Zobacz zdj─Öcia (5)
Pokaz laserów na Twojej imprezie ! Mega atrakcja!, Słupsk - zdjęcie 1
Pokaz laserów na Twojej imprezie ! Mega atrakcja!, Słupsk - zdjęcie 2 Pokaz laserów na Twojej imprezie ! Mega atrakcja!, Słupsk - zdjęcie 3 Pokaz laserów na Twojej imprezie ! Mega atrakcja!, Słupsk - zdjęcie 4 Pokaz laserów na Twojej imprezie ! Mega atrakcja!, Słupsk - zdjęcie 5
1 / 5

Pokaz laser├│w na Twojej imprezie ! Mega atrakcja! id:12104

Słupsk, pomorskie

O nas

Szanowni Państwo,

Szalenie mi┼éo mi zaprosi─ç Pa┼ästwa do skorzystania z MEGA ATRAKCJI jak─ů bez w─ůtpienia s─ů pokazy laserowe.
Ta wyj─ůtkowa podr├│┼╝ do krainy ┼Ťwiat┼éa i d┼║wi─Öku pe┼éna magii, rozmy┼Ťla┼ä i spojrzenia w co┼Ť czego w ┼╝yciu codziennym umys┼é ludzki nie potrafi sobie wyobrazi─ç.
Moje widowisko to chwile, kt├│re zapieraj─ů dech w piersiach, dostarczaj─ů niesamowitych emocji kt├│re latami zostaj─ů w pami─Öci.

Wasze widowisko jest uzależnione głownie od pomysłów i wyobraźni, jestem w stanie przygotować dla Was dwa rodzaje SHOW przestrzenny lub animacyjny przykładowy pokaz oraz podział tych widowisk przestawiony jest niżej.

Cena pokazu jest ustalana indywidualnie i zale┼╝y od bardzo wielu czynnik├│w takich jakich jak ilo┼Ť─ç wykorzystanych
urz─ůdze┼ä, czasu trwania pokazu oraz tego czy pokaz odb─Ödzie si─Ö na dworze czy mo┼╝e w pomieszczeniu.

Pokaz przestrzenny to najbardziej efektowny rodzaj pokazu pozwala widzom znale┼║─ç si─Ö w samym centrum akcji, ca┼éa wolna przeste┼ä zostaje pokryta ┼Ťwiat┼éem kt├│re jest na wyci─ůgni─Öcie r─Öki a czasem wci─ůga optycznie w g┼é─ůb siebie.

Pokaz graficzny to element show kt├│ry opowiada ┼Ťwiat┼éem rozmaite historie wy┼Ťwietlane na budynkach, ┼Ťcianach lub na specjalnych ekranach sprawiaj─ůcych wra┼╝enie ┼╝e przemawia hologram a wszystko co si─Ö dzieje jest zawieszone w powietrzu.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE VIDEO !!!

liczba odwiedzin: 2499