Dance Project Pokazy Tańca

Ząbki, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
502-906...

O nas

Oferujemy oryginalne i niebanalne pokazy taneczne na weselach, imprezach firmowych i innych eventach, które zapewnią Państwu niepowtarzalne show, dzięki któremu wasza impreza stanie się wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem. Naszą specjalnością jest taniec towarzyski, w którym mamy ponad 18 letnie doświadczenie. Przygotowujemy choreografie na życzenie Klienta z tańców latynoamerykańskich (samba, chacha, rumba, paso doble, jive) oraz standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep). Dodatkowo prowadzimy spektakularne animacje, które zapewnią świetną zabawę i poprawę humoru, nawet tym zniechęconym do tańca gościom.
Pokazy taneczne i animacje trwają mniej więcej 25-35minut (5min SHOW i 20-30 min ANIMACJA) oraz wykonujemy je zazwyczaj w dwuosobowym teamie. Jesteśmy zawodowymi tancerzami tańca towarzyskiego z najwyższą międzynarodową klasą taneczną „S”. Nasz team tworzą:
Natalia Głębocka – najlepsza tancerka w Polsce, która może pochwalić się takimi wynikami jak: Wielokrotna Mistrzyni Polski, Dwukrotna vice Mistrzyni Świata, finalistka międzynarodowych turniejów oraz finalistka „Tańca z Gwiazdami”, do którego dostała się z „Gimperem”
Kacper Klepacz - finalista Mistrzostw Polski, wielokrotny zwycięzca Grand Prix Polski, czyli turnieju o najwyższej randze w kraju, tancerz u Roberta Janowskiego w programie „Jaka To Melodia”.
Braliśmy udział w największych turniejach na świecie, takich jak: Blackpool Dance Festival, gdzie pokonaliśmy ponad 300 par w naszej kategorii; UK Open Championships czy Mistrzostwa Świata. Gdzie można nas zobaczyć? W takich programach jak: „Jaka To Melodia”, „Taniec z Gwiazdami”, na koncertach telewizyjnych oraz w wielu znanych teledyskach :)

Cena pokazu uzależniona jest od ilości tańców, czasu trwania pokazów, animacji oraz miejsca, gdzie będzie się odbywał.
Działamy głownie na terenie Mazowsza ale nie ma najmniejszego problemu, aby wykonać pokaz w innym województwie :)
Każde wyjście trwa 5 min. Jakie pokazy mamy obecnie w ofercie? O to one:
1. Jedno wyjście to połączenie dwóch tańców samby i rumby oraz drugie wyjście przedstawiające dynamiczną chache z jive’m.
2. Jedno wyjście chacha z jive’m oraz drugie wyjście standardowe tango z walcem angielskim zatańczone w turniejowej sukni z kamieniami Swarovskiego oraz we fraku.
3. Bitwa taneczna Rock&Roll vs Jive, czyli występujemy w dwie pary i z nami będą tańczyć Mistrzowie Polski w R&R 2021. Więcej szczegółów o bitwie zapraszam na priv :)

Zapraszamy na NIEPOWTARZALNE widowisko i zabawę!!!

NASZE POPISOWE WYSTĘPY MOŻECIE POOGLĄDAĆ NA YT :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA LEKCJE PIERWSZEGO TAŃCA!!!

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Kacper Klepacz
Adres: Ząbki, Wyspiańskiego 12, 05-091, woj. mazowieckie
502-906...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2566
Zadzwoń
502-906...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Ząbki

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie