Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
PORT 110 *** - Hotel Marina Restauracja, Iława - zdjęcie 1
PORT 110 *** - Hotel Marina Restauracja, Iława - zdjęcie 2 PORT 110 *** - Hotel Marina Restauracja, Iława - zdjęcie 3 PORT 110 *** - Hotel Marina Restauracja, Iława - zdjęcie 4 PORT 110 *** - Hotel Marina Restauracja, Iława - zdjęcie 5
1 / 5

PORT 110 *** - Hotel Marina Restauracja id:27750

Iława, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Nasz lokal jest idealnym miejscem na organizację przyjęcia w eleganckim, bankietowym stylu. Organizujemy wesela na wysokim poziomie, o czym świadczą najwyższa jakość kulinarna, klasyczna i elegancka aranżacja, profesjonalizm obsługi i co najważniejsze – zadowoleni Goście. Bazujemy na menu weselnym zamieszczonym w ofercie weselnej lub dla bardziej wymagających, tworzymy indywidualne menu odnosząc się do preferencji i gustu Gości.

Organizujemy również krótsze przyjęcia weselne i kolacje po ceremonii ślubu cywilnego. Nasza restauracja oraz kameralna sala bankietowa często stają się miejscem różnego rodzaju uroczystości rodzinnych - przyjęć z okazji Chrztu, I Komunii Świętej, urodzin i jubileuszy. Menu komponowane jest według potrzeb naszych Gości - proponujemy zarówno formę uroczystą, jak i mniej zobowiązującą. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Gości i wspieramy ich naszym doświadczeniem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Iława, , 14-200, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 3446

Popularne miasta w okolicy