Primrose - Pracownia Florystyczna

od 100 do 800 zł
Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
608-100...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, warto więc zadbać o odpowiednią oprawę kwiatową. Oferujemy Państwu stworzenie wyjątkowych dekoracji aby ten dzień na zawsze zapadł w pamięć. Zapraszamy na spotkanie i konsultacje. Przy filiżance herbaty lub kawy omówimy szczegóły tego najważniejszego dnia i przygotujemy ofertę tak, by w każdym punkcie pasowała do Państwa oczekiwań. Swoje usługi oferujemy na terenie województwa małopolskiego oraz świętokrzyskiego.

Tak wygląda nasza praca

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy dyplomowanym florystami. Skończyliśmy najlepszą w Krakowie szkołe florystyczną - Małopolskim Centrum Edukacji Florystycznej - prowadzona przez mistrzów florystyki. Egzamin na florystę zdaliśmy przed komisją Polska i miedzynarodową

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Oczywiście. Wesela w plenerze i ich dekoracja to nasz konik.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kwiaty po weselu są dla Państwa Młodych . My zabieramy tylko elementy wypożyczone na czas uroczystości, jak stojaki, wazony, podtalerze :)

Primrose - Pracownia Florystyczna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Kraków
Data dodania: 27-08-2020

Dzieki dekoracjom od pani Ilony mieliśmy przepiękny ślub, nawet lepszy od tego wymarzonego. Pani Ilona jest profesjonalistką i bardzo dobrze zna się na tym, co robi; do tego ma świetne wyczucie stylu. Na pierwszym spotkaniu powiedzieliśmy mniej więcej, jaka chcielibyśmy kolorystykę, i w jakim stylu. Pani Ilona od razu zaproponowała kilka różnych rozwiązań, ale jednocześnie była otwarta na nasze propozycje. Dalsza współpraca z panią Iloną też była super - zmienialiśmy w międzyczasie kolorystykę i kilka pomysłów, pani Ilona wykazała się wtedy elastycznością. Naprawdę z pełnym zaufaniem mogliśmy przekazać wykonanie dekoracji do Primrose od początku do końca, dzięki czemu oszczędziliśmy sobie masy stresu i nerwów. No i cóż, było po prostu pięknie, zarówno jako całość, jak i w najmniejszym szczególe. 😊 I co równie ważne - pani Ilona jest po prostu przesympatyczną osobą. Nie mogliśmy lepiej wybrać oprawy florystycznej.

Nazwa firmy: PRIMROSE Pracownia Florystyczna
Imię i nazwisko: Ilona Krzemień
Adres: Kraków, woj. małopolskie
608-100...
liczba odwiedzin: 2682
Zadzwoń
608-100...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy