Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia Krawiecka GRAŻYNA, Pajęczno - zdjęcie 1
Pracownia Krawiecka GRAŻYNA, Pajęczno - zdjęcie 2 Pracownia Krawiecka GRAŻYNA, Pajęczno - zdjęcie 3 Pracownia Krawiecka GRAŻYNA, Pajęczno - zdjęcie 4 Pracownia Krawiecka GRAŻYNA, Pajęczno - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia Krawiecka GRAŻYNA id:48554

Pajęczno, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
509-233...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Jesteśmy firmy z ponad 20 letnią tradycją w projektowaniu i szyciu sukien. Na rynku istniejemy już od 1994 roku i nieprzerwanie dbamy o wysoką jakość usług i zadowolenie klientek. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na tworzenie sukni pięknych i wygodnych, dbając przy tym nawet o najdrobniejszy szczegół.

Nasze suknie szyte są na miarę, zgodne z najnowszymi trendami mody oraz przy użyciu najwyższej jakości tkanin. O jakość naszych usług niech świadczy zaufanie jakim obdarzają nas już kolejne pokolenia Panien Młodych.

Tworzymy z pasją, a w każdy projekt wkładamy niemal całe swoje serce, ponieważ największą nagrodą i podsumowaniem wymagającej pracy jest zadowolenie naszych klientek. Dokładnie wsłuchujemy się w wymagania naszych klientek i staramy służyć radą, ponieważ wiemy, że każda Panna Młoda ma niepowtarzalną osobowość i urodę, którą chciałaby odzwierciedlić w unikatowej sukni. Tak, aby w tym specjalnym dniu czuć się wyjątkowo i szczęśliwe wejść w nowy etap życia.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Pajęczno, , 98-330, woj. łódzkie
509-233...
liczba odwiedzin: 1596
Zadzwoń
509-233...
Napisz

Popularne miasta w okolicy