzystaniu dużych efektownych skrzyń. Pokazy które oferujemy są zawsze pełne sekretnych tajemnic i zagadek. Razem z pomocnikiem sprawimy ogromną przyjemność pokazem tak, aby zapadł w pamięci na długie lata. Goście weselni uczestnicza w pokazie i biora czynny udział w przedstawieniu.
Mamy już za sobą wiele udanych pokazów magii to dla Ciebie gwarancja że Twoje przyjęcie stanie się niezapomnianym wydarzeniem. W pokazie niezwykły numer z płytami które przenikną przez ciało asystenta a w finale zniknięcie Iluzjonisty w magicznej skrzyni..dla Pani Młodej niespodzianka z jej obrączką która zaskoczy wszystkich ! Przedstawienie prezentowane jest przed 5 metrową zamszowo czerwoną kurtyną która tworzy widowiskowy i teatralny klimat magii.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Pokaz iluzji z klasą - Paweł Szreter id:10893
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Iwona
Iwona
(5)
Dodano: 09-01-2015
Pan Paweł Szreter jest godny polecenia.
Przygotował na moim weselu wspaniały pokaz magii, który sprawił że wszyscy goście byli bardzo zachwycenie i podekscytowani tym co dzieje się wokół nich. Pokaz był wspaniały a oprawa muzyczna mnie przeniosła w inny świat. Świat dla nas nieznany pełen zagadek. okaz iluzji jest dobrym wyborem na przyjęcia weselne, ponieważ jest atrakcją dla dzieci jak i dorosłych.
Pana Paweł potrafi wprowadzić cudowny nastrój taki wyjątkowy i magiczny...także warto wybrać właśnie jego.
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 31-10-2014
Niesamowity pokaz magii. Paweł jest bardzo zaangażowany w to co robi, cały czas utrzymuje kontakt z publicznością i podsyca zainteresowanie przedstawieniem. Wszystkim naszym gościom bardzo się podobało, szczególnie tym najmłodszym.
Dzięki Pawłowi nasze wesele było magiczne. Polecam
Sylwia
Sylwia
(5)
Dodano: 17-09-2013
Panie Pawle jeszcze raz dziekuje za wspaniałe przedstawienie, wszycy goście byli zachwyceni, a my z mężem oglądamy film z wesela i jesteśmy nadal zdziwieni Pańskimi trikami . Polecam wszystkim ,naprawdę warto !!!

Dane kontaktowe

Pokaz iluzji z klasą - Paweł Szreter
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia