Zobacz zdjęcia (29)
Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 1
Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 2 Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 3 Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 4 Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 5
Weddings in Krakow - Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 6
1 / 29

Weddings in Krakow - Wedding Planner id:44825

Kraków, małopolskie
(26)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
698-831...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Cześć! Nazywam się Marta Wątor. Wesela, języki obce oraz organizacja to moje pasje, dlatego postanowiłam je połączyć i stworzyć Weddings in Krakow. Kocham ludzi i tworzyć dla nich niesamowite rzeczy. Być może brzmi to banalnie, jednak empatia i profesjonalizm to moje drugie imiona :). Jeśli szukasz inspiracji, wsparcia, najmniejszej rady – nie wahaj się i napisz. Na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie!

Zapraszam na spotkanie, gdzie będziemy mogli się poznać i porozmawiać o wizji Waszego wesela. Wtedy podejmiemy decyzję o naszej ewentualnej współpracy i jej przebiegu. W mojej ofercie znajduje się zarówno: pełna organizacja Waszej uroczystości, koordynacja dnia ślubu, tłumaczenia, organizacja niektórych elementów wesela, typowanie lokalizacji i wiele innych. Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie internetowej

Weddings in Krakow - Wedding Planner - film 1 Weddings in Krakow - Wedding Planner - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Weddings in Krakow to solidna marka, której misją jest spełnienie wszystkich oczekiwań klienta. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem udowadniamy, że wszystko jest możliwe!

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Współpraca z nami zaczyna się od spotkania: bezpośredniego (jeśli to możliwe) lub też telefonicznego/komunikatory online. Podczas rozmowy pragniemy poznać parę oraz poznać jej oczekiwania. Jeżeli w grę wchodzi kompleksowa organizacja uroczystości, wysyłamy spersonalizowaną ankietę, która w dokładny sposób przedstawi nam wszystkie istotne informacje. Dalsze etapy współpracy podyktowane są już konkretnym celem . My jesteśmy dostępne dla pary 24h/dobę :).

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ze względu na nasze kompetencje językowe jesteśmy pierwszym wyborem par międzynarodowych. Oferujemy im nasze wsparcie w języku angielskim, niemieckim, francuskim bądź włoskim i jesteśmy obecne podczas Wielkiego Dnia :).

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda para, która pragnie zrzucić z siebie stres: zarówno związany z organizacją uroczystości jak i (przede wszystkim!) ten podczas Wielkiego Dnia. Współpraca z konsultantem ślubnym pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz paradoksalnie pieniędzy.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie bez zaznajomienia się z konkretnymi oczekiwaniami pary. Niemniej jednak, w ciągu paru dni jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość, która spełni Wasze oczekiwania.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Obsługujemy wszystkie pary, bez względu na posiadany przez nich budżet. Pomagamy również w cząstkowych przygotowaniach do ślubu, np. w organizacji logistyki bądź wyboru tortu.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Z racji posiadanej przez nas siatki kontaktów z zaprzyjaźnionymi podwykonawcami dysponujemy korzystniejszymi ofertami dla naszych Par. Nasi klienci oszczędzają więc nie tylko czas, ale rownież i sporą kwotę środków.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Chęć pomocy i wspólnego przeżywania z naszymi Parami ich najważniejszego dnia w życiu jest dla nas wielką radością. Uwielbiamy ludzi, a poczucie spełnienia ich marzeń jest dla nas motywacją do pracy!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy certyfikat ukończenia kursu na konsultanta śłubnego/event managera organizowanego przez DecorAmor Academy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Branża ślubna interesowałą nas już od dawna, nasze pierwsze realizacje miały miesce wsród znajomych i rodziny natomiast od 2 lat sformalizowałyśmy naszą działalność.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Naszym najbardziej orginalnym ślubem był Ślub Pary z Tajwanu, której w Niepołomicach na dziedzińcu zamku zorganizowałyśmy ślub humanisyczny.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jesteśmy w pełni dyspozycyjne i na życzenie Pary Młodej koordynujemy wesele w trakcie jego trwania.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jest to bardzo częsty scenariusz naszych Par. Koordynujemy te działania poprzez komunikatory online oraz GMAIL.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześnij tym lepiej, ale zdarza się, że musimy zorganizować wszystko w 1,5 miesiąca!!!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Spotykamy się bezpośrednio tak często jak potrzeba, natomiast jeśli nie ma takiej potrzeby to jesteśmy pod telefonem czy mailem.

Jaki jest styl naszej pracy?

Jak zawsze energiczny!!!! Nie lubimy powolnego załatwiania spraw. Pracujemy wg wcześniej ustalonych punktów, które wyznacza nam kolejność tego, co mamy robić tak, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik!!!

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, że tak!!! Czasem pomagamy np tylko w wyborze kwiatów, dekoracji czy prezentów dla gości.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zmiany ustaleń są wpisane w naszą pracę!!!:) Naszą misją jest, aby para była była zadowolona i miała ślub o jakim zawsze marzyłą bo nic dwa razy się nie zdarza!!!:)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu zostają miłe wspomnienia i piekne znajości!!! Ogólnie proponujemy jednak jedno spotkanie podsumowujące.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Cały stres i ogrom pracy związany z przygotowaniem ślubu spoczywa na barkach specjalistów, którzy też gwarantują terminy u najlepszych podwykonawców!!!

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Największym wyzwaniem jest wizualizacja i urealnienie marzeń.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Weddings in Krakow (26)

Weddings in Krakow - Wedding Planner id:44825
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Kraków
Data dodania: 16-10-2022

Marta i Sylwia koordynowały mój dzień wesela w Oazie Leńcze. Od początku było bardzo miło i profesjonalnie: każde pytanie znajdowało odpowiedź w kilka minut a dodatkowe sugestie bardzo ułatwił mi organizację imprezy. Dziewczyny były elastyczne i zawsze pozytywne. Jedyne czego żałuję, to tego że nie postawiłam na pełen pakiet organizacji wesela od początku do końca:) Zdecydowanie polecam!

Marta
17-10-2022

Dziękujemy ♥️♥️♥️

A
Asia & Patrick
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 16-09-2022

Working with Marta was a great pleasure - Marta helped us to organise our Polish-British wedding in just 6 months, which turned out to be a great party that guests will remember for a long time. The wedding exceeded my expectations - thanks to the recommendation of great subcontractors and Marta's coordination, this day was extraordinary for us and it exceeded my expectations (even the driver taking the wedding guests home said that he had not seen so many satisfied guests for a long time :)

Marta is a very warm and helpful person who made the preparations for the wedding much easier, especially as we live abroad, so I cannot imagine organizing this day without her help. We contacted Marta even in minor matters and we always got a reply within a few minutes. We could count on her help and advice at every stage. She explained things well, understood our vision, and made things simpler.

Marta was a great help during the wedding and I can't imagine this day without her coordination - she was easy to find, helped us with timing, and made sure to remind us about what was next in the plan so nothing got missed out. Thanks to Marta I was confident that this day will go according to plan and in case of any problems, she will be there to help us. Because of it, we could enjoy this day and have a great time.

Definitely, we recommend working with Marta - she is a professional, communicative, well-organized, and super friendly person and she did a fantastic job :)

Marta
16-09-2022

Wow, I am so grateful for such a review - it was a pure pleasure working with such a beautiful couple (both inside and outside!). All the best to you, tones of kisses!

M
Monika i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Kraków
Data dodania: 31-08-2022

Marta pomogła nam zorganizować fantastyczne i niezapomniane wesele. Od samego początku służyła wsparciem, radą i pomocą. Na każdym etapie przygotowań mogliśmy na niej polegać. Współpraca przebiegała bardzo przyjaźnie i profesjonalnie i z każdym napotkanym problemem, Marta potrafiła znaleźć szybkie rozwiązanie - czy to problemy ze znalezieniem sali czy transportem na wesele itd. Jej porady i doświadczenie, oraz kontakty w branży okazały się niezastąpione. Bez jej pomocy nasze przyjęcie nie byłoby tak piękne. Trochę nam szkoda, że wesele to impreza jednorazowa, bo zawsze chcielibyśmy współpracować z ludźmi, którzy tak przyjaźnie i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, sprawiając, że nie wydaje się ona być pracą. Z całego serca polecamy Martę oraz cały zespół Weddings in Krakow - wasze przyjęcie na pewno też będzie wspaniałe!

Marta
31-08-2022

Dziękuję!! Praca z Wami to czysta przyjemność :)!

K
KRZYSZTOF
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Modlniczka
Data dodania: 23-08-2022

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wesela 😀 Wyszło super 😉 Państwo młodzi zadowoleni, goście zadowoleni 😀 Pełne wsparcie od początku
do końca 🙂

A
Aleksandra Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Kraków
Data dodania: 12-08-2022

Organizowanie wesele z pomocą Marty było czystą przyjemnością. Marta bardzo szybko złapała o co nam chodzi, i pomogła przeistoczyć lużne plany w bardzo konretne wydarzenie na przeciągu około 1 roku. W ciągu pierwszego miesiąca, Marta ogarnęła dla nas wszystkie najważniejsze sprawy - w szczególności zaproponowała nam salę z restuaracją, która idealnie nam spasowała. Dzięki jej pomocy przygotowanie naszego wesela na 80 osob (w tym 20 małych dzieci) - jak i sam dzień - było mniej stresujące niż zakładaliśmy. To pomogło też na pewno z utrzymaniu miłej atmosfery na samym weselu, która przypadła do gustu i nam i gością - wielu z nich stwierdziło że to najlepsze wesele na jakim byli.

Marta jest bardzo prfesjonalna i dobra w tym co robi. Potrafi dobrze wysłuchać, doradzić i znależć rozwiązanie różnych kwestii które pasuje wszystkim zainteresowanym. Jej doświadczenie, umiejętności i wspracie pomogło nam zorganizować niezapomniane wesele.

Marta
13-08-2022

Dziękuję Ola!! To był piękny czas organizacji Waszego Dnia♥️!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2022
Sękowa
Data dodania: 25-07-2022

Marta i Sylwia to złote kobiety. Mieliśmy większość rzeczy zaplanowane jednakże chcieliśmy w dniu wesela świętować a nie myśleć o wszystkim. Już po dwóch zdaniach zamienionych z Martą przez telefon wiedziałam, że bardzo dobrze trafiłam. Dziewczyny zajęły się scenariuszem i całą koordynacją z podwykonawcami. W dniu ślubu chaos z 3 dzieci ale od momentu pojawienia się Sylwii niczym się już nie martwiłam, bo ona profesjonalnie wszystkiego dopilnowała a na dodatek baaardzo miło się z nią rozmawiało, niczym z koleżanką z podwórka. Z całego serca polecamy Martę i jej team i dziękujemy jeszcze raz za pomoc.

Marta
25-07-2022

Ale dziękujemy!!! To była bardzo intensywna i owocna współpraca. Dużo szczęścia i miłości Kochani :***!

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Kraków
Data dodania: 21-07-2022

Marta is amazing!
After our church ceremony fell through we needed to find someone who will be able to lead the wedding ceremony at the venue in english and polish, I asked for recommendations on the local facebook group and Marta was recommended by a LOT of people, so we got in touch. She has exceeded every expectation we had, the loveliest most pleasant lady to deal with, very responsive and makes the whole process stress free!

At the ceremony Marta did fantastic in leading the ceremony in two languages, polish and english so all of our guests understood and knew what was going on. The ceremony was so beautiful and happy tears were flowing all round.

We recommend Marta to everyone!

Marta
22-07-2022

Wow!! Thank You so much! It was an amazing Wedding, I am so happy to be the part of it 💜💜💜!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Kraków
Data dodania: 19-07-2022

Marta is AMAZING!! She helped us with all the legalities of being British citizens getting married in Poland, organised the most wonderful Church and found us an English speaking priest who gave the most beautiful service! Even with the bumps in the road, Marta got us through!! She organised a wonderful team of makeup artists/hair stylists and the sweetest photographer!!! Thank you so much!!

Marta
19-07-2022

Wow! Thank You so much for Your trust you and wonderful cooperation! It was a pure pleasure planning your great day with you💝💝💝.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Weddings in Krakow

Nazwa firmy: Weddings in Krakow
Imię i nazwisko: Marta Wątor
Adres: Kraków, ul. Prądnicka 65, 31-202, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 18:00 Wt: 08:00 - 18:00 Śr: 08:00 - 18:00 Cz: 08:00 - 18:00 Pt: 08:00 - 18:00 Sb: 08:00 - 18:00 Nd: nieczynne
698-831...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3810
Zadzwoń
698-831...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie