Producent zaproszeń ślubnych i okolicznościowyc id:4024

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza firma jest producentem i dystrybutorem ekskluzywnych druków okolicznościowych.

W ofercie znajdą Państwo zaproszenia, karty, akcesoria okolicznościowe i wiele innych. Od ponad 25 lat staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom opierając sie na doświadczeniu, wiedzy, tradycji, a także śledzeniu trendów w sztuce i designie. Aby uzyskać zamierzone efekty sięgamy do najstarszych zasad rzemiosła drukarskiego i introligatorskiego. Każdy nasz produkt poprzedzony jest długim procesem projektowania, w skład którego wchodzą znalezienie najciekawszej formy, dopasowanie odpowiednich materiałów, staranne dobranie tekstów i typografii oraz dopracowanie szczegółów. Nasz zespół tworzą pasjonaci papieru, technik drukarskich oraz introligatorskich, co ma odzwierciedlenie w realizacjach. Dokładamy wszelkich starań aby nasza praca charakteryzowała sie starannością, solidnością i ciągłym doskonaleniem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dzięki naszym produktom pomożemy Pąństwu stworzyć niepowtarzalny klimat i aurę podczas najważnieszych chwil w życiu...

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Producent zaproszeń ślubnych i okolicznościowyc id:4024
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Oleńka Dodano: 01-12-2010
(5)
Oboje z małżonkiem byliśmy bardzo zadowoleni z zaproszeń które zamówiliśmy w tej firmie. Szukaliśmy zaproszeń z zadrukiem imion gości i znaleźliśmy:) polecam..

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Producent zaproszeń ślubnych i okolicznościowyc
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bytom
Kod:41-935
Data dodania: 15-10-2010
Liczba odwiedzin: 11777

Nowe ogłoszenia