Movie On

od 5000 do 7000 zł
Kraków, małopolskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
535-500...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Jestem Adam i tworzę filmy, w których emocje grają główne rolę.

Jeśli nie chcecie być reżyserowani i pozować w trakcie całego Dnia Ślubu to świetnie trafiliście. Bardzo ważne jest dla mnie aby uchwycić naturalne i prawdziwe emocje. Tworzę nowoczesne i dynamiczne filmy wraz z wzruszającymi teledyskami. Stworzę dla Was pamiątkę, do której będziecie wracać z przyjemnością. Film będzie oddawał atmosferę Waszego ślubu, z pewnością wzruszy i wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Nie będzie w nim nudnych, przydługich momentów, które będziecie chcieli przewinąć.

Zainwestujcie w wyjątkową filmową pamiątkę na całe życie.

Pakiety

od 5000 do 7000zł/ film

Proponowane pakiety zawierają filmy do 15, 30 oraz 45 minut.
Zapytaj o szczegółowy cennik.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zdecydujcie się na współpracę ze mną jeśli zależy Wam na tym aby Wasz film był naturalny, pełny emocji i idealnie pasował do Was. Porzućcie myśl, że "Pan Kamerzysta" będzie Wam kazał wykonywać jakieś dziwne zadania i nienaturalne pozy. Ze mną takie podejście nie przejdzie. :) Nagrywanie odbywa się w przyjaznej atmosferze co potwierdzają opinie Par. Nie ma też możliwości, aby film był nudny i przydługi.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Każdy mój film jest wyjątkowy i oryginalny. Staram się w jak największym stopniu oddać atmosferę Waszego Dnia i dostosować montaż, tak aby pokazał całe spektrum emocji, które Wam towarzyszyło. Nie korzystam z żadnych szablonów podczas montażu, każdy film jest inny i opisuje wyjątkową historię konkretnej Pary.
Opcjonalnie możecie zdecydować się na realizacje filmu narzeczeńskiego, który doda walorów filmowi ślubnemu. Opowiemy w nim historię jak się poznaliście lub wrócimy do Waszych wspólnych wspomnień. Będzie to wyjątkowa pamiątka na lata.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Większość pakietów obejmuję pracę od przygotowań do godziny 22-23. W tym czasie jestem w stanie nagrać wszystkie najważniejsze momenty Waszego dnia. Nie narzucam się gościom, nie irytuję swoją obecnością. Przez lata tworzenia filmów ślubnych zrozumiałem, że zabawy oczepinowe to nie jest element bez którego film ślubny nie może się obejść. Jeśli uważacie podobnie to trafiliście idealnie. :)
Najdłuższy film w ofercie może zawierać, krótkie fragmenty zabaw oczepinowych.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowy pakiet zawiera prace w dniu ślubu od przygotowań do godziny 22-23. Pracę jednego operatora oraz gotowy film do 30 minut wraz z krótkim teledyskiem.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Tworzę filmy ślubne od 2010 roku. W tym czasie zdobyłem doświadczenie, dzięki któremu jestem gotowy na niespodziewane wydarzenia podczas reportaży. Śluby wciąż mnie zaskakują, interesują i wzruszają.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na aparatach Sony. Mamy dostępny szeroki wybór jasnych obiektywów. W razie potrzeby posiadamy też oświetlenie. Używamy całej gamy profesjonalnego sprzętu do nagrywania dźwięku, bo to on tworzy klimat w naszych filmach. Posiadamy również sprzęt do stabilizacji kamer, dzięki czemu obraz jest płynny i przyjemny dla oka.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Od zawsze uważałem, że filmy nie robią kamery tylko ludzie, którzy za nimi stoją. :) Niemniej jednak profesjonalny i niezawodny sprzęt jest znacznym ułatwieniem, a dla Was jest gwarancją, że materiał, który dostaniecie będzie miły dla oka. Nawet jeśli Wasz ślub będzie odbywał się w zabytkowym Kościele z kiepskim oświetleniem to możecie liczyć, że jakość filmu będzie na wysokim poziomie.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Ja, Adam, jako właściciel Movie ON filmuję jako jeden operator.
Gdy decydujecie się na opcję z dwoma operatorami, towarzyszy mi moją żona Ania, która pomaga mi od 5 lat.
Nie zatrudniamy dodatkowych osób, więc podpisując z nami umowę, możecie być pewni, że to właśnie my pojawimy się na realizacji filmu. Oczywiście po za wyjątkowymi wydarzeniami, ale wtedy gwarantujemy zapewnienie operatorów o podobnych umiejętnościach.

Jak ubieramy się na wesele?

Na realizacjach filmów ślubnych zawsze jesteśmy stosownie ubrani. Wyjątkowe wydarzenie wymaga eleganckiego i schludnego stroju i nie wyobrażamy sobie, żeby przyjść w codziennej lub co gorsza, sportowej stylizacji.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film otrzymujecie na pendrive. Co roku staramy się zmieniać to w jaki sposób wygląda prezentacja Waszych wspomnień, wiec pozwólcie się zaskoczyć. Dodatkowo kopie filmu i teledysku dostaniecie również w postaci prywatnych linków na YouTube.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowy czas oczekiwania na nasze filmy to od 2 do 4 miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście. Posiadamy niezbędne akredytacje, umożliwiające pracę podczas ceremonii kościelnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

W tym momencie nie posiadamy uprawnień oraz zdjęć z drona w ofercie. Prawdopodobnie wkrótce się to zmieni :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie czy idealne ujęcie w filmie to takie, które wzbudzi emocje w osobie, która na nie patrzy. Mi zależy głównie na tym, aby Para oglądająca swój film, czuła to wzruszenie, ten lekki stres, radość i euforie, która towarzyszyła im w dniu ślubu.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubię realizować ujęcia podczas ceremonii ślubnej. Niezależnie czy decydujecie się na ślub kościelny czy cywilny, jest to niezaprzeczalnie kulminacyjny moment tego dnia. W tym momencie przyrzekniecie sobie miłość i wytrwałość w związku. Jest to magiczny, według mnie najważniejszy moment całego wydarzenia.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Realizowaliśmy między innymi ślub w podziemiach Kopali Soli w Wieliczce oraz zabytkowym, drewnianym Kościele, do którego na co dzień nie wpuszczają turystów i wiernych. Filmowaliśmy też ślub cywilny, gdzie była wyłącznie Para Młoda, a świadkami, którzy podpisali dokumenty byli pracownicy hotelu. :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracujemy w stylu reportażowym. Staramy się jak najmniej ingerować w wydarzenia. Szukamy naturalnych emocji. Często Pary mówią nam, ze nawet nie były świadome tego, że nagrywaliśmy dany moment. Z drugiej strony zawsze możecie liczyć na nasze doradztwo. Jeśli stresuję Was obecność kamery, doradzę Wam jak w prosty sposób o niej zapomnieć, lub pokieruję Wami tak, aby ujęcia nie wyglądały sztucznie, ale były lekko aranżowane.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech i nie przejmowanie się drobnymi wpadkami lub nieistotnymi detalami. Zawsze najlepsze imprezy to takie gdy uśmiechnięta od ucha do ucha Para Młoda nie schodzi z parkietu. To tworzy idealną atmosferę do zabawy i świętowania.

Movie On
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Gdów
Data dodania: 08-08-2023

Całym sercem polecamy! Adam zmontował wspaniały film i teledysk. Dużo radosnych i śmiesznych chwil zostało uchwyconych i uwiecznionych. Pełna profeska a zarazem świetna atmosfera ☺️

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Filipowska
Data dodania: 12-12-2022

Jesteśmy zachwyceni wyborem Adam! Kiedy przejrzałam jego portfolio od razu wiedziałam, ze to jest to! Stworzył dla nas piękny i pełen wzruszeń film, który możemy oglądać godzinami 😍 chętnie wybrał się z nami na nagrania sesji poślubnej na Sycylię i mamy najpiękniejsze wspomnienia!
Gwarantowany profesjonalizm, a przy tym humor i dobra zabawa !

Adam
13-12-2022

Ogromnie Wam dziękuję za zaufanie i współpracę :) Czystą przyjemnością było towarzyszyć Wam w dniu ślubie i na sesji :)

Iwona
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
2
Ślubne Q&A: 2 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bochnia
Data dodania: 03-08-2022

Profesjonalizm i jakość wykonania na najwyższym poziomie, a do tego Adam wprowadził miłą i sympatyczną atmosferę podczas całej współpracy, która od początku była bardzo dobra. Film wywołał na naszych twarzach wielki uśmiech, a także łzy szczęścia. Świetnie nagrany i zmontowany materiał filmowy, dopracowany w każdym najmniejszym szczególe. Dziękujemy za stworzenie najpiękniejszej pamiątki z tego dnia! Serdecznie polecamy tego Pana!

Adam
13-12-2022

Bardzo dziękuję! Cieszę się, że film wywołuję emocje to na tym najbardziej mi zależy. Wszystkiego dobrego dla Was :)

Agnieszka
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 13-12-2021

Adam to profesjonalista w każdym calu! Jak zobaczyliśmy filmy to od razu wiedzieliśmy, że to jest to. I nie pomyliliśmy się! Świetny, pełen pasji człowiek, który z pełnym profesjonalizmem i na 200% wykonuje swoje zadanie - tworzy pamiątkę na całe życie! Polecamy z całego serca! A&G

Adam
13-12-2022

Agnieszko, bardzo dziękuję za miłe słowa :) Mam nadzieje, że film w każdym kolejnym obejrzeniem będzie nabierał wartości :) Wszystkiego dobrego! :)

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Kraków
Data dodania: 08-01-2021

Bardzo polecamy movie on!
Dlaczego?
1. Adam nagrywając nasz ślub i wesele nie był natarczywy. Dzięki temu w ogóle nie odczuwaliśmy, że jesteśmy nagrywani i nie byliśmy tym speszeni.
2. Szybkie odpowiedzi - na wszystkie nasze wiadomości odpisywał w ciągu kilku minut (A było ich sporo!)
3. Super kontakt - byliśmy pytani o to co nagrywać, a czego nie. Jakie momenty z wesela chcielibyśmy mieć zawarte na filmie.
4. Branie do siebie uwag - kiedy mieliśmy prośbę o poprawki w naszym filmie to Adam wziął je pod uwagę i spełnił wszystkie nasze prośby.
5. Oddanie klimatu - cały film idealnie oddaje klimat i emocje tamtego dnia. Teledysk jest mistrzowskim skrótem.

Dzięki Movie on mamy swój wymarzony film, który z dumą będziemy pokazywać swoim dzieciom. Dziękujemy. :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2020
Jordanów
Data dodania: 08-01-2021

Polecam z całego serca! ❤️ Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Nasz film ślubny został dopracowany w każdym detalu, widać że był robiony z pasją. Każdy kadr z ręki MovieOn jest niesamowity i idealnie komponuje się z ogólnym charakterem filmu. A wybranie opcji dwóch kamerzystów to był strzał w dziesiątkę! Całkiem inaczej ogląda się takie ujęcia, dużo więcej szczegółów jest uwiecznionych na filmie. Jeśli szukacie naprawdę czegoś nieprzeciętnego to tylko Movie On 😍

Nazwa firmy: Movie On
NIP: 9591880545
Imię i nazwisko: Adam Głuch
Adres: Kraków, Kordiana 31/42, 30-653, woj. małopolskie
535-500...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4745
Zadzwoń
535-500...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy