Zobacz zdjęcia (29)
Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 1
Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 2 Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 3 Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 4 Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 5
Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 6
1 / 29

Weddings in Krakow - Wedding Planner id:44825

Kraków, małopolskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
698-831...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Cześć! Nazywam się Marta Senderska. Wesela, języki obce oraz organizacja to moje pasje, dlatego postanowiłam je połączyć i stworzyć Weddings in Krakow. Kocham ludzi i tworzyć dla nich niesamowite rzeczy. Być może brzmi to banalnie, jednak empatia i profesjonalizm to moje drugie imiona :). Jeśli szukasz inspiracji, wsparcia, najmniejszej rady – nie wahaj się i napisz. Na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie!

Zapraszam na spotkanie, gdzie będziemy mogli się poznać i porozmawiać o wizji Waszego wesela. Wtedy podejmiemy decyzję o naszej ewentualnej współpracy i jej przebiegu. W mojej ofercie znajduje się zarówno: pełna organizacja Waszej uroczystości, koordynacja dnia ślubu, tłumaczenia, organizacja niektórych elementów wesela, typowanie lokalizacji i wiele innych. Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie internetowej

Weddings in Krakow - Wedding Planner - film 1 Weddings in Krakow - Wedding Planner - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Weddings in Krakow to solidna marka, której misją jest spełnienie wszystkich oczekiwań klienta. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem udowadniamy, że wszystko jest możliwe!

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Współpraca z nami zaczyna się od spotkania: bezpośredniego (jeśli to możliwe) lub też telefonicznego/komunikatory online. Podczas rozmowy pragniemy poznać parę oraz poznać jej oczekiwania. Jeżeli w grę wchodzi kompleksowa organizacja uroczystości, wysyłamy spersonalizowaną ankietę, która w dokładny sposób przedstawi nam wszystkie istotne informacje. Dalsze etapy współpracy podyktowane są już konkretnym celem . My jesteśmy dostępne dla pary 24h/dobę :).

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ze względu na nasze kompetencje językowe jesteśmy pierwszym wyborem par międzynarodowych. Oferujemy im nasze wsparcie w języku angielskim, niemieckim, francuskim bądź włoskim i jesteśmy obecne podczas Wielkiego Dnia :).

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda para, która pragnie zrzucić z siebie stres: zarówno związany z organizacją uroczystości jak i (przede wszystkim!) ten podczas Wielkiego Dnia. Współpraca z konsultantem ślubnym pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz paradoksalnie pieniędzy.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie bez zaznajomienia się z konkretnymi oczekiwaniami pary. Niemniej jednak, w ciągu paru dni jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość, która spełni Wasze oczekiwania.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Obsługujemy wszystkie pary, bez względu na posiadany przez nich budżet. Pomagamy również w cząstkowych przygotowaniach do ślubu, np. w organizacji logistyki bądź wyboru tortu.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Z racji posiadanej przez nas siatki kontaktów z zaprzyjaźnionymi podwykonawcami dysponujemy korzystniejszymi ofertami dla naszych Par. Nasi klienci oszczędzają więc nie tylko czas, ale rownież i sporą kwotę środków.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Chęć pomocy i wspólnego przeżywania z naszymi Parami ich najważniejszego dnia w życiu jest dla nas wielką radością. Uwielbiamy ludzi, a poczucie spełnienia ich marzeń jest dla nas motywacją do pracy!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy certyfikat ukończenia kursu na konsultanta śłubnego/event managera organizowanego przez DecorAmor Academy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Branża ślubna interesowałą nas już od dawna, nasze pierwsze realizacje miały miesce wsród znajomych i rodziny natomiast od 2 lat sformalizowałyśmy naszą działalność.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Naszym najbardziej orginalnym ślubem był Ślub Pary z Tajwanu, której w Niepołomicach na dziedzińcu zamku zorganizowałyśmy ślub humanisyczny.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jesteśmy w pełni dyspozycyjne i na życzenie Pary Młodej koordynujemy wesele w trakcie jego trwania.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jest to bardzo częsty scenariusz naszych Par. Koordynujemy te działania poprzez komunikatory online oraz GMAIL.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześnij tym lepiej, ale zdarza się, że musimy zorganizować wszystko w 1,5 miesiąca!!!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Spotykamy się bezpośrednio tak często jak potrzeba, natomiast jeśli nie ma takiej potrzeby to jesteśmy pod telefonem czy mailem.

Jaki jest styl naszej pracy?

Jak zawsze energiczny!!!! Nie lubimy powolnego załatwiania spraw. Pracujemy wg wcześniej ustalonych punktów, które wyznacza nam kolejność tego, co mamy robić tak, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik!!!

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, że tak!!! Czasem pomagamy np tylko w wyborze kwiatów, dekoracji czy prezentów dla gości.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zmiany ustaleń są wpisane w naszą pracę!!!:) Naszą misją jest, aby para była była zadowolona i miała ślub o jakim zawsze marzyłą bo nic dwa razy się nie zdarza!!!:)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu zostają miłe wspomnienia i piekne znajości!!! Ogólnie proponujemy jednak jedno spotkanie podsumowujące.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Cały stres i ogrom pracy związany z przygotowaniem ślubu spoczywa na barkach specjalistów, którzy też gwarantują terminy u najlepszych podwykonawców!!!

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Największym wyzwaniem jest wizualizacja i urealnienie marzeń.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Weddings in Krakow (12)

Dodaj opinię
Weddings in Krakow - Wedding Planner id:44825
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Brzezna
Data dodania: 02-05-2022

Nie mam słów by opisać tą współpracę! Stały kontakt z Marta ( nawet w bardzo późnych godzinach) , ratowanie z opresji gdy wystawił nas jeden z usugodawcow na dwa tygodnie przed weselem Marta stanęła na rzęsach by uratować sytaucję. Bardzo dziękujemy za wszystko! Nasze wesele było bardzo udane, a to wszystko dzięki Weddings in Krakow ❤️ POLECAMY!

K
Kinga i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-01-2022
Pobiednik Wielki
Data dodania: 27-01-2022

Bardzo polecamy Martę! Dzięki Niej udało nam się zorganizować wspaniałe wesele. Pomogła nam wybrać świetna salę, fotografa i florystkę. Zwróciła nam uwagę na wiele szczegółow, o których w ogóle wcześniej nie myśleliśmy. Zawsze świetnie doradziła. Ten dzień na pewno nie byłby tak udany bez jej pomocy. Zawsze profesjonalna, nie mieliśmy żadnych problemów z komunikacją. To były najlepiej zainwestowane pieniądze!

Marta
31-01-2022

Pięknie dziękuję!! To była dla mnie czysta przyjemność, móc z Wami planować ten cudowny dzień 🌺🌺.

K
Karolina i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Słopnice
Data dodania: 26-08-2021

Z całego serca polecamy Martę!!! Cudowna kreatywna, uśmiechnięta i służąca pomocą w każdej chwili 🙂 jej dekoracje i aranżacja altany zmieniły Nasz ślub w bajkę 🥰 dziękujemy jeszcze raz!!! jeśli organizujesz ślub, nie zastanawiaj się abi chwili i poproś o pomoc Martę 🥰

A
Aleksandra K
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Kraków
Data dodania: 24-08-2021

Świetny kontakt, profesjonalizm i zaangażowanie- tak mogę opisać współpracę z Marta przy organizacji naszego wesela i koordynacji w dniu ślubu. W przemiłej atmosferze Marta pomogła nam dopiąć przygotowania na ostatni guzik, zaoferowała pomoc w dekoracji sali, pozostawała w stałym kontakcie z florystką i innymi uslugodawcami, by ten dzień był wyjątkowy. Mogliśmy też skorzystać z dekoracji oferowanych przez Martę- wyszło pięknie, my byliśmy zachwyceni, otrzymaliśmy również wiele komplementów od gości.

Podczas ślubu i wesela bardzo nam pomogła i uratowała niejedną sytuację podbramkową. Dzięki niej wszystko przebiegło gładko i nie musieliśmy się niczym martwić, zostało nam jedynie cieszyć się naszym wielkim dniem i dobrze się bawić.

Polecam z całego serca!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Dobczyce
Data dodania: 22-06-2021

Mieliśmy okazje korzystać z usług Marty w tym roku. Organizacja wesela w dobie pandemii wymaga planowania na najwyższym poziomie. Marta sprawdziła się w tej roli świetnie, wszystko dopięte na ostatni guzik, wesele przebiegło zgodnie z planem, jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pracy.

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-05-2021
Kraków
Data dodania: 30-05-2021

Polecam! Skorzystałem z usług doradczych i godzinna rozmowa to była najlepszą inwestycją jaką mogłem zrobić!

K
Krysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Kraków
Data dodania: 21-03-2021

Mieliśmy okazje z mezem korzystać z usług Marty. Świetnie sprawdziła sprawdziła jako wedding planerk, wszystko było dopięte na ostatni guzik :) do tego bardzo komunikatywna i kreatywna. Polecamy serdecznie! Krysia i Marek

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Kraków
Data dodania: 21-12-2020

Polecam kontakt z Martą :) służy poradą i fantastycznymi pomysłami, bardzo kontaktowa osoba.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Weddings in Krakow

Nazwa firmy: Weddings in Krakow
Imię i nazwisko: Marta Wątor
Adres: Kraków, ul. Prądnicka 65, 31-202, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 18:00 Wt: 08:00 - 18:00 Śr: 08:00 - 18:00 Cz: 08:00 - 18:00 Pt: 08:00 - 18:00 Sb: 08:00 - 18:00 Nd: nieczynne
698-831...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2537
Zadzwoń
698-831...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie