Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia na Złotej. Ślubne dekoracje z naturalnym wdziękiem i klasą!, Baranowo - zdjęcie 1
Pracownia na Złotej. Ślubne dekoracje z naturalnym wdziękiem i klasą!, Baranowo - zdjęcie 2 Pracownia na Złotej. Ślubne dekoracje z naturalnym wdziękiem i klasą!, Baranowo - zdjęcie 3 Pracownia na Złotej. Ślubne dekoracje z naturalnym wdziękiem i klasą!, Baranowo - zdjęcie 4 Pracownia na Złotej. Ślubne dekoracje z naturalnym wdziękiem i klasą!, Baranowo - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia na Złotej. Ślubne dekoracje z naturalnym wdziękiem i klasą! id:48581

Baranowo, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
602-742...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły

Klasycznie, romantycznie, nowocześnie, nastrojowo, niebanalnie lub po prostu w Waszym stylu!

Dekoracje ślubne, które dla Was tworzymy są najważniejszym elementem oprawy wizerunku uroczystości.

Podkreślają a zarazem kształtują atmosferę ślubu, czarują nastrój przyjęcia weselnego, nadają niezwykły klimat na pozór zwykłym miejscom.

Aranżujemy przestrzenie, wnętrza sal weselnych, Kościołów, kapliczek, uwydatniamy magię nadmorskich wybrzeży czy malowniczych polan w górach. Komponujemy układy z naturalnych kwiatów i elementów dekoracyjnych. Tworzymy wizerunek dla przestrzeni i wnętrz.

Aby uroczystość miała niezapomniany charakter a jej klimat pozostał na długo w pamięci i niezmiennie kojarzył się z Dniem Waszego Ślubu, każdy detal dekoracji taki jak, rodzaj kwiatów, odcień wstążki czy papieru, na którym jest drukowane zaproszenie dopasowujemy do siebie pod względem wybranej przez Was stylistyki.

Zapraszam do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kompleksowo i z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do tworzenia wizerunku ślubu, wesela, dekoracji florystycznych czy aranżacji przestrzeni.
Nasze artystyczne projekty kreujemy zawsze z myślą o państwa wymaganiach jak rownież bierzemy pod uwagę estetykę i charakter miejsca, w którym mają się odbyć uroczystości.
Każdy pomysł na wizerunek dekoracji opracowujemy indywidualnie przygotowując realistyczne rysunki oraz opis działań, wycenę zawierającą wykaz poszczególnych działań twórczych.
Otrzymujecie z naszych rąk oryginalne i wyjątkowe koncepcje florystyczne, graficzne, które pozostają w Waszej pamięci na zawsze!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta naszej pracowni wyróżnia się spójnością stylistyczną, wysoką jakością wykonania, estetyką a ponadto niebanalnym podejściem do projektu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania związane z dekoracjami wnętrz, przestrzeni a powstały wizerunek dekoracji to odbicie naszych artystycznych pasji.
Tworzą dla państwa profesjonaliści z artystycznym wykształceniem w dziedzinie architektury wnętrz, grafiki, malarstwa.
Do każdego wyzwania podchodzimy kompleksowo, oferując zarówno działania dotyczące dekoracji jak i projektów- wykonania zaproszeń, wzorów ślubnych.
Możecie liczyć na komplementarne opracowania i pomoc w organizacji uroczystości.

Jaki jest zakres naszych usług?

Wykonujemy najdrobniejsze kompozycje kwiatowe takie jak ozdoby do klapy marynarki, butonierki, bukieciki, kotyliony, korsarze po dekoracje kwiatowe w formach dopasowanych do dekorowanego wnętrza czy pleneru.
Oferujemy: -stworzenie, wykonanie dekoracji sali weselnej, - stworzenie koncepcji i wykonanie dekoracji kościoła lub pleneru, -wykonanie łuku ślubnego, ścianki ślubnej, -projekt i wykonanie ołtarza ślubnego w plenerze, -zakomponowanie bukietu ślubnego, bukietów dla rodziców, -stworzenie dekoracji auta,- wykreowanie ozdób takich jak korsarz, butonierka, -pracę na określonym budżecie.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9670543641
Adres: Baranowo, , 62-081, woj. wielkopolskie
602-742...
liczba odwiedzin: 1091
Zadzwoń
602-742...
Napisz

Popularne miasta w okolicy