Zobacz zdjęcia (5)
Ekskluzywne portrety a także obrazy olejne na zamówienie, Katowice - zdjęcie 1
Ekskluzywne portrety a także obrazy olejne na zamówienie, Katowice - zdjęcie 2 Ekskluzywne portrety a także obrazy olejne na zamówienie, Katowice - zdjęcie 3 Ekskluzywne portrety a także obrazy olejne na zamówienie, Katowice - zdjęcie 4 Ekskluzywne portrety a także obrazy olejne na zamówienie, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Ekskluzywne portrety a także obrazy olejne na zamówienie id:41976

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Witam serdecznie!

Nazywam się Karolina Zarańska.
Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, dyplomowaną artystką, portrecistką, ilustratorką oraz projektantką. Sztuka to przede wszystkim moja pasja ale i praca. Specjalizuje się w tworzeniu portretów na zamówienie, malarstwie olejnym oraz projektowaniu tatuaży.
Portrety wykonuję ze zdjęć na wybranym przez Państwa formacie w oparciu o materiały najwyższej jakości by finalnie oprawić je u mistrza ramiarstwa z którym mam przyjemność współpracować.
Portret jest wspaniałym prezentem, który ma ogromną wartość sentymentalną i zostaje z obdarowaną osobą do końca jej życia.
Dodatkowo oferuję wręczenie obrazu w trakcie trwania uroczystości rodzinnej co stanowi jej wspaniałe dopełnienie i niewątpliwie dodatkową atrakcję :)
Dodaję zdjęcia portretów osób sławnych, tak by mogli Państwo zobaczyć jakość kreski oraz wyszukane przeze mnie podobieństwo.

Jak zamówić?
Proszę o przesłanie do mnie zdjęć na podstawie których będę miała wykonać portret lub obraz. Proszę także o przygotowanie kilku lub kilkunastu zdjęć, tak bym mogła odrobinę bardziej poznać modela oraz z których wspólnie wybierzemy to najlepsze.

Ceny wyliczane indywidualnie, zależą od:
• rozmiaru pracy
• techniki wykonania
• indywidualnych preferencji jak np: termin wykonania dzieła
• rodzaju oprawy obrazu

Ostateczną cenę podaję Państwu dopiero po obejrzeniu konkretnego zdjęcia oraz po wykonaniu szkiców koncepcyjnych, w tedy dopiero mam pewność ile pracy będę musiała na niego poświęcić.

* Możliwa realizacja ekspresowa
* Realizuję zlecenia na terenie całej Polski oraz za granicą

Proces zamówienia wygląda następująco:
• Wybór odpowiedniego zdjęcia
• Podpisanie umowy
• Wpłata zaliczki
• Oprawa obrazu
• Przekazanie obrazu osobiście lub wysyłkowo (w tym wypadku płatność może być w formie przelewu na konto lub za pobraniem).

Zapraszam do kontaktu oraz do zapoznania się z moim pełnym portfolio na mojej stronie internetowej.! :)
Karolina

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Karolina Zarańska
Adres: Katowice, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3014

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie