





Ruszamy prosto do ślubu! Konsultantka ślubna z Krakowa id:35841
O nas
Opcje
- ślub w plenerze
- ślub za granicą
Witajcie! Nazywam się Magdalena Sołtys. Ślubną przygodę rozpoczęłam w 2018 roku i od tego czasu wiele razy przekonałam się jak wspaniały zawód wybrałam! Jak każda konsultantka marzę o oryginalnych realizacjach i odważnych parach. Jestem jednak przekonana, że dla KAŻDEJ panny młodej pomoc wedding plannera choć wciąż niedoceniana jest nieoceniona! Cieszę się, że będę mogła ułatwić Wam drogę prosto do ślubu.
Rodzaje usług, które świadczę:
* pełna organizacja ślubu- od poszukiwań lokalu do koordynacji dnia ślubu;
* częściowa organizacja ślubu- w zależności od etapu przygotowań
* koordynacja dnia ślubu
* pełna konsultacja w sprawie samodzielnej organizacji (pakiet ok. 5h + opieka mailowa)
* 1,5h konsultacja na dowolny temat
* zaplanowanie i przeprowadzenie ceremonii symbolicznej
Konsultacja w sprawie każdej z usług jest bezpłatna! Zapraszam na kawę lub online;)
Preferuję pracę na terenie Małopolski, jednak jestem otwarta na inne propozycje.


Oferta Prosto do ślubu
Usługi
*Organizacja: Niestety nie da się jednoznacznie określić kwoty- każda para, każde wesele, a więc i każda wycena jest inna. Mniej będzie kosztować częściowa organizacja wesela w sali, którą para już zarezerwowała na rok przed, a więcej całościowa organizacja wesela plenerowego z namiotem budowanym od podstaw, do którego przygotowujemy się np. 2 lata. Wycenę jestem w stanie wykonać dla Państwa po bezpłatnej konsultacji i/lub wypełnieniu ankiety przez Państwa- zapraszam do kontaktu! Zwykle od 5500-10000zł
*Koordynacja: również zależy od wielu czynników- czasem nie jest to "tylko" koordynacja, ale dopełnienie dodatkowych elementów; zwykle koszt to 3500-5500zł
*Konsultacje: dwa rodzaje:
1)pełna- przeznaczam dla Was ok 5h, siadamy, omawiamy krok po kroku jak najkorzystniej możecie przygotować Wasz ślub samodzielnie, na co zwrócić uwagę przy rezerwacjach, co jest do zrobienia w jakim momencie; po zakończonej konsultacji, macie możliwość wykorzystania jeszcze konsultacji mailowej- koszt pakietu: 700zł;
2) krótka- dotyczy wybranego przez Was tematu- 1,5h- 250zł
*Ceremonia symboliczna/humanistyczna/stylizowana- zaplanowanie, stworzenie treści, przeprowadzenie- 1500zł do 30km od Krakowa;
Gorąco polecamy Pania Madzię !! Gdyby nie jej pomoc to naprawdę nie dalibyśmy sobie rady. Ogólnie większością rzeczy chcieliśmy zając się sami jednak w natłoku obowiązków brakowało godzin w dobie żeby ogarnąć wszystko tak, jak każdy planujący slub sobie wyobraża.
Dzieki wsparciu Pani Madzi mogliśmy skupić się na tych najistotniejszych rzeczach i wyluzować z poerdolami bo wiedzieliśmy, ze ktoś to za nas ogarnie i zbierze do kupy.
Nasz slub i wesele było wspaniałe, wszystko dopięte na ostatni guzik w najdrobniejszych szczegółach - p czym nasi goście wspominali jeszcze przez długi czas :)
Dziękujemy jeszcze raz ! Będziemy polecać wszystkim znajomym !!
Bardzo Wam dziękuję! To była czysta przyjemność!