ZJAWISKOWE SHOW! POKAZ OGNIOWY FIRESHOW, POKAZY LED SHOW, POKAZ ILUZJI id:24929

Warszawa, mazowieckie
(16)
Dodaj opinię
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

JO ART SHOW - NIESAMOWITE SPERSONALIZOWANE POKAZY NA MIARĘ XXI WIEKU:

FIRESHOW, LED SHOW, POKAZ ILUZJI, POKAZY TANECZNE, oryginalne i niebanalne animacje dla dorosłych i mnóstwo innychatrakcji w wykonaniu JO ART SHOW to gwarancja niezapomnianego eventu!

Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy i widowiska z niesamowitymi efektami specjalnymi uatrakcyjnią Twoją imprezę.

Chcesz kogoś zaskoczyć? Podgrzać atmosferę…? EVENT FIRMOWY, Prezent, zaręczyny, ślub, urodziny, meeting biznesowy, rocznica, impreza plenerowa, festiwal, pikniki rodzine, dożynki…? Jesteśmy wszędzie, a z nami nikt się nie nudzi!

W ofercie między innymi:

FIRESHOW - to widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show. To uczta dla wszystkich zmysłów.

Podczas pokazu ognia fireshow wykorzystujemy niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne – płonące przedmioty, scenografia, rekwizyty ( m.in. poi, liny, kije, wachlarze, hula hop, pochodnie), gigantyczne iskry, połączone z odpowiednią oprawą ( muzyczną, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy, charakteryzacją), tworzą unikatowe przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy. Realizujemy pokazy w każdej stylizacji!

LOGO SHOW - Spersonalizowany pokaz z możliwością rysowania obrazów w powietrzu. Dzięki najnowszej technologi dostępnej na rynku w roku 2019, ten pokaz jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy gdzie chcemy uzyskać niepowtarzalny spersonalizowany efekt - zaręczyny, wesela, imprezy firmowe, gale oraz promowanie marki na rynku. Możliwość wyświetlenia trójwymiarowych obrazów w powietrzu jest idealnym rozwiązaniem, które zaskoczy wszystkich gości i przybliży do poznania marki.

Pokaz światła to przede wszystkim doświadczenie artysty, który w rytm muzyki wyświetla napisy, logotypy, obrazy.

LED SHOW - pokaz światła LED SHOW wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rekwizyty z najwyższej półki oraz efekty pirotechniczne. Led show czyli pokaz światłem malowany, to niezapomniany pełen energii i pasji bardzo dynamiczny pokaz któy może być zrealiwoany zarówno na dworze jak i w przestrzeni zamkniętej. Choreografie z różnorodnymi zaprogramowanymi rekwizytami świetlnymi to prawdziwa uczta dla oczu! Duet z kilami LED, magiczne skrzydła ledowe zmieniające kolory i konfoguracje wizualne, manipulacja ledowymi buugengami ( iluzaj optyczna), laser man show, duet z biczami LED oraz na zakończenie występ z rekwizytem specjalnie i indywizualnie zaprorogramowanym - visual poi! Dzięki najnowocześniejszej technologii ( pixel/ visual poi) jesteśmy w stanie wyświetlić np. zdjęcia Pary Młodej, zdjęcie prezesa firmy:) , napisy w pełnej wersji kolorystycznej oraz jakościowej, dedykacje, etc. Artysta wprawiając w ruch specjalny rekwizyt na oczach widzów wyświetla zaprogramowane obrazy.

LASER SHOW - Manipulacja wiązkami światła to futurystyczny spektakl z możliwością łamania i władania wiązkami światła.

Posługując się specjalnym rekwizytem, Artysta wprawia w ruch wiązki zielonego światła w rytm muzyki. Poprzez idealną choreografię światło multiplikuje i załamuje się na oczach widzów.Całość uzupełnia dym i dynamiczna muzyka.

POKAZ ILUZJI I ŚWIATŁA: wyjątkowy pokaz będący syntezą sztuk i niesamowitych umiejętności. Zapraszamy Państwa do spędzenia kilku cudownych chwil w naszym towarzystwie, przenosząc się do świata magii, cyrku, iluzji i niezapomnianej zabawy. Podczas pokazu pojawią się elementy iluzji scenicznej, iluzji optycznej, trików karcianych i niesamowitej żonglerki ekstremalnej. W ofercie znajdują się pokazy iluzji dla dorosłych oraz pokazy iluzji dla dzieci.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:)

Pozdrawiamy - JO ART SHOW

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (16)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
ZJAWISKOWE SHOW! POKAZ OGNIOWY FIRESHOW, POKAZY LED SHOW, POKAZ ILUZJI id:24929
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-03-2019
Kraków
Data dodania: 09-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Wspaniały pokaz Ognia i światła, niesamowity poziom artystyczny. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem występu. Artyści w pięknych dopracowanych kostiumach, piękna muzyka, profesjonalne nagłośnienie, dużo efektów specjalnych. Polecam występ i cieszę się że poznałem tak miłych i uzdolnionych artystów. Pozdrawiam serdecznie
Joanna
11-03-2019
serdecznie dziękujemy
D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-03-2019
Małe Ciche
Data dodania: 04-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Cudowny i profesjonalny pokaz! Świetna atmosfera i najbardziej pozytywnie ludzie. Prawdziwe SHOW. Polecam z całego serca!
Joanna
04-03-2019
Pani Dario, dziękujemy za opinię:)
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-02-2019
Warszawa
Data dodania: 12-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Fantastyczny pokaz, zaskoczył nas oraz wszystkich gości. Profesjonalne wykonanie. Znakomity wybór muzyki. Polecam pokaz ogniowy w wykonaniu JO ART SHOW na każdą okazję. Pozdrawiam artystów
Joanna
12-02-2019
Pani Magdo, dziękujemy bardzo za miłe słowa:) I również pozdrawiamy:)
S
Samanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Płock
Data dodania: 28-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Dziekujemy za piękny pokaz jesteśmy mega zadowoleni.
Joanna
28-01-2019
dziękujemy bardzo
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Warszawa
Data dodania: 22-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Mój najważniejszy dzień w życiu stał się piękniejszy dzięki Jo Art Show! Fenomenalne, zapierające dech w naszych piersiach show! Dopracowany do perfekcji, w każdym szczególe, a przede wszystkim spersonalizowany pokaz. Ekipa zapamiętana przez wszystkich gości :)
Joanna
22-01-2019
Pani Aniu serdecznie dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Państwu tyle radości i że pokaz, przygotowany specjalnie dla Państwa zrobił taką furrore :) Wszytskiego dobrego!
R
Rafal
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Łuków
Data dodania: 27-07-2018
Wszystko w jak najlepszym porządku kazdy z osobna byl zachwycony i zaskoczony występem;) jakbym mial brac jeszcze raz slub nie zastanawial bym sie tylko wybral jeszcze raz ;) dziekuje bardzo za przybycie i mimo oberwania chmury daliscie rade !! Polecam !! 10/10
Joanna
29-12-2018
Serdecznie dziękujemy za opinię:) Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku 2019 :) Duuużo Miłości
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Romany Sebory
Data dodania: 21-07-2018
Zarówno my, jak i goście byli zachwyceni pokazem, artyści występowali z wielkim poświęceniem mimo silnego wiatru. Zdecydowanie polecamy wszystkim parom poszukującm atrakcji na swoje wesele.
Joanna
29-12-2018
Serdecznie dziękujemy za opinię:) Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku 2019 :) Duuużo Miłości
K
Kasia C:
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Zielonka
Data dodania: 06-12-2017
Pokaz został przeprowadzony profesjonalnie z dużym zaangażowaniem. Dzięki fireshow wesele nabrało rumieńców i długo zostało w pamięci gości. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad takim pokazem bierzcie koniecznie tę ekipę! Serdecznie polecam! :)
Joanna
29-12-2018
Serdecznie dziękujemy za opinię:) Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku 2019 :) Duuużo Miłości
Pokaż więcej opinii

Wolne terminy

Terminy
Last minute
25.05 2019
Joanna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:JO ART SHOW JOANNA STANOWSKA
Imię i nazwisko:Joanna Stanowska
Adres:Warszawa
03-134woj. mazowieckie
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 31-01-2017, liczba odwiedzin: 4394
Telefon
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Warszawa

Zobacz wszystkie kategorie