Zobacz zdjęcia (5)
Pozytywnie Pstryknięte + Twój ślub i wesele = niepowtarzalne zdjęcia, Ząbkowice Śląskie - zdjęcie 1
Pozytywnie Pstryknięte + Twój ślub i wesele = niepowtarzalne zdjęcia, Ząbkowice Śląskie - zdjęcie 2 Pozytywnie Pstryknięte + Twój ślub i wesele = niepowtarzalne zdjęcia, Ząbkowice Śląskie - zdjęcie 3 Pozytywnie Pstryknięte + Twój ślub i wesele = niepowtarzalne zdjęcia, Ząbkowice Śląskie - zdjęcie 4 Pozytywnie Pstryknięte + Twój ślub i wesele = niepowtarzalne zdjęcia, Ząbkowice Śląskie - zdjęcie 5
1 / 5

Pozytywnie Pstryknięte + Twój ślub i wesele = niepowtarzalne zdjęcia id:44698

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Reportaże i sesje wykonujemy w dwuosobowym zespole, co sprawia, że żadna chwila Waszego wyjątkowego dnia nam nie umknie. Zapewniamy profesjonalne zdjęcia i pozytywną atmosferę podczas sesji.

Możemy być z Tobą już od wieczora panieńskiego/kawalerskiego!

WIECZÓR PANIEŃSKI / WIECZÓR KAWALERSKI
To dzień Waszego wielkiego szaleństwa, w którym otoczą was najbliższe przyjaciółki i przyjaciele. Wyznając zasadę „co się zdarzyło w Vegas zostaje w Vegas” oferujemy nie tylko profesjonalny reportaż i sesję zdjęciową, ale przede wszystkim pełną dyskrecję – zdjęcia są tylko dla Was.

SESJA NARZECZEŃSKA
Oderwijcie się choć na chwilę od ślubnych przygotowań i celebrujcie Waszą miłość ulubionym miejscu, a my wykonamy dla Was niezwykłe zdjęcia, które mogą stać się nie tylko piękną pamiątką, ale także wyjątkowym prezentem dla najbliższych lub ozdobą sali weselnej.

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU
W tym ważnym dniu możemy być z Wami już od świtu. Przygotowania do ślubu to nie tylko makijaż, fryzura, ubieranie garnituru i sukni… to także wyjątkowe chwile wzruszeń oraz pozytywnych emocji z najbliższymi… pomocni świadkowie, wzruszona rodzina, uściski z pierwszymi gośćmi, którzy w tym dniu pojawią się specjalnie dla Was…

CEREMONIA ŚLUBU
To ten moment, kiedy oboje powiecie sobie TAK… chwila, kiedy podacie sobie dłonie i założycie obrączki… sekunda, w której staniecie się mężem i żoną. To czas
pełen wzruszeń i emocji, który minie Wam bardzo szybko. Do każdego szczegółu tego dnia, będziecie mogli wrócić wspomnieniami oglądając Wasze wyjątkowe zdjęcia.

WESELE
Pięknie przystrojona sala, zastawiony stół, odświętnie ubrana rodzina i przyjaciele… tak wiele będzie się działo tego dnia, że nie sposób wszystkiego dostrzec. My w naszym reportażu uwiecznimy przedmioty, osoby i chwile, tak byście mogli przeżyć ten dzień jeszcze raz, kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę.

PLENEROWA SESJA ŚLUBNA
Już jako mąż i żona... wyjątkowo ubrani, pełni miłości i namiętności… Pokażcie nam swoje ulubione miejsce, a my uwiecznimy na fotografiach nie tylko fakt zawarcia przez Was małżeństwa, ale przede wszystkim szczęście i uczucia, które Was połączyły.