Profesjonalny pokaz tańca towarzyskiego id:32673

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Pajęczno, łódzkie
Data dodania: 09-12-2017
Liczba odwiedzin: 187

Oferta Pokaz tańca na weselu Pajęczno

Jeśli chcesz urozmaicić wesele czy inną imprezę, profesjonalne taneczne show będzie idealnym rozwiązaniem. Zachwyć zaproszonych atrakcyjnym występem i zapewnij im niezapomniane wrażenia. Mamy do zaoferowania pokaz tańca towarzyskiego składający się z eleganckich tańców standardowych i gorących rytmów latynoamerykańskich.Pokaz taneczny oparty jest o precyzyjne opracowania choreograficzne i dodatkowo ozdobiony kostiumami. Ponadto możemy przeprowadzić kilkunastominutową zabawę i szybki kurs wybranych tańców dla wszystkich gości.Jesteśmy para taneczną z klasą taneczną B. Jesteśmy finalistami i medalistami wielu prestiżowych turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych. Zapewnimy Tobie i Twoim gościom wspaniałą ucztę dla oka i sprawimy , aby impreza została mile zapamiętana. Skontaktuj się z nami a my dopasujemy występ do Twoich potrzeb.

Pozdrawiamy
Bartek & Alicja

Opinie o Profesjonalny pokaz tańca towarzyskiego Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.