Zobacz zdjęcia (5)
Primrose - Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 1
Primrose - Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 2 Primrose - Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 3 Primrose - Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 4 Primrose - Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Primrose - Pracownia Florystyczna id:44048

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
608-100...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, warto więc zadbać o odpowiednią oprawę kwiatową. Oferujemy Państwu stworzenie wyjątkowych dekoracji aby ten dzień na zawsze zapadł w pamięć. Zapraszamy na spotkanie i konsultacje. Przy filiżance herbaty lub kawy omówimy szczegóły tego najważniejszego dnia i przygotujemy ofertę tak, by w każdym punkcie pasowała do Państwa oczekiwań. Swoje usługi oferujemy na terenie województwa małopolskiego oraz świętokrzyskiego.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy dyplomowanym florystami. Skończyliśmy najlepszą w Krakowie szkołe florystyczną - Małopolskim Centrum Edukacji Florystycznej - prowadzona przez mistrzów florystyki. Egzamin na florystę zdaliśmy przed komisją Polska i miedzynarodową

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Oczywiście. Wesela w plenerze i ich dekoracja to nasz konik.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kwiaty po weselu są dla Państwa Młodych . My zabieramy tylko elementy wypożyczone na czas uroczystości, jak stojaki, wazony, podtalerze :)

Opinie (1)

Primrose - Pracownia Florystyczna id:44048
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Kraków
Data dodania: 27-08-2020

Dzieki dekoracjom od pani Ilony mieliśmy przepiękny ślub, nawet lepszy od tego wymarzonego. Pani Ilona jest profesjonalistką i bardzo dobrze zna się na tym, co robi; do tego ma świetne wyczucie stylu. Na pierwszym spotkaniu powiedzieliśmy mniej więcej, jaka chcielibyśmy kolorystykę, i w jakim stylu. Pani Ilona od razu zaproponowała kilka różnych rozwiązań, ale jednocześnie była otwarta na nasze propozycje. Dalsza współpraca z panią Iloną też była super - zmienialiśmy w międzyczasie kolorystykę i kilka pomysłów, pani Ilona wykazała się wtedy elastycznością. Naprawdę z pełnym zaufaniem mogliśmy przekazać wykonanie dekoracji do Primrose od początku do końca, dzięki czemu oszczędziliśmy sobie masy stresu i nerwów. No i cóż, było po prostu pięknie, zarówno jako całość, jak i w najmniejszym szczególe. 😊 I co równie ważne - pani Ilona jest po prostu przesympatyczną osobą. Nie mogliśmy lepiej wybrać oprawy florystycznej.

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
608-100...
liczba odwiedzin: 2055
Zadzwoń
608-100...
Napisz

Popularne miasta w okolicy