Zobacz zdjęcia (15)
POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS, Gdynia - zdjęcie 1
POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS, Gdynia - zdjęcie 2 POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS, Gdynia - zdjęcie 3 POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS, Gdynia - zdjęcie 4 POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS, Gdynia - zdjęcie 5
POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS, Gdynia - zdjęcie 6
1 / 15

POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS id:38331

Gdynia, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
513-574...

O nas

Ponad 20-letnie doświadczenie sceniczne, taneczne i gimnastyczne! Tancerki i gimnastyczki z klasami Mistrzowskimi! Gwarancja wysokiej jakości pokazów tanecznych, warsztatów i animacji.

Pokazy tańca w stylach tanecznych: Samba Brazylijska, Cubana Show, Flamenco, Broadway Jazz, Latino - Cha Cha Cha, Bachata, Salsa, Pop, Pasodoble, Burleska, Can Can, pokazy gimnastyki artystycznej!

Zespół tworzą profesjonalne tancerki tańca jazzowego, samby brazylijskiej, salsy, flamenco, show dance, tańca towarzyskiego oraz gimnastyczki artystyczne.

W grupie są tancerki m.in. :
- z klasą Mistrzowską Międzynarodową “S” w stylach tanecznych jazz dance, modern&contemporary;, show dance,
- wielokrotne Mistrzynie Polski i finalistki Mistrzostw Europy w gimnastyce artystycznej,
- finalistki Krajowych Mistrzostw Polski IDO,
- zwyciężczyni Pucharu Świata IDO w show dance oraz jazz dance,
- wielokrotne medalistki ogólnopolskich zawodów tanecznych,
- a nawet uczestniczka parady na Sambodromie w czasie Karnawału w Rio de Janeiro.

Zajmujemy się profesjonalną oprawą artystyczną, która jest najlepszym sposobem na uatrakcyjnienie każdego eventu - wesel, imprez okolicznościowych, urodzin, imprez firmowych, bankietów...

Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy. Podchodzimy z dużą starannością dostosowując indywidualną ofertę do danej tematyki imprezy. Oprócz podstawowej oferty realizujemy zindywidualizowane zlecenia specjalne pod motyw przewodni każdego eventu – zapraszamy do współpracy.

Show wykonane przez profesjonalne tancerki jest najlepszym sposobem na uatrakcyjnienie każdej imprezy.
Zapraszamy do współpracy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS - film 1 POKAZY TANECZNE, ANIMACJE TANECZNE - Agencja Estradowa QUEENS - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zespół Queens zapewnia profesjonalną oprawę artystyczną imprez na terenie Trójmiasta, województwa pomorskiego, a także całej Polski. Posiadamy ogromne doświadczenie, ponad 20-letnie, sceniczne, taneczne i gimnastyczne, które stanowi gwarancję tego, że oferowane pokazy taneczne są na najwyższym poziomie, a zamówiona oprawa artystyczna imprezy jest w pełni zgodna z Państwa oczekiwaniami.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zespół Queens tworzą profesjonalne tancerki tańca jazzowego, samby brazylijskiej, salsy, flamenco, show dance, tańca towarzyskiego, a nawet gimnastyczki artystyczne, których umiejętności dodatkowo wzbogacają nasze pokazy taneczne na imprezach. Dzięki temu, że zespół jest tak wszechstronny pod względem tanecznym i gimnastycznym, to pozwala nam stworzyć wymarzone, niepowtarzalne i idealne show, które zachwyci każdego.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy, dlatego z dużą starannością się do niego przygotowujemy dostosowując charakter pokazu do wskazanej tematyki imprezy. Obok podstawowej oprawy artystycznej realizujemy również autorskie pokazy przygotowywane zgodnie z indywidualnym zleceniem tak, aby ich treść jak najlepiej oddawała motyw przewodni danego eventu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wszechstronność i profesjonalizm tancerek/ gimnastyczek, doświadczenie i osobowość sceniczna, technika taneczna, oryginalne układy taneczne tworzone przez najlepszych choreografów oraz wspaniałe stroje.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Moment, w którym wchodzimy na scenę i możemy w pełni wyrazić swoje emocje w tańcu, a także moment po pokazie jak widzimy radość i uśmiech na twarzy klientów.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Jest to nasza pasja. Występowanie na scenie daje nam ogromną radość, a zadowolenie klientów satysfakcję.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

W zespole są czynne tancerki, które trenują wyczynowo taniec, startują na zawodach krajowych jak i zagranicznych reprezentując Polskę. Posiadają klasy taneczne Mistrzowskie w stylach tanecznych jazz dance, modern, show dance i klasy sportowe Mistrzowskie w gimnastyce artystycznej. Połowa z tancerek na co dzień jest instruktorami tańca, prowadzi zajęcia taneczne, gimnastyczne na terenie Trójmiasta i okolic, jak i warsztaty taneczne na terenie Polski.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Grupa składa się z tancerek i gimnastyczek artystycznych:
- Z klasą Mistrzowską Międzynarodową “S” w stylach tanecznych jazz dance, modern&contemporary;, show dance,
- Wielokrotne Mistrzynie Polski i finalistki Mistrzostw Europy w gimnastyce artystycznej,
- Finalistki Krajowych Mistrzostw Polski IDO,
- Zwyciężczyni Pucharu Świata IDO w show dance oraz jazz dance,
- Wielokrotne medalistki ogólnopolskich zawodów tanecznych, gimnastycznych,
- Uczestniczka parady na Sambodromie w czasie Karnawału w Rio de Janeiro.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Każda z tancerek/ gimnastyczek trenuje od najmłodszych lat taniec oraz gimnastykę artystyczną występując na wielu zawodach krajowych i zagranicznych, jak i pokazach. Pod nazwą Queens funkcjonują na rynku od 5 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Wychodząc na przeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy show taneczne o różnej tematyce – od pokazów skupiających się na lubianych przez wszystkich tańcach, aż po występy taneczne projektowane zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z dużą starannością. To pozwala nam na modyfikowanie naszych układów i występów, jak również tworzenie zupełnie nowych, które jeszcze lepiej odpowiadają tematyce imprezy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy w stanie się dostosować do każdej godziny występów, standardowo występujemy między 19 - 23, ale realizowałyśmy też pokazy we wcześniejszym, jak i późniejszym czasie.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz zespół Queens składa się z 6 tancerek/ gimnastyczek artystycznych. Nasze pokazy są realizowane od 1 do 6 osób.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasze kostiumy są dopełnieniem profesjonalnych układów tworzonych przez najlepszych choreografów. Projektowane są u doświadczonych kostiumografów i charakteryzatorów, dzięki czemu wspaniale tancerki prezentują się na scenie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się biegle w języku angielskim, a także w hiszpańskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, prosiłybyśmy o jak najszybszy kontakt i ustalenie szczegółów, ze względu na to, że nasz terminarz szybko się zapełnia.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Najczęściej ustalamy szczegóły oprawy artystycznej poprzez rozmowy telefoniczne oraz kontakt mailowy. Jest możliwość umówienia się na bezpłatne spotkanie w celu umówienia szczegółów.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z klientami telefonicznie oraz mailowo. Jesteśmy w stałym kontakcie do momentu realizacji oprawy artystycznej.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Przez ponad 20 lat zdobywałyśmy i doskonaliłyśmy umiejętności w różnych stylach tanecznych, a także umiejętności gimnastyczne. Dzięki czemu obecnie możemy dostosować indywidualną ofertę pokazów do tematyki imprezy, niezależnie od jej tematu przewodniego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Nasz zespół zdobywał i doskonalił umiejętności taneczne i gimnastyczne przez ponad 20 lat, ale cały czas się rozwija poprzez uczestniczenie na warsztaty taneczne z różnych technik tanecznych oraz szkolenie się u najlepszych instruktorów i tancerzy na lekcjach indywidualnych.

Kontakt Agencja Estradowa Monika Kozłowska

Nazwa firmy: Agencja Estradowa Monika Kozłowska
NIP: 9581727150
Imię i nazwisko: Monika Kozłowska
Adres: Gdynia, woj. pomorskie
513-574...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2614
Zadzwoń
513-574...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie