ILUZJONISTA I JEGO POKAZ MAGII - Paweł Szreter na Przyjęcie Weselne

od 2500 do 3500 zł
Lubliniec, śląskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Zajmujemy się organizacją wyjątkowych i na dobrym poziomie artystycznym przedstawień iluzji na przyjęciach weselnych przy wykorzystaniu efektownych magicznych numerów. Pokazy które oferujemy są pełne sekretnych tajemnic i zagadek. Razem z pomocnikiem sprawimy ogromną przyjemność pokazem tak, aby zapadł w pamięci na długie lata. Goście weselni uczestniczą w pokazie i biorą czynny udział w przedstawieniu.
Mamy już za sobą wiele udanych pokazów magii to dla Ciebie gwarancja że Twoje przyjęcie stanie się niezapomnianym wydarzeniem. W pokazie niezwykły numer z przenikaniem iluzjonisty przez folię streczową a dla Pani Młodej niespodzianka z jej obrączką która zaskoczy wszystkich ! Przedstawienie prezentowane jest przed 5 metrową zamszowo czerwoną kurtyną która tworzy widowiskowy i teatralny klimat magii.

ILUZJONISTA I JEGO POKAZ MAGII - Paweł Szreter na Przyjęcie Weselne
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
P
Pawcio
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2018
Warszawa
Data dodania: 01-07-2018

Bardzo sympatyczny 'MAGIK". Ciekawe pomysły, dokonały występ i pokazy sztuczek przy stolikach. Goście byli zachwyceni tą atrakcją. Jeśli chcecie coś oryginalnego na Waszej imprezie to Paweł Szreter to idealy pomysł. Polecam.

I
Iwona
5.00
 / 5
Data dodania: 09-01-2015

Pan Paweł Szreter jest godny polecenia.
Przygotował na moim weselu wspaniały pokaz magii, który sprawił że wszyscy goście byli bardzo zachwycenie i podekscytowani tym co dzieje się wokół nich. Pokaz był wspaniały a oprawa muzyczna mnie przeniosła w inny świat. Świat dla nas nieznany pełen zagadek. okaz iluzji jest dobrym wyborem na przyjęcia weselne, ponieważ jest atrakcją dla dzieci jak i dorosłych.
Pana Paweł potrafi wprowadzić cudowny nastrój taki wyjątkowy i magiczny...także warto wybrać właśnie jego.

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data dodania: 31-10-2014

Niesamowity pokaz magii. Paweł jest bardzo zaangażowany w to co robi, cały czas utrzymuje kontakt z publicznością i podsyca zainteresowanie przedstawieniem. Wszystkim naszym gościom bardzo się podobało, szczególnie tym najmłodszym.
Dzięki Pawłowi nasze wesele było magiczne. Polecam

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data dodania: 17-09-2013

Panie Pawle jeszcze raz dziekuje za wspaniałe przedstawienie, wszycy goście byli zachwyceni, a my z mężem oglądamy film z wesela i jesteśmy nadal zdziwieni Pańskimi trikami . Polecam wszystkim ,naprawdę warto !!!

NIP: 5751657766
Imię i nazwisko: Paweł Szreter
Adres: Lubliniec, 42-700, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 4721

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lubliniec

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie