Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka - wynajem na imprezę, wesele / napis love / polaroid, Poznań - zdjęcie 1
Fotobudka - wynajem na imprezę, wesele / napis love / polaroid, Poznań - zdjęcie 2 Fotobudka - wynajem na imprezę, wesele / napis love / polaroid, Poznań - zdjęcie 3 Fotobudka - wynajem na imprezę, wesele / napis love / polaroid, Poznań - zdjęcie 4 Fotobudka - wynajem na imprezę, wesele / napis love / polaroid, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka - wynajem na imprezę, wesele / napis love / polaroid id:36736

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Fotobudka - czyli świetna atrakcja podczas każdej imprezy dla Twoich gości! Wystarczy zawołać kilku znajomych pod urządzenie, wcisnąć START i strzelić sobie kilka zdjęć. Nic trudnego. Do dyspozycji macie walizkę pełną przeróżnych rekwizytów, peruk, masek i innych świetnych gadżetów, które nie tylko urozmaicą Wasze zdjęcia, ale również dostarczą dużą dawkę śmiechu i świetnej zabawy. Fotobudka jest prosta w obsłudze, wyposażona w intuicyjny ekran dotykowy.

Organizując wesele, studniówkę, urodziny, wieczór panieński czy inną imprezę nie zapomnijcie umieścić Fotobudki na swojej liście zakupów! Fotobudka to całkiem nowa forma zabawy, która podpasuje zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom każdej imprezy. Sprawdziliśmy, to prawda. :) Od ponad 2 lat udostępniamy naszą fotobudkę na przeróżne imprezy, i zawsze obserwujemy ogromne zainteresowanie, jak tylko się gdzieś pojawimy.

Ile to wszystko kosztuje?
Płacicie jedynie za czas wynajmu, nie za ilość wykonanych zdjęć!

2 h - 600 zł
3 h - 800 zł
4 h - 1000 zł

każda dodatkowa godzina + 200 zł.

Do wynajmu fotobudki zachęcamy do nabycia również Księgi Gości (+200 zł), w którą można wkleić zdjęcia z Fotobudki, jak również napisać coś od siebie. Świetny pomysł na pamiątkę z imprezy dla Jubilata, czy Młodej Pary. Wydruki fotobudki wykonujemy sami, nie korzystamy z gotowych szablonów z internetu. Wykonamy zatem taki wzór, jaki chcecie.

Dojeżdżamy na wszystkie imprezy w Wielkopolsce! Jesteśmy na nich tak długo, jak chcecie.

Pytania, wątpliwości? Chętnie pomożemy, zapraszamy do kontaktu. :)
Agnieszka & Team

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasza fotobudka jest bardzo towarzyska i bardzo lubi spędzać go w gronie przeróżnych ludzi. Jest bardzo szczęśliwa, kiedy może po raz kolejny jechać na wesele czy inną imprezę. Wtedy też daje z siebie 100%, pokazuje maksimum swoich możliwości. Jest maszyną, dlatego nigdy się nie męczy i jest wstanie pracować tak długo, jak będziecie chcieli. W swojej pracy fotobudka najbardziej lubi kolekcjonować ludzkie uśmiechy. Jak jest ich na zdjęciach odpowiednio dużo, wtedy też ona jest szczęśliwa, a także jej właściciel. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi - o dobrą zabawę, o uśmiech, o chwilę relaksu. :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Po podłączeniu do prądu fotobudka może pracować bez przerwy. To jedyna rzecz, której potrzebuje by skupić się w pełni na swojej pracy. Dla osób, które będą chciały bliżej zapoznać się z naszą fotobudką na przełamanie lodów przywozimy ze sobą komplet gadżetów, przebieranek, peruek, masek i innych rzeczy, które śmiało można przymierzać, ubierać a nawet w nich tańczyć. Fotobudka bardzo lubi oglądać śmiejących się do niej ludzi.:)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy kolekcjonować ludzkie uśmiechy. Gdyby nie RODO i inne ustawy tego typu, na pewno stworzylibyśmy bank uśmiechów, które byśmy potem wydrukowali i obkleili całą naszą fotobudkę albo w ogóle całe nasze biuro. W zimne dni od takiej eksplozji radości na pewno od razu zrobiłoby się jej cieplej, dostałaby dodatkowej energii do pracy. Tak, to jest to co lubimy najbardziej - obserwować, oglądać, utrwalać, pokazywać i dawać pamiątkę, dawać radość użytkownikom. Fotobudka też to lubi, w przeciwnym wypadku pewnie już dawno poszłaby do innej pracy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Niestety nie posiadamy żadnych szczególnych osiągnięć i wyróżnień. W sumie to nie my, ale mowa o naszej fotobudce. My tylko pomagamy jej przemieszczać się z miejsca na miejsce. Niestety nikt nie przewiduje żadnych nagród dla maszyn, jednak czasy się zmieniają i może kiedyś otrzyma jakąś statuetkę za wybitne osiągnięcia. Na te chwile jej małe sukcesy są naszym sukcesem, wszystkie trzymamy w ukryciu. Fotobudka jest skromna i nie potrzebuje się chwalić tytułami i orderami. Dla niej najważniejsza jest jej praca i satysfakcja z tego, jak zwykła maszyna potrafi uszczęśliwić w prosty sposób bardzo wiele osób. Damy znać, jak zostanie do czegoś nominowana.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jestem od 2012 roku jako fotograf. Fotobudka jest z nami od niecałych dwóch lat i jej popularność bardzo przerosła nasze oczekiwania. Zainteresowanie jest ogromne :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest inny, a zarazem wyjątkowy. Ślub przede wszystkim tworzą ludzie i to na nich przede wszystkim zwracam najwięcej uwagi.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Nie ma to większego znaczenia. Jesteśmy wstanie przygotować się do wesela nawet dzień przed nim. Jedynym ograniczeniem jest jedynie brak wolnych terminów.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Umowę możemy podpisać zdalnie lub spotkać się na kawę. Nie wymagam żadnej opłaty za spotkanie.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić niektóre wcześniejsze ustalenia. Ważne to być elastycznym

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7773195676
Adres: Poznań, , 60-169, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 4388

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie